Gögüslerim cok kücük :( mutsuzum sizce bu ilerde cok sorun olurmu?

boyum cok uzun, bide ince birisiyim, ve gögüslerim cok kücük, yok denilecek kadar... :( genetikmis, anneminkiler teyzemlerinki de kücükmüs zamaninda.. ama ben cok korkuyorum ve cok üzülüyorum ilerde kocamin beni begenmemesinden.. :( arkadaslarim da arada bir dalga geciyo zaten gicik oluyorum :( beylerin düsüncesini alabilirmiyim?

Silikon mantiklimi? ya da bir Hormon ilaci falan var mı büyümeleri icin? bilgisi olan?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sacmalama lutfen neden kucuk gogus kotu olsun ki? Ben acikcasi sen iyi hisset diye degil gercekten cok seviyorum bana zayif kucuk goguslu kucuk kalcali kizlar cok cekici gelir ve etkilenirim sakin kafano gereksiz seylere takma eminim gayet hostur her erkek buyuk gogus sevmez internette benzer bir kizin resmi paylas burda. birak salak insanlari dalga gecenler kendilerine baksin

0|0
    0|0
    • ya ne biliyim arkadaslar dalga gecip duruyolar (saka da olsa üzüyo beni) erkekler büyük severler diyip duruyolar :( yinede cok tsk ederim yorumun icin ;)

• Rica ederin hic kendini uzme keske senin gibi sevgilim olsa sen kendine guven kendinle barisik ol goreceksin onemsiz oldugunu herzaman zeki ol

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet çok büyük sorunlar yaşıyaçaksın lakin göğüslerin den ötürü değil ,

Düşünçe yapın dan ötürü olaçak.

1|0
    0|0
    • arkadaslarimin dalga gecmesi yüzünden böyle düsünüyorum :(

• O zaman dostum;göğüslerini değiştirmek ve ya geliştirmek yerine düşünçe yapını gelişdir ve gelişim den sonra epey bir değişime uğramış bulaçaksın. Olur da bu soruya göz atarsan epey bir güleçeksin kendine.

• bir sacmalama seni sevecek kisi göğüslerin icin sevecek ise kalsin sevmeain uzun boylu zayif cok tatli bence tabi ben uzun biri olarak yazıyorum ki bu düşünceleri ne zaman kafandan atarsan o zaman mutlu olursun ona gore

1|0
    0|0
  • Büyük göğüsler her zaman problem bence çok büyüyor anne olduktan sonra buyur bence :)

1|0
    0|0
  • 1. çok takıyorsun
    2. erkeklerin hepsi büyük göğüs sevmez...
    3. silikon iyi bir çözüm olur..
    4. doğumdan sonra göğüslerin büyür...
    5. küçük göğüste çok seksi görünüyor... onu komple ağzıma almak benim çok hoşuma gidiyor.. benim tercihim küçük göğüsten yana..

0|0
    0|0
  • Yanılıyorsun, küçük göğüs seven erkeklerde var. Ben gibi o_0

Ben aksine C cup'tan sonrasını itici bulurum.

Bence ideal; 75-85 arası sırt ve B ya da C cup göğüs.

0|0
    0|0
  • Silikonu boşver, hormon olabilir üniversitede falan güvenilir bir yerde. Ama ne gerek var sütyensiz rahat rahat gezmek varken, göğüs kanseri riskinde az olur.

0|0
    0|0
  • Boşver. Bir de onun derdiyle mi uğraşacaksın.

0|0
    0|0
  • silikon yaptırma?*yaşın kaç ki daha?

0|0
    0|0
  • Küçük iyidir. Bir de duyarlıysa çok çok iyidir..

0|0
    0|0
  • limon gibi demek çaresi yalatmak emdirmek ısırmak canım sonra büyür.)

0|0
    0|0
  • bir silikon taktırırsın daş gibi memelerin olur peki ya küçük penisi olanlar napsın ha napsın?

1|0
    0|1
  • sakın hiçbirşey yaptırma doğalına dokunulduğu anda hiç güzel olmaz büyütmek istersin ama zamanla büyük ve şekilsiz gözükür zaten evlenince flan büyür o kafana takma göğüs önemli ama takma kafana küçük olsun şekli güzel olsun yeter

0|0
    0|0
  • evlenince büyür korkma.

0|0
    0|0
  • uçtan mı ibaret?

1|0
    0|0
  • Vajinan nasil o da kucuk

0|0
    0|0
  • Kucuk olsun bizim olsun:)

0|0
    0|0
  • bir kizla yatmistim ayni anlattigin gibi dusuncemi soyleyip seni dahada uzmim :)

1|0
    0|0
  • tahta göğüs detected. :D ameliyatla halledilri korkma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rezene çayı büyütüyor diye duymustum ama silikon dusunme bence bu hali silikondan daha iyidir eminim :)

1|1
    0|0
  • Benimkide küçük canım nolmus umurumda değil en son dert edilcek şey

1|1
    0|0
  • Evlenince büyür dert etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...