Vajinada kaşıntı ve şişlik neden olur?

Öncelikle şunu söylemeliyim ki temizliğime çok önem veririm düzenli olarak ağda ile kıllarımdan kurtulurum kıllı gezdiğim görülmemiştir ama gelin görün ki cinsel organımın küçük dudaklarının vajina girişine denk gelen kısmı çok kaşınıyor ve dokununca acıyor. Küçük dudakların şiştiğini dokununca farkediyorum. Dokunamıyorum. Acaba günlük ped kullandığım için mi böyle tepki veriyor anlamadım gitti... başka ne olabilir?

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yazmış olduğunuz her şey bartolin kisti, vajinal herpes ve vajinal mantarın habercisi olabilir. Tavsiyem yakın zamanda jinekoloğa görünmeniz. Sonucu daha iyi anlamanız için bir link lütfen ihmal etmeyin. www.bitkiseltedaviuzmani.net/.../...olin-kisti.jpg

0|0
    0|0
    • kızların çoğu bartholin bezinden bihaber :))

• Pratisyenim henüz ama uzmanlaşmaktayım.

• Bende böyle birşey yok, benim dudakları olduğu gibi şişiyordu bu kadar büyük değildi tek bir nokta üzerinde, bu soruyu sorduktan bir gün sonra herşey tamamen geçti sanırım sıcaktan olmuş

Erkekler Ne Diyor 8

• muhtemelen ped alerji yapmıştır ama bartholin kisti ya da mantarda olabilir doktora görün istersen.

0|0
    0|0
  • Sicaktan tahris olmus olabilir kizariklik var mi?

0|0
    0|0
    • Evet kıpkırmızı ve şiş

• Tahristir, pedi ozel zmanlarda kullan. Tahrislere karsi pudr kullan ve klimanin onunde dur soguk hava essin ustune asdass :)

• Hic anlamam

0|0
    0|0
  • öpeyim gecsin gel <3

0|0
    0|1
  • mantar oluşmuş

0|0
    0|0
  • mantar kapmıssın arkadasım gecmıs olsun doktor gıt cok temız oldugndan da olmus olabılır en ufak bırsey de vucut kaldıramamıstır.. gecmıs olsun dua et gecsın.. inşallah geçer.. cok kötudurde ogle bır kasınır kı aboo her an cunup de gezebılırsın.. de..

0|0
    0|0
  • "Kıllı gezdiğim görülmemiştir" çok iyimiş..:D akıntı veya koku oluyor mu?

0|0
    0|0
    • Akıntı tabi doğal olarak var her sağlıklı kadında olması gereken bişey, koku yok.

• Akıntıdan kastım orgazm veya regl esnasında olan diil. Normal zamanlarda akıntı oluyor mu?

• yaş kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen günlük ped alerji yapmış olabilir. Dahada kötü olmadan bir doktora gitsen iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Mantar falan olmasın?

0|0
    0|0
    • Mantar da olabilir nasıl kurtulacağım :(

• Oranı nemli bırakma doktora git kremle bir tane hap veriyor hemen geçiyor zaten :) doktorlar çok temizlemeyin demişti ne alakaysa ordaki bakteriler ölüyormuş

• mantar olabılır bendede olmustu 1 hafta cektım ama mantar oldugunu sanmıyorum fazla kasımamaya dıkkat et gecıyo bı sure sonra

0|0
    0|0
  • Bende de 2 kere olmustu 1 güne geçer merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...