Kızlık zarı diktirmek zor bir işlem mi? Bilginiz var mı?

Kızlık zarının dikilmesi zor bir işlem mi? Fiyatı nedir? Tecrübe konuşsun lütfen.

Güncellemeler:
ben böle bşeye ihtyaç duymuorum ewlenceğim zaman da yaptırmayı düşünmüyorum sadeece çok merak ediorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• nasil biseydir bu yahuu yapiyorsan bari arkasinda dur kimi kandiracagini saniyorsun ailenimi kocanimi yoksa allahi mi ? kendinden baska kimseyi kandirmiyorsun.. yok namus et parcasinda mi? hayata iki bacak arasinda mi bakiyorsun? diyeceksiniz ama medeniyetlesme avrupalasma buysa kalsin abicim.. zaten gencligimizin medeniyetten anladigi budur bati gencligi uzaya cikar medeni olur benim vatandasim bakireligni bozar kendini medeni sanir nerde kultur nerde din nerde ahlak avrupalasip medenyete varacaz diye asimile olup ne oldugumuz belli olmayan bir millet oldk ciktik her nihatetinde her koyun kendi bacagindan, bul bir kassap iki bacagini ayirsin sonrda bir terzi bul diksin olsun bitsin oratliktada namusluyum diye dolas

4|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tepkiler gelince ben böyle bir şeye ihtiyaç duymuyorum demişsin.. Kimi kandıracağanı düşünyorsun ancak kendini kandırırsın unutma... O haltı yemeden önce neden düşünmüyorsunuz bunları.. Bakirelik önemli değil diyorsunuz ama niye sonradan puçuluyorsunuz...

1|0
    1|0
  • tecrübe mi konuşsun, tövbe ya ? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 50 liraya hazır çin malı zarlar varmış:D ama nedir ne değildir nerden duydum bilmiom ohaa nerden duydum hakketeeen ya:D

2|2
    1|0
    • YUH LÜTFEN ŞAKA YAPIYORUM DE.

• Aha da linki..

link

• ivit ben duydu isem doğrudur ama nerden duymustm hatırlayamadm:D tşk nudist

• Zor mu bilmiyorum bir adı lazım değil bir tanıdıgım yaptırmıştı bir kez 15 aşındayken sevgilisi kandırmış çocuk aklı işte kanmış şimdi pişman bin lirayamı ne yaptırmış çok eskiden şimdi 20 yaşlarında çocugu var kimse birşey anlamadı ama apar topar başkasıyla evlendigi için mutsuz oldu evleneceğin kişiye doğruyu anlat seni seviyorsa öyle kabullensin ayrıca bir deri midir et midir bir parça yüzünden hayatı bu kadar zindan etmeye değmez

0|0
    0|0
    • bana göre de değişmez.gerçekten merak ettiğim ve bu konuları kimseyle konuşamadığımız için burdan öğrenmeye çalışıyorum .yargılayanlara da sinir oluyorum.

• Hmm , bende merak etmiştim bir ara yanlış anlaşılmaktan korktugum için soramamıştım kimseye sizi anlıyorum yani

• kısım sen deli misin divane misin ihtiyacın yoksa niye böle alelaceli böle sorular soruyosun ..olmuş ki bseyler soruyosun internetten bak ne kadar olduğuna ama her doktorada gitme adam akilli git yaptır arastr öncee

0|0
    0|0
    • bakireyim dememiş sadece ihtiyacım yok merak ediyorum demiş

Yükleniyor...