Bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi?

15 haftalık hamileyim. Ultrasona 2 hafta önce girdiğimde doktor cinsiyet erkek gibi ama tam emin değilim dedi..2 hafta sonra gelmemi istedi ve ben tekrar gittim bukez yüzde yüz erkek olduğunu söyledi. Alışveriş yapmaya başlıcagım ama doktorun yanılma payı olabilir mi acaba başka bir doktora daha gitsem mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• biz atasözü vardır doğmamış bebeğe don biçilmez diye. Allah korusun bişey falan olur. Temel ihtiyaçlarını al onuda ertele derim sada en az 20 haftan var acele neden?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benim bildiğim gebelikde çocuğun cinsiyeti 3. aydan sonra ense kalınlığı ile belirlenebilinir diye biliyorum ayrıca telaşe yapmayın ne şimdiden alışverişe ne luzüm var bekleyin son 2 ay kalana kadar derim...

0|0
    0|0
  • daha 5 bucuk ay var az daha sabret alışveriş için

0|0
    0|0
  • Bebek giyim bağazaları kaçmıyor , takma bu kadar çocuga zarar gelmesin mazallah..

0|0
    0|0
  • Gerek yok %99,9 doğrudur. Sıkıntı ettme

0|0
    0|0
  • Karıştırılması çok muhtemeldir ancak tavsiyem güvendiğiniz bir doktora 6 haftalık ve sonrasında tekrar gidin bu arada ortak ikicinsin ortak gereçlerini alabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 6 hafta sonra demek istemiştim 19 ve 20 haftalıklar daha bellidir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Her zaman yanılma payı oluyor. Arkadaşıma kız doğacak dediler erkek çıktı her şeyi pembe almışlardı oysa ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...