Artık psikolojim bozuldu:( Hem bakiresin hem de kan gelmeyebilir, bu nasıl iştir?

benim daha önce hiç ilişkim olmadı .şuanda nişanlıyım ve 3 ay sonra düğünüm var nişanlım bakire olduğumu biliyor ama bu duruma çok önem veriyor.tamm bende önem veriyorum ama artık okadar çok psikolojim bozulduki dr.gittim bi bayan için zor durum üstelik ortadada bişey yok gittim dr.hiçbir deforme yok dedi bakiresin ama çok dar ve ileride .yanii dedim yanii kanama gelmeye bilir :(( bunasıl iştir böyle hem bakiresin hemde ilerde zar die kan gelmeyede bilir..

1|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Her ilk birliktelikte kanama olmaz çünkü her zarın yapısı birbirinden farklıdır zaten evlilik hayatı yaşayacaksanız bu kadar cehalet içinde olmamanız lazım!

Saçma sapan düşüncelerle bozma psikolojini, sana güveniyor olması lazım. Bu kan sevdası, bu cehalet yüzünden bir sürü insan öldü, canı yandı. Kan gelip ne olacak? Cama, balkona çarşaf mı sereceksiniz?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• doktor raporunu sakla nişanlınla otur konuş bu konuyu anlat ona durumu her bakire kızdan kan gelecek diye bi kaide yok esnek olabilir derinde olabilir zar doğum anında yırtılan zar çeşitleri var bunu ona anlat internetten bilgiler topla belgelerle çık karşısına :)

0|0
    0|0
  • Yavv anlamadınız brolar müstakbel kocası kancıymış kan görmezse bırakır gidermiş ondan tırsıyor soran.Kanamazsa onun burnuna bir tekme at bak kanadı de beyb <3

1|0
    0|0
  • güzel insan sen neden böyle şeyi kafana takıp doktora gittin ? demek ki cekindiğin bir durum var değilmi.. ?

0|0
    0|0
    • çekindiğim bir durum yok ben kendimden eminim ama en samimi arkadaşımın doğum esnasında bozuldu benim nişanlım biraz dar düşünceye sahip küçük yerde yetişmiş :( ben istanbulda doğdum büyüdüm kız erkek muhabetti oluyor en küçük bişey anında sen nerden biliyosun diye bi soru geliyor.sen benden şüphemi ediyorsun dediğimde nee alakası var saptırma diyor.tekrar söylüyorum ben eminim ama o bu konuya düşkün olduğundan ben artık paronoyak oldum:(

• senin işin zor be güzel insan senin gibi eşin bu konuda kırksa işiniz var hee..

• boşu bosuna takma bizde de aynı durum oldu .. sonradan kangelio aynı stresi benim sevgilimde yasadı ama sonradan hersey bildiğimiz gibi aynı sonuclanıyor yani kan gelio..

0|0
    0|0
  • eminsen adam aç konuyu...doktora birlikte gidin...adam ters biriyse ileride sorun çıkartır...evleniceksin vede senden önce biriyle yatmış ...düşüncesi adamın kafasını kemirebilir...yüzüne vurabilir...

0|0
    0|0
  • Kan gelmeye bilirse bence sanslısın isdedigin zaman biriyle olabilirsin :D

0|0
    0|0
  • zar esnek olabilir. elemanda zorlanabilir:-)

tedbir amaçlı protez bulundurun yanınızda:-)))

0|0
    0|0
  • kafan karışmış...

hiç karıştırma doktoru felan ilk gecede kocan halleder ve kan gelir korkma...

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu kadar dert etmeni gerektirecek bir şey yok ortada , sorun olursa elinden tutar aynı doktora götürürsün kendi gözleriyle görür kulaklarıyla duyar ...

0|0
    0|0
    • eveet eveet :) aynınada gerek yok onun istedğinede giderim.

• Düşünme sen bacım boşver , giy gelinliği çık piste kurtlarını dök , o düşünsün ne yapacağını :))

• çükünü kes ağzına tıka çok zırvalarsa

5|1
    1|1
  • bunu ona anlatmayı denedinmi? hem neden kendinden eminsen doktora gittinmi? o sana bekareti diretiyorsa sende ondan bakir olmasını iste yok böyle bişey ...adam illa kan görücek ya bakire olup 50 adım altından geçtiysen ( örnek veriyorum üstüne alınma sakın) nerden bilicek hah kan geldi tamamdır ney allahımmm işin zor

0|0
    0|1
    • ben ona anlatmayı denedim sen nie taktın bukadar dedi sinsi sinsi hisettim soru işaretti oldu onda.yaa ben çok uç noktalarda derin düşünen insanım aptal hayaller kurarım gerçekmiş gibi kendimde inanırım yaa şöylee olursa yaa böylee olursa inan bişey yaşamadım ama yinede ohhbee demek için gittim.

• anlayabiliyorum seni canım ama işin zor iyi düşün evlenmeden önce

• eğer sana inanmıcaksa doktor raporu isticekse ona asla verme evlenme kızım güven olmazsa ben o aşkı neyleyeyimm ?

1|0
    0|1
    • bu konu bir kere açıldı ben sana güveniyorum dedi ama benim içinde çoook önemli dedi.

• yok okadarda değil o sadece önem verdiğini söyledi bende bakire olduğum halde sitres oldum .zaten takıntılı insanım hayal dünyasında resmen sinema film çekiyorum.her düşünceme inanıyorum:((acabaa acaba

?

• bilemem tanımk lazım seni sanaldan olmaz :D

• doğumda bile geliyormuş ve bunu anlamayan erkek salakmış..

0|0
    0|0
  • kadınların %50sinde ilk ilişkide zar yapısından kaynaklı kan gelmez zaten gelen kan da 1 2 damla bişey oluyor. bazıları cok kan geliyor diyor peki o nasıl oluyor diyceksin fazla kan kendini kasan gergin olan kızlarda gelir cunku kadının vajinası gerildikce penis içeri girerken vajina girişindeki damarları çatlatıyor o yuzden senin zarından dolayı kan gelmese bile gerdek gecesi buyuk stres altında olacagından zar kaynaklı değil ama vajina girişindeki kılcal damarların çatlamasıyla kan gelir merak etme ;)

0|0
    0|0
    • sağol :) açıklamalarınız için ve ciddiye alıp dalga konusu yapmadığınız için

• Bana bu psikolojiyi yaşatacak adamla ömür geçmez. Ondan ayrıl yol yakınken. Bekaret hal olur her gün yeni bir dert ile hayatını karartır.

0|0
    0|0
  • Doktora gitme sebebini anlıyorum. Ben de kimseyle ilişkiye girmedim hayatımda ama bisiklete bindiğimde, duşta liflenirken, taharet alırken.. korkuyorum birşey olacak diye. İnsan kendini diken üstünde hissediyor ve kafasında "acaba"lar oluşuyor. Ne zor şey kadın olmak :s

0|0
    0|0
  • tamam bu konuya önem veriyo olabilir sende veriyoolabilirsin ama bu abartı olmuş sen bu adamla evlenme kararı almışsın oda senle ozaman birbirinize her konuda inanmanız gerek bu sorun bile olmamalı ayrıca doktor gitmişsin ne gerek var takma bu kadar rahat ol ben 30 yaşıma gelcem ve biri beni bu konuda bu sekilde psikolojimi bozcak ha yol veririm gider ben kendimden eminsem

1|0
    0|0
    • o kadar haklısınki bazen çok kızıyorum benliğime değil bedenimemi önem veriyor diye soğuyorum ozaman ondan:(

• bi nevi bedenine daha çok önem veriyo daha doğrusu senin su aslndan dikilebilen bi zarda namus arıyor canım bnce hiç stres yapma kendi istediğin gibi ol ölüm yok ucunda Allahtan başka kimse yargılayamaz seni bu konuda

ben çok önem veririm bu konuya asla benibi zar için sevme diye yüzüne bile söyledim hatta ben senden önce ilişkiye girmiş olsam bekaretim olmasa napardın dedim? öyle bişeymi var dedi olsa nolcak ayrılcakmısın benden dedim oda hayır tabiki ben seni bunun için sevmedim dedi sadece

• sadecee ilk benle olması bizim için başka olurdu ama önmli değil ben sana güveniyorum dedi ve bitti konu bnde tamam zaten böyle bişi yok dedim yani bu kadar olmalı bnce

• canım bu gıbı sorunlar cogu bayanın basına gelıyor ama korkma bundan dolayı ılk gece eger kanaman olmassa esınle doktora gıdersın ve orda ögrenır esınde bu durum yıpratır dıyede korkuyorsan nısanlına soyle beraber doktora gıdelım de uygun bı dılde anlat bunu yada ona ama soyle bır seyde ola bılır nısanlının penısı uzun veya kalın olursa zarı yırtar

0|0
    0|0
Yükleniyor...