Kızlık zarı dikimi hakkında sorum var?

Geçen yıl birlikte olduğum Lübnanlı bir sevgilim vardı , kızı aradım şansını kaybettin diktirdim dedi açık açık 😄 bayanlara soruyorum bu operation ilerde evlilik plani kurdugunuz erkegi kandirmak olmuyor mu? Bana cok sacma geldi siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• O zaman başkasıyla birlikte olan erkekte ilerde evlenceği kadını kandırmış olmuyo mu

1|2
    0|0
    • Doğru söylerse hayır olmuyor.

• Derslerinede iyi calis buralarda takilip agbileri üzme hadi bakim

• Ne dersi benim zaten bir mesleğim var sağlık

Kızlar Ne Diyor 3

• vajinasına bir şey girmediyse namusludur demek ne kadar mantıklıysa bu da o kadar mantıklı işte.

1|2
    0|0
  • Bakir olmayan erkeğe böyle kadın lazım zaten erkek bakir olmasa onun günahı :)
    Evet diktirme var birisiyle birlikte olsam bakireliğim bozulsa ki fazla takmıyorum bu olayı sevgilime soylerım ya kabul eder ya da gider problem olmaz ama boyle bıseyde var her erkegın altına yat sevgılının senı kabul etmesını bekle olmaz yani

0|0
    0|0
  • erkeklerin daha önce ilişki yaşadığını gösteren bişey yok ama. Böylece şartlar eşitlenmiş oluyor

1|0
    0|0
    • Anlamaya çalışın penisinin ucu yamuk duruyor yoksa benden önce biri mi vardı diye sordunuz mı hiç, benim problemim değil.

• Kardeşim yamuklukla ne alaka merak ettim şimdi?

• Bende qnlamadim sacmalamisim biraz

Erkekler Ne Diyor 9

• Maalesef böyle bir illet var

0|0
    0|0
  • Allah bunlari karşımıza çıkarmasın. Amin.

0|0
    1|0
  • Evde yorgan ipiylen dikiyolarmıs kanka :D kadklşad

0|0
    0|0
  • Bekaret takıntısı olanlar, kadına et olarak bakanlar için oynak kızlarımzın kullandığı bir yöntem.

0|0
    0|0
  • her türlü anlarım ihtiyacım olan tek şey spekulum :D

0|0
    0|0
  • Dostum hymenoplasti denilen olay bu kalıcısı var geçiciside var ve fiyatlarda kalıcılığa göre artmakta bayan arkadaşlar ve evliliğine canlılık getirmek isteyenlerin yaptırmak istediği ufak bir operasyon kalıcısı tekrar bir birleşme oluncaya kadar gider ve vajina girişindeki mukusun kaldırılıp girişin kısmi olarak kapatılmasıyla yapılır local anestezi altında diğeri kalıcı olmayan ise en fazla 3 gün sürer. Teknik aynı fakat dikiş atacak şekilde olur 1 hafta dayandığı bilinir.

0|0
    0|0
    • Bu kadar yazdım ama bu bilgiye ne kadar ihtiyacın olduğu sana kalmış...

• senden önce başkasıyla yatıp diktirdiyse şaşırma derim

0|0
    0|0
  • madem kandırmak istemiyorsa neden diktiriyor ki erkek içinde önemli bakirelik kadın içinde evlenene kadar herkesle yat herşeyin tadına bak sonrada evleneceğin erkeğin ya da kadının her şeyi ol pehhhh yalancılığın daniskası

0|0
    0|0
  • Vermek istememiş de olabilr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...