Şu dev klitorisi olan kadınlar acaba hermafrodit olabilir mi?

Bilmiyorum daha önce gördünüz mü ama neredeyse yarım parmak büyüklüğünde klitorisi (?) olan kadınlar var (bkz: google->huge clitoris).
Acaba klitoris zannettiğimiz şey gerçekten klitoris mi, yoksa gelişmemiş bir penis mi? Bilgisi olan var mı?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet klitoris denilen şey odur zaten. Anne karnında da her iki cinsiyette önce erkeklik organları oluşur. Sonra dişi olacak bireylerde bu değişir, erkek olacak bireylerde gelişir. Bence klitorisi büyük olan dişi bireyler diğer kadınlardan daha güçlü ve erkeklere karşı da güç gösterebilirler. Klitorisi büyük olan bir hayvan türü vardı, unuttum. Erkeği dişisinin egemenliğinde yaşıyordu. Bunlar hep testosterondan kaynaklanıyor.

0|1
    0|0
    • Bununla ilgili bir video izlemistim once penis olusuyor fazlaliklar testis oluyor kadinlarda vajina dudahi

• Bence diye başlayan yorumum bilimsel gerçeklere dayanarak ileri sürdüğüm bir tahmin. Bilimsel gerçeklere bakmaya bile gerek yok. Toplumdaki erkekleri biraz gözlemleyen herkes yapabilir. Kadınlardan güçlüler, hem egemenlik kurabilirler kadınların üzerinde, hem de kas gücü olarak daha güçlüler. Klitorisin büyük olması da testosterondan kaynaklandığına göre, o kadınların vücudunda daha yüksek oranda testosteron var, diğer kadınlara göre. O yüzden belki erkeklerden değil de diğer kadınlardan güçlü olabilirler diye düşünüyorum. Acaba bu kadınalr menopozu daha mı hafif atlatırlar, daha mı zor atlatırlar? Çünkü bir de erkeklerde andropoz denilen bir süreç var. Bu kadınlarda daha çok testosteron varsa, andropoza da girerler mi? Bu menopozu nasıl atlatmalarını sağlar? Olumlu mu olumsuz mu etkiler? Merak ettim şimdi.

• Sırtlan olması lazım o hayvanın adı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelişmemiş penis.

0|1
    0|0
  • bildiğin pipi gibi bişi ya

0|0
    0|0
  • o ne lan töbest pipi gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abi sen neyin pesindesin?

0|1
    0|0
  • çok ilginç ya

0|0
    0|0
  • Bazı çift cinsiyetli kişiler sanırım böyle oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Tamam klitoris dediğin şey o dur zaten ama bu çok itici duruyor.

0|0
    0|0
  • Oraldan soğuttun lanet girsin.:(((

0|0
    0|0
  • gerçekten var mı böyle bişey yaa. adamın midesi bulanır

0|0
    0|0
  • Vay be bu yaşa geldim, ilk kez duydum ve gördüm, böyle bir kadınla evli olan var mı acaba? Ve çocuğu oluyor mudur? Birde o pipiye benzer klirorisi okşayınca erkek gibi zevk alırmı? Alırsa Sperm falan atarmı ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...