Kafamı kurcalayan bir soru var yardımcı olunn?

18 yaşındayım yaklaşık 1 ay önce ilk kez ilişkiye girdim ve kızlığımı kaybettim aradan 4-5 sene gibi uzun bir zaman geçse ve o süre içerisinde hiç ilişkiye girmesem tekrar ilişkiye girdiğimde yeniden kan gelme olasılığı var mı?

Güncellemeler:
İlk zaman olduğu kadar demiyorum zaten az da olsa kan gelir mi demek istediğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Japon yapıştırıcı ile yapıştırırsan olur...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızlık zarı tek ilişkide tamamen yırtılmamış olabilir. Dolayısıyla bir sonraki ilişkide de kan gelme olasılığı vardır. Kesin emin olmak isterseniz daha rahat anlatacağını düşündüğümden bayan bir jinekolog arkadaşımın mail adresini verebilirim. İnternet üzerinden size anlatarak yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Kızım daha kendini vucudunu tanimiyorsun ilişkiye giriyorsunuz Allah akıl fikir versin. Gelmez hicbir şekilde gelmez artik.

0|0
    0|0
  • Bu neyin kafasıdır kızım. Güldürdün beni akşam akşam. Bak alpcno ne demiş.

0|0
    0|0
  • sen patlamış bir araba lastiğini 5 sene sonra kullansan sıfır şekliyle içinde hava varken mi kullanacaksın?

0|1
    1|0
  • Kan gelme olayi zarin hafif geriye/yana dogru kaymasidir. Bazi zarlar hic kanamazken bazilari birkac defa kanayabilir. Yanlis olabilir ama bildiklerim bunlar. en iyisi gidip kaliteli bir jinekologa diktirmen.

0|0
    0|0
  • evet uzun süre ilişkiye girmezsen kan gelebilir yine. benim bir arkadaşımın başına geldi.

0|1
    0|0
  • Gelmez bir zaman sen yaslarda bir kizla tam bu dedigini yasiyacaktim istiyodu oyle engel oldmki kendime yapmadm dusndm birgun bu soruyu soracak pisman olacak uzulecek belki bana kizacak bana kustu 1 ay konusmadi ama anlamistr beni ins :))

0|0
    0|0
  • Malesef yok şekerim ara verince biraz acır ama kan olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok.

0|0
    0|0
  • benımde böyle bir sıkıntım var ne yaptın? doktora gıttın mi?

0|0
    0|0
  • diktirirsen gelir

0|0
    0|0
  • Yok sadece dar olur o kadar

0|0
    0|0
  • yok yok diktir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...