Kafama takılıyor bir bakar mısınız?

Ben bakireyim ama lisede yeni adet oldugumda bilmiyordum parmagımı soktum.Adetliydim ne oldu bilmiyorum ama cok kafama takılıyor.Vajina agzında et parcası gibi birsey var acaba kızlık zarının yırtılan bolgesimi.Vajina dili denen birseyde varmıs nedir anlayamadım dun dusunmekten uyuyamadım gene siz ne diyorsunuz.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şekilde bakiresin, değilsin demek doğru olmaz. Hymen dediğimiz kızlık zarı vajinanın yaklaşık 3cm içindedir. Çeşitli şekillerdedir. Ehil gözle bakıldığında orada durup durmadığı ya da yırtılmışsa kenarları gözükebilir. Ama sana tavsiyem bunu dert edecek adamı dert etme. Erkeklerdeki bakire takıntısı sadece kendine güvensizlikten kaynaklanan bir durumdur. "Gözü açılmamış" istedikleri için. Ha sen bakireyim demene rağmen gördüklerine inanıyorsa zaten işin olmaz. Aslında iyi bir öküz dedektörün var kullan bence ;)

0|0
    0|0
    • nasıl kullanayım

• Bende bazen oyle dusunuyorum sonra bakıyorum takmısım kafaya,durduk yere ilerde mutsuz olursam keske herkes senin gibi olsa

• Öncelikle teşekkür ederim. Ayrıca asıl bunu kafaya takıp buna göre yaşarsan mutsuz olursun. Takma kafana seni "sen" olduğun için seven biri olursa onunla olursun. Bakire olduğun için değil. Gerisi yalan dolan. Yoksa neden bizdeki boşanma oranları avrupaya amerikaya göre daha fazla. Neden kocalar eşlerini bıçaklıyor. İlişkiler kafeste yaşanınca böyle oluyor işte. Halen daha yok efendim kürtaj cinayet yok sezaryen şöyle. Kimsenin başka işi kalmamış bizim uçkurumuzla uğraşıyorlar.. Ne yazık ülkeme.

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal adet dönemlerinde kalıntı parçalarıda geliyor.O olabilir tabi senin ne kadar müdahale ettiğine bağlı.Fazla ilerlememişsen bir sıkıntı yok ama genede bir doktora görün derim.

Vajina dili (Klitoris) evet var.Onun görevi sadece cinsel uyarıdır.Başka bir fonksiyonu yoktur.

0|0
    0|0
  • Çok karışık bir yermiş vajinan bende anlayamadım yada sen anlatamadın diyim .

1:neden adetliyken vajinana parmak sokuyorsun

2:neden kızlık zarın yırtılsınki durup dururken parmağını sokgutundamı yırtılmış oalbilri diyorsun

3:et parçasının kızlı zarı ile alakası yok

4:vajina dili vardır çoğu kadında ebatları farklılık gösterir

5:sen boşu boşuna nemden rutubet alma gayet normalsin

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının yırtılan bölgesini görmen zor yani öyle dışarı doğru sarkan birşey olmaz. muhtemelen klitoris den bahsediyorsun kafana takmana gerek yok muhtemelen bir sorun yoktur.;)

0|0
    0|0
  • arkjadaşım vajina yırtılması öyle yırtık külot gibi parca bırakmaz oanlıktır zar oldugu için yırtlıır ve kanama meydana gelir ama sanırım sen parmagını soktuguna göre artık kadın oldun ...

0|0
    0|0
    • ilişkiye girilince kadın olunuyor ne alaka zar yırtılınca da mı kadın olunuyor 1000 kadından 1 inde doğuştan zar yok ne kadar cahilsiniz ya konuşmaya bak kadın oldun bilinçsiz ve cahil insanlarla dolu ülkem

• Ruhun bakireyken gerisinin pek bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • parmağını sokmakla bozulmaz ama tabi parmağını peş peşe sokup çıkarmadıysan parmağın ince olduğu için zarın esneme payı olur penisin girmesiyle bir olmaz

0|0
    0|0
  • vajina dili o

0|0
    0|0
    • internetten arastırdım oyle bir ornek resme rastlamadım tam vajinanın agzında pembe bir parca

• klitoris dir o zaman

• onu biliyorum

• hala bakiresin korkma ;)

0|0
    0|0
  • Korkma bişey yok

0|0
    0|0
  • doktora bitmen gerekli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canın yandıysa bakıre degılsındır ama canın yanmadıysa kurtardın tatlım ve parmagını ne kadar soktuguna da baglı , sanırım daha derınlerdeymıs o zar

0|0
    0|0
    • bakire olmak ilişkiye girmemek demektir kaza sonucu zarın bozulmasıyla bakirelik gitmez

• Güzelim bence sen bir jinekolağa git orda herşeyi öğrenirsin

0|0
    0|0
    • En dogrusu o galiba,cekiniyorum utanıyorum ondanda

• Utanma canım insanlık hali doktora olanları anlatırsın oda gerekenleri söyler sana bence rahat ol çok kafana namus illede bacak arası değildir bence

Yükleniyor...