Erkeklere özel bir soru, lütfen dürüst olun?

Oncelikle soruya durustce cevap vermenizi rica ediyorum. Gizli olun ama durust olun.
Erken bosalma problemi olan kac kisi var? Bu sorunu cozenler nasil cozdu? Kizlardan partnerinde boyle bir durumla karsilasmis olanlarin dusuncesi nedir? Cozmus iseler nasil cozuldu hangi yontem ya da tedaviyle?
Tesekkurler...

• Evet Var
    50% (2)41% (7)43% (9)Oy Ver
  • Hayir Yok
    50% (2)47% (8)48% (10)Oy Ver
  • Vardi Cozuldu. (yontemi asagiya yaziniz lutfen)
    0% (0)12% (2)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Keske alakasi olmayan abuk bir baslil ataydim. O zaman ilgi gorurdu heralde. Ciddi soru sorulacak hali kalmamis bu sitenin yazik...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Üç partnerimin ikisinde gördüğüm bir olgu, ancak bunu pek "sorun" olarak nitelendirmemek gerek bana kalırsa.

Erken boşalmanın en büyük olumsuz yönü, boşaldıktan sonra bir daha aktif olamama ve isteği kaybetme durumu. Bunun önüne geçilebilirse bir sorun çıkarmayacaktır.

Tensellik yolu ile boşaldıktan 10-15 dakika sonra, boşalmayı geciktiren kondom ile beraber ilişkiye girildiğinde bir sorun çıkmıyor örneğin. Bu dakikakalar içinde kişinin isteğini zirvede tutması ve ilişkiye hazır hale gelmesi gerekiyor yalnızca. Ancak bir defa boşaldıktan sonra devamının gelmemesi, daha doğrusu erkeğin devam etmemek için uğraşması bana göre büyük bencillik.

1|2
    0|0
    • Bu cesaretli cevabın ve net bir şekilde paylaştığın için teşekkür ederim. Açıkçası ben senin kadar cesaretli olup gizli olmadan yazamadım. Takdire ediyorum seni...

• Merhaba. Ben bu konuda sizin kadar cesur olamıyorum. Yarım saattir neredeyse 3 aylık cevaplarınızı okudum. Kullandığınız tarz, resmi duruş size hayran bıraktı beni. Size bir kaç sorum olacaktı özelden yazmak istedim ancak özel mesajınız kapalıydı.. Bir kaç dakikalığına açabilirseniz çok sevinirim.

• Geçici olarak açtım, mesajınızı bekliyorum.
      İyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bendede var malesef ama biraz pozisyonlada alakalı doggy yapıosam hemen bosalıyorum, misyonerde 10-15 dakka gidiyorum

0|1
    0|0
    • Peki cozum icin birsey denedin mi ya da her iliskinde ayni sekildemi? Erken dedigin ne kadar mesela?

• Bende var hemde bayaa erken. bir yöntemle önüne geçtim, avantaja çevirdim :D

0|1
    0|0
    • Nasıl başardın?

• kegel egzersizlerine bağlı bir yöntem. hem boşalsanda zevin bitmio. hemen ikinciye geçiosun ve odaha geç gelio. üçüncüsü bir saati buluo )

• ben böyle bır sıkıntım yok.
    erkek düzenlı seks yaparsa bu onu bellı bır doyuma ulaştırır aç olan erken boşaldığı gıbı tok olan daha geç boşalır bıde heyecan konusu var onu yenmelı o an belkı başka şeyler düşünmelı ön sevışmeyı uzun tutmalı penısı sürtmeden sevışmelı ılışkı esnasında bı süre sonra durmalı içinden çıkmalı
    bunları bellı düzende yaparsa bı süre sonra sanırım baya bı ilerleme kaydeder.

0|1
    0|0
Yükleniyor...