Erkeklerin ve Kizlarin gorus farklari

Erkeklerin cogu lezbiyen kizlar opusunce hoslarina gider Ama biz kizlar neden gayleri gorunc midemiz kalkiyor?veya bundan hoslanan kizlar varmi ins yoktur

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi onlar artık "erkek" olmadıkları için kızlarda "erkek"lerden hoşlandıkları için olabilir.

Ha şurasıda var, harbi çok boktan bir görüntü oluyor

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• seksin simgesi kızlar oldugu için sanırsam

0|0
    0|0
  • ya galiba hoşlanan var aşkım yaa bizim üniversitede bi tane var bütün kızlar etrafında fır dönüyor ama lezbiyenlerde bizim (en azından bazılarımızın) midesini kaldırmıyor değil...

0|0
    0|0
  • bayanlara yaratılış ve fiziksel acıdan daha estetiksel gorunuyorlar, lezbiyen bir ilişki bile olsa tenmiz ve tahrik edici davranabiliyorlar .erkeklerde ise durum tam tersi erkekler bi defa ne temiz gözüküyorlar ne de estetiksel iğrenççç böğğğ:)))

0|0
    0|0
  • Kadın vücudu güzeldir, bence en basit sebep bu.

Ya da erkekler çok abazan hocam :)

1|0
    1|1
  • hani erkek üsttedir ya sanki cinselliği yönetir.algımız böyle ya. onu öyle altta terletilirken gördüğümüzde midemiz bulanıyo.ben hiç izlemedim gay videosu çok iğrenç buluyorum.

0|0
    0|0
  • kadın estetik açıdan güzel olduğu için erkeklere iki kadının öpüşmesi iki kat güzel görünür.ama erkeğin erkekle öpüşmesi ve ilişkiye girmesi estetik olmadığından kadının hoşuna gitmeyebilir...

0|0
    0|0
  • böyle bi soruyu az önce cevaplamıştım ben. noluyoz yahu hayal görmeyemi başladım yoksa?

0|0
    0|0
  • kızlzr narindir çiçek gibi bir gül ile lale aynı anda görüntülenebilir güzel durur ama erkekler bildiğin odun kalas ve beşon o ney yav bildiğin mdf ve ağaç öffff düşünmesi bile berbattttt

0|0
    0|0
  • okurken kızların göğüs farkı gibi oldum saatten olsa gerek lez kızları bende seviyorum filmleri de var bende fakat erkeklerde tabi mide kalkıyor hatta nefret duygusu oluşuyor bu arada lez filmlerde sapphicerotica yapımına bayılıyorum

0|0
    0|0
  • yoo benim hoşuma gitmiyo

0|0
    0|0
  • Estetik ve zarif oldukları için ;)

0|0
    0|0
  • Hoşlanan duydum.

0|0
    0|0
  • allahım ya yine mi cinsellik yine KirmiziCapliKiz :D

0|0
    0|0
  • hayatımda sex acısından en cok ıstedıgım sey 2 lezbıyenle 3 lü yapmak

0|0
    0|0
  • kadın vücudu estetik ve zarif olduğu içindir. İki sapın öpüşmesi pek iştah içıcı değil

0|0
    0|0
  • karmaşık...

0|0
    0|0
  • tamamen estetik

0|0
    0|0
  • allah bir organ vermiş.niye onları birbirinize sokuyonuz :D işte sorun bu.geyler iğrençtir !

0|0
    0|0
  • Kızlar kibar ve zariftir.Onların yaptığı herşey hoştur.Ama erkekler öpüşmesi o ne kıllı kıllı sakallı sakallı erkekler :D Kıllıda kılsızda olsa erkek erkeğe öpüşmek kadar iğrenc bişe yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü erkek bu toplumda aslandır kaplandır, güçtür herşeyin bekçisidir diye öğretilirken aaa:

İki gay görünce öğretilen herşey tuzla buz oluyor.

Topluma ait kışkırtılmış erkeklik ve bastırılmış her türlü obje yerine konmuş kadınlık.. vs . vs. vs.

1|1
    0|0
  • lez e karsı da gay e karsı da olumlu olumsuz bırsey hıssetmıyorum onlar bende nötrler.

0|0
    0|0
  • benim de midem bulaniyor ve erkeklerin hosuna gitmesi normal degil bence .. iki cins igrenc birsey . ve bence anormaliktir . kiz erkegin erkeginde kiz dir .

0|0
    0|0
  • Erkekler 2 opusen kız görünce ahh o kızın yerinde ben olaaydim diye bakip iç çekerler .ama opusen 2 erkek olunca yerinde olmak ostemiyokar doğal olarak!

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider ancak bir taraf travesti olacak.

0|1
    1|0
  • Ben hoşlanıyorum.Gaylar bence çok tatlılar ve bi çoğu gerçekten çok çok yakışıklı.Ayrıca niye ''inş yoktur'' diyosun.Sanane bundan.Alla alla yav.

0|0
    0|0
Yükleniyor...