Havuzdan hamile kalınır mı?

Merhaba arkadaşlar,

Sitedeki ".. asdfsd@#:O-sdfg..." oldu hamile kalır mıyım? :( sorularından bıktınız mı? İşte bir yenisi daha..

Sizce havuz suyundaki spermden hamile kalmak mümkün mü? Sevgiliniz veya bir başkası boşaldı diyelim..

Mesela: www.sabah.com.tr/.../havuza_girdi_hamile_kaldi

Hadi bakalım

• Mümkün değil !
    36% (4)18% (2)27% (6)Oy Ver
  • Büyük konuşmayalım
    64% (7)82% (9)73% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
olabilir diyorsunuz ha :)
olur mu olur.
sitedeki diğer hamilelik sorularına bakılırsa bu da mümkün sonuçta..

1|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ahah Glee'de fin&quinn olayı geldi aklıma, neyse. Eğer hamile kalırsa ben o azimli spermi tebrik ederim. İmkansızı başarmıştır.

1|2
    0|0
    • o nasılmış ki

• Tabi tabi onlara göre sabun kaçar hamile kalırlar falan.. Ne içiyorlar bilmiyorum

• hamile kalmaktan bu kadar korkan kişi hamile kalsın bence :)

Kızlar Ne Diyor 3

• yahu o zaman banyolarda mastürbasyon yapan erkekler oluyor ya ee biz de üzerine banyo yapınca orada küvette kalmış spermlerden hamile kalırız. ben buna inanmıyorum hani milyonda bir ihtimalle ortayı ayağa kaldırmamak lazım

0|1
    0|0
    • ama havuz aynı su ve insanlar içinde

• Saçma
    kalınmaz bence

0|1
    0|0
  • ahahaha habere gel.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdiye kadar öyle bir şey duymadığımıza göre demek ki yok ihtimal. Ama hastanenin birinin tuvaletine birisi attırmış spermlerini öğrenci kızın biriside tuvaletini yapmış hamile kalmış böyle bir söylenti olmuştu bir ara. Muhtemelen kız sprem olduğunu anladı vajinasına değdirdi.

0|1
    0|0
    • Biz duymasak da evli bir çiftte yaşanmış olabilir. Yaşanmamış olsa bile mümkün olmadığını göstermez

• Büyük konuşmayalım

1|1
    0|0
  • Kız kaşla göz arasında otelde biriyle yiyişmiş, anneside havuzdan sanıyor. Cehalet ne zor :))

0|0
    0|1
    • Linke takılma hocam soruya gel :)

• Su gören sperm canlılığını yitirir bunu bilmiyomuymuş :D

0|1
    0|0
    • Öyle deme bir süre yaşıyor hem suyun türüne bağlı ömrü :)

• o değil doğucak çocuk harbi harbi havuzdan kendi imkanlarıyla doğmuş olucak. olaya gel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...