Kızlık zarını diktirirsem, eş dost akraba dikiş izlerinden bunu anlayabilir mi?

Benim sevgilimle, yani nişanlımla, yani kocamla dört yıllık bir ilişkim var.. İlişkimize başlamadan önce kızlığımı ben kendim bozup, ondan sonra onunla ilişkiye girdim.. O zamandan beri birlikteyiz..

Sevgilimle iki yıldır da, resmi olarak evliyiz.. Ancak, çevremizde ailelerimiz dışında bu durumu kimse bilmiyor.. Şimdi yakında evleniyoruz.. Resmi olarak evliyiz ama, gayri resmi olarak birlikteyiz..

Şimdi yakında düğün yapıp birlikteliğimizi herkesle paylaşacağız.. Herkesle paylaşacağız ama bu durumumuzu herkese nasıl anlatmalıyız onu bilmiyoruz. Yani, herkese benim kız olduğumu ve düğün gecesi yani zifaf gecesi kocam tarafından kızlığımın bozulduğunu herkese nasıl göstermeliyiz?

Ben şöyle bir plan yaptım; Düğün öncesi benim kızlık zarını diktirtmeyi düşünüyorum.. Kocama bu durumu söylemedim.. Zifaf gecesi ben kız olarak kocamın koynuna girmek istiyorum.. Bu durumu o gece kocama anlatacam.. Sabahleyin de ahaliye benim o geceye kadar kız olduğumu, kanlı çarşafı göstererek ilan edeceğiz..

Fakat, benim bu durumumu çevremizden anlayan olur mu? Yani benim kız olmadığımı, yani zarı diktirdiğimi anlayan çıkar mı? Eş , dost akraba benim zarı diktirdiğimi ve aslında daha önceden bozulduğumu anlarlar mı.? N’olur bana bi akıl verin.. Ne yaparsam anlamazlar.? Doktora mı yoksa terziye mi diktirmeliyim.?

Güncellemeler:
Cevap veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.. Hepinizin engin tecrübe ve fikirlerinizden çok çok yararlandım arkadaşlar.. Verdiğiniz bu fikir ve öneriler ışığında bir karara vardım.. Bu verdiğim kararın en doğru ve iyi karar olduğuna sizler de onay verceğinizden eminim..

Kararım bir sonraki güncellememde..
Şimdi Paristen getirteceğim özel terziye diktirttikten sonra, kenarlarına da altın yaldızlı biye koyduracağım.. Ayrıca, açılışta kesmek için bir kurdela bağlattıracağım.. Bütün mahalleliyi de açılışa davet edip, kurdela kesme töreninde hazır bulunmasını sağlayacağım..

Devamı bir sonraki güncellememde..
Mahallelinin açılıştan sonra çenelerini tutmaları için de onları sırayla benim terzinin yanına göndereceğim.. Ki, hepsinin ağzını büzgülü bir biçimde diksin diye.. Bir hatıra olsun diye de, benimkine koydukları altın yaldılı biyeden onların ağızlarının kenarına da dikmesini isterim terzimden..

Nasıl fikir ama.?! Daha iyi fikri olan varsa şimdi konuşsun.. Yoksa ebediyete kadar sussun..

1|0
15|35

En İyi Kız Görüşü

• ahahaha :)

anlamazmı dıkkat et teğel dikmiş olmasın doktor ,

makınada çift dikiş yaptır hatta overlok ceksın kenarlarınada

2|3
    0|0
    • :DD

Ya ciddi mi diyorsun hayatım.? Anlarlar mı diyorsun yani..?:(( Kesin mi.? Son kararın mı.? Ama, ben terzimi Parislerden getirttim.. En ünlü terzilerden.. Elbette canım, kenarlarına altın yaldızlı biye de istiyorum. :))

• yorumlarımımı takıp edıyorsun :P

• Hayır herkesinkini okurum ilk defa seninki denk geldi :P Manyağa bak ya her soruda gevezelik yapıyor sonra benimi takip ediyon diyor..:D

Erkekler Ne Diyor 35

• RealGuiding'in kullanıcı adı ve şifresini çalarak onun yerine siteye giren birisi misin sen yoksa?

Arkadaşımıza ne yaptın? Nerede o? Peki onun yaşamını nereden biliyorsun? Yoksa ona işkence yaparak mı sordurdun bu soruyu?

İlahi be arkadaşım nereden çıktı bu? :))))

1|0
    0|0
    • Yok yav, o kendi buldu beni.. "Ben artık sıkıldım buradan, benim kadar eski kimse de kalmadı.. Yenilerin çoğunun da ne sordukları sorular ne de verdikleri cevaplar bi şeye benziyor". dedi.. Yalvardı yakardı, "N'olur benim yerime bir soru sor, ben soru sorma özürlüsüyüm" dedi.. Ben de onun bu yakarışlarına dayanamadım, dediğini kabul edip bu soruyu hazırladım..

• Hımmmm tamam o zaman sen de hoşgeldin aramıza :)))

• Hoş buldum o zaman.. Hımmmmmm.. :)))

• Yahu ne kasmışsın. Resmi nikah varsa isteyen istediğini istediği kadar yapar. Eş dost akrabada kapasın çenesini. Ha imam nikahı falan yapıp da "dost" hayatı yaşasaydın durum farklı olurdu. İlla düğün yapmana da gerek yok. Biz nikahlandık demen herkesin çenesini kapatması için gerekli ve yeterlidir.

1|0
    0|1
    • Yav nasıl kasmam ki.. Kastırıyorlar insanı bu millet.. Sanki senin anan baban onlarmışcasına.. Sanki seni doğuran onlar.. Ne oluyorsa şu mahalleliye.. Ne nikahlandığına inanırlar ne de başka şeye.. Aslında onların çenesini kapamak için, benimkinden önce onların çenesine dişkiş atmak lazım.. :)

• Evet ya.. Sanki diktirdiklerinde yaptıkları tamamen siliniyor, namuslu olacaklar.. Halbuki namussuzluğun en büyüğünü işliyorlar haberleri yok.. Sonrada buraya gelip bize soruyor.. Diktirsem nasıl olur, acaba kocam anlar mı, siz ne diyorsunuz.? diye bize soruyorlar.. Sanki biz onun ilişkilerinin onay makamıyız.. Sanki hiç bir şeyi bize sormadan yapmıyor.. Hadi önceden ne yaptıysan yaptın, bari evleneceğin adamı kandırma.. Eh, kandırıyorsan da, bize sorma, bizi de yalanına ortak etme..

• İşte kendileri de biliyor ne yaptığını da suçun birazını üstlenecek kişi arıyorlar. RealGuiding de yaptır dedi falan diye :)

• Level 8sin, yazılarını da okuyorum ama yazdıklarından birşey anlamadım. Evlenmeden çok dost hayatı yaşayan var, yani aynı evi paylaşan insan var. Bunu da evlilikle sonlandırmanıza sevindim, zaten resmen yada imam nikahlı evliymişsiniz.

Hiç uğraşma bence, kocan bir tavuk kessin. Kanını bir poşete koysun, idealinde nevresime dökersin. Ne gereği var, zaten kocanla aynı yatağı paylaşıyorsun. Yok doktora diktir, geri kocan o zarı içine girip yırtsın :( Gereksiz ağrı, ameliyat, operasyon.

Hayır, derdim ki; önceden olan olmuş, başka biriyle evleneceksin. O yalan olurdu ama sizinki fanteziden ibaret. Gereksiz birşey bence :) Tribünlere oynamaya gerek yok :) İki senedir de beraber yaşadığınızı bilmiyorlar demek, karda yürü izini belli etme helal olsun :) Ben kız arkadaşımda 3 kere kalsam evdekiler şüpheleniyor :)

1|0
    0|0
    • Level 8'i takan kim ki.? Puan, level benim için anlamsız şeyler.. Ancak, yazdıklarımdan bir şey anlamamana şaşırdım.. Ama, sadece bu yazımdan bahsediyorsan, hiç şaşırmadım.. ÇÜnkü, bu yazı şaşırtmalı bir yazı.. Neyse boşver.. Ancak o yaptığın açıklamalar hiç gerek yoktu.. Çünkü söylediklerim gerçek ama sorularım hayal ürünü..

Benim ve sevgilimin ailesi durumumuzu biliyorlar onların her şeyden haberi var.. Orada bir yanlış anlaşılma var.. İyi okursan anlayacaksın.. :))

• Way havasını da attı :) Özel davetli :) İnsanları kıyafetlerine göre karşılarlar fikirlerine göre uğurlarlar :) Özel davetle gelmen şutlanmaya engel değil sanırım keh keh keh :) Havanı bozmayayım ama :)

• Hava mı atmış.? Kim o.? Benim havayla filan işim olmaz ya.. Hem ben kıyafetlerine göre karşılanacak yerde işim olmaz.. Zekasına ve fikirlerine göre karşılanacaksam ancak giderim.. O da belki.. Hih hih hih..

• Şimdi kanlı çarşaf uzmanı olarak söylüyorum. Ben hemen bi tadına bakarım.

"pudara şekeri lan bu" diye bağırıp tokadı basarım ona göre :)

1|1
    0|0
    • Pudara şekeri ne yav.. O çarşaftaki benim kanım heyyy.. Boşuna mı diktiriyorum benim kanım çarşafta olsun diye.. Tamam mı kan uzmanı.. :))

• dur o zaman ben heyecan verici bir soru patlatayım :)

• Hüüstın beklemedeyim.. :D

• kasaba git kasaba iki bacagini once ayirsin sonra terziye gidersin diker ardindanda kaportaciya git son rutuslari yapsin hem esnaf kazanir hem ulke ekonomisi kalkinir

5|1
    0|0
    • ahahah :D kim kiminle kafa buluyo emin olamadım :D

• Ahahahaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD koptum :D:D:D:D:D

• Valla o kadar güzel anlattın ki, senin de aynı yoldan geçtiğini tahmin ettim.. Bildiğin biri varsa söyle de, senin gönderdiğini söylerim belki daha iyi iş çıkarır..

• "Doktora mı yoksa terziye mi diktirmeliyim.?"

Havalar da epey sıcakladı..

Allah allah..

Şaka dimi!

2|1
    0|0
    • Valla felaket bunaltıcı sıcaklar.. İnsanın eli ayağı tutmuyor.. Bi de başına güneş geçti mi benim gibi, böyle kafayı sıyırırsın işte.. :))

• Peki terzi kıyafetin var mı.? Ben nudist terzi istemem ama.. :D

• Terzi kendine elbise dikemdiğinden Nudistti :P

:)))))))))))

• Vay arkadaş ben de bu RealGuiding'i böyle e ntel dantel antun kuntin görmüş geçirmiş falan zannerdim .. Ruhunda kezbanlık varmış meğer

1|3
    0|0
    • Ne dandeli kardeşim.. Dantel sadece donumda bulunur.. Başka dantel bilmem.. Hem kezbanlık kötü mü ki.. Ne var kezban olmuşsak.? :)))

• Düğünü basıp "Durun siz evlenemezsiniz! Çünkü Realguiding kız değil!" demezsem benim de adım çokdüşündümbulamadım değil.

Bir tek şartla yapmam; düğününde halay başı olurum.

3|0
    0|0
    • Seni oracıkta vururum vallah.. Ondörtlünün tamamını boşaltırım üzerine ona göre..

Şekerim sen iste yeterki ya.. Halay başı da olursun kurdelayı da kestiririm sana.. :D

• Mendilimi hazırladım, saatlerimi ayarladım. Beklemedeyim.

• anladım bugün senin canın sıkılmış ve böyle bir soru sormak istemisin :) ya anlamadığım bütün ahali senin kızlık zarınami bakacak nerden anlıyacak bu durumu ve sen kendini neden bu tip şekilde ispatlamaya çalisyorsun yukardan akıl yağarken sen şemsiyemi tuttun be canım :):)

1|0
    0|0
    • Akıl yağarken ben eve içeriye kaçtım.. :)) Yav canım sıkıldı evet ve böyle bir soru hazırlayıp yazdım.. Ama, hikaye kurmaca değil.. Hepsi gerçek de, sadece sorduğum sorular buradaki bazı sorulara tepki nedeniyle soruldu.. :D

• zeki kız :)

• O tanımın başında "üstün" sözcüğü olmazsa kabul edemem.. :))

• haha süper hikayeydi :)

elin yatkınsa sende dikersin 2 ters 1 düz, selanikti galiba bu :p

2|0
    0|0
    • Yok ya Paristen geliyor terzim.. Birde kenarlara altın yaldız biye koymasını istedim.. Ayrıca, @pentinin önerisi ile bir de açılış kurdelası koyduruyorum.. Tam olacak o zaman.. Tüm ahalinin alkışları arasında kurdelayı kestirip, açılışı yaparız inşallah.. :))

• Ehh az da olsa kurgu konusunu biliyorum.. Senin kadar olamasam da.. Bayılırım kurgu yazmaya ve de kurgu hikaye ve romanlara.. En son okuduğum bir kurgu roman vardı çok beğendim.. Ken Grimwood'un Si Baştan (Replay) adlı romanı.. Okumanı dilerim.. Harika bir kurgu yeteneği var adamın.. :D

• aa kitabı hatırladım.. okumadım da arkadaşta gördüm, isimden hatırladım.. tamam alıp okuyacağım ^^

• Moda olan saçmalamalı tepki sorusu. Herkes sizin düşündüğünüz, hissettiğiniz şeyi hissetmek zorunda değil.

2|0
    0|0
    • Ben de aynı fikirdeyim.. Hiç kimse aynı düşünmek zorunda değil.. Hissetmek zorunda da değil.. Hemfikiriz yani..

• arkadaşım neyin peşindesin resmi evlisin işte neyi dert ediyosun kafana anlayamadım? yüzünde yazmıyo ya bakire değildir diye niye kasıyosun kendini?

2|0
    0|0
    • Ben bişeyin peşinde değilim ama benim çevrem peşinde.. Çevrem çok meraklı tiplerden oluşuyor.. O nedenle yani.. Yok kasmıyorum.. :)

• günün fıkrası hahahaa:)

1|0
    0|0
    • Çok güldüğüne göre hoşuna gitmiş olmalı anlattığım fıkra.. Arda bir anlatayım bari de gülmeyi unutanlar da gülsün.. :)

• RealGuiding sen iyi misin? Nasıl sorular bunlar :)) Şaşırttıyorsun.

1|0
    0|0
    • Aslında benim tarzım kişileri şaşırtmak iken şaşırtamadığımı farkettim.. O nedenle şaşırtmaya devam dedim..

• bu kanlı bez hikayeleri artık bitmeli. bir arkadaşım vardı doğulu. orada gerdek gecesinde evli çiftten kızlık bozulduğu zaman evin damına biri çıkar ve ateş edermiş. yani bütün ahaliye duyururlarmış. ne saçma değil mi ?böyle şeyler hala var.

1|1
    0|2
    • Tebrik ederim, ben de aynı fikirdeyim.. Bitmeli bu kanlı çarşaf hikayeleri.. Bizler sesimizi duyurup, karşı çıkmalıyız.. Mahalleliye ne ki, kızmıymış, yoksa dulmuymuş.. Aslında ne kadar saçma bir uygulama.. Haklısın canım.. Ama niye eksi vermişler sana.. Kıyamam.. Ben artı vereyim bari.. :)

• töbe töbe töbe yaa

1|2
    0|0
  • ne şimdi bu ya?

1|0
    0|0
  • hiç etik bir davranış değil bence. Sen vicdanının sesini duymamazlıktan gelebiliyorsan diktir derim .. Bence cesur ol kimseyi kandırma. Yaptığın şeyin arkasında dur.tabi kendi isteyinle yaptıysannnnnn

0|1
    0|0
    • Etik değil diyorsun yani..? Ama ben etiklikle metiklikle ilgilenmiyorum ki.. Benim istediğim çevremin bu durumu anlamaması..

• Eğer o sevmezse, yani beğenmezse bu hediyemi, ben de tekrar ilk sefer yaptığımı yaparım.. Parmağımı sokar tekrar bozarım kızlığımı.. Al sen yapmıyorsan ben yaparım derim..

• :)))))))))))))))))çok komiksin yaaaaaaaaaa

• Kaldı mı bu işler daha silme bezi falan...

Anlamazlar kızım anlamazlar merak etme...

1|0
    0|2
    • Sen anlamazlar diyorsun da, kimileri de anlarlar diyor.. Ben nerden bileyim kim doğruyu söylüyor..

Bak görüyon mu, yanlış söylüyorsun diye sana eksi vermişler.. Neyse ben bir artı vereyim de götürsün o eksiyi..

• Yahu ben de aynı şeyi diyorum zaten.. Niye ciddi ciddi cevap veriyorsun ki.. Patlat benle dalga geçen iki espri sen de puanları topla.. Hem ben milletle dalga geçmek için sorduğum soruya her halde onlarda dalga geçerek cevap verecekler..

Bizim orda neyi açıp da millete gösteriyoruz.? Dikişleri mi soruyorsun.? Yav halen anlamadıysan ben ne yapayım.. Yav, bu soru tepki sorusu, bir eleştiri sorusu.. Bunu niye anlamıyorsun ki..

• la havle...

• seni anlıyorum çocukluğuna inerek çözücez bu sorunlarını .

2|0
    0|0
    • Hımmm anlıyorum sanırım ne demek istediğini.. Bence problem değil nereye ineceğiniz.. İsterseniz çocukluğum öncesine de inebilirsiniz.. :)

• Valla şizofrenik bir vakıa ile karşılaşmak olasılığı yüksek olabilir.. O nedenle de boşuna çocukluğuma inmeye gerek yok.. Sen sorsaydın "Sen şizofren misin" diye, sana hemen "Evet şizofrenim" diye yanıtı verirdim.. :D

• ben şizofrenim diyem bi insan şizofren değildir :)

• ne bu şimdi idiot seçme sorusu mu?

1|1
    0|0
    • sazan avı. =)

• ben de burada düşük seviyeli sorular görüyorum, dalga geçilecek gibilerle geçiyorum ama böyle yapmak da hoş olmadı.

• Demek ki sorularla dalga geçtiğini itiraf ediyorsun..? Ben onu yapmıyorum çok şükür..

Hoş olmadı diyorsan sen de benimle dalga geçebilirsin.. Ben bundan alınmam kesinlikle..

• Bunları yazarken kafayı bulup mu yazdın, hangi kafayla yazdın anlamadım. Kızlık zarımı diktirsem akrabalar anlar mı diyorsun, sen açıpta bütün eşe, dosta, akrabaya şeyini mi gösteriyorsun gerdeğe girmeden önce. Eskiden göster amcalara, teyzelere şeyini derlerdi ama erkek çocukları için söylerlerdi bu lafı. Ben hiç bir kızın kız olduğunu kanıtlamak için akrabalarına şeyini gösterdiğini duymadım.

1|0
    0|0
  • hahaa cok fena dalga gecmissin bir an ciddisin sanip tirstim sana ne oldu diye :D

1|0
    0|0
    • Sen de mi etmuscum..! Başıma biraz güneç geçti de, geldim böylesi bir soru sordum işte.. :DD

• Sen de mi.? Ama senin kafanın üstüne düşmenin bir nedeni vardır.. Sen işin nedeniyle düşüyorsundur kafanın üstüne.. Hangi soru olduğunu hatırlamıyorum seninkinin.. Çok sık da giremiyorum bu son günlerde zaten.. :D

• son sorum :D

• terzi güzel bi seçim olabilir bence =)

soruya ciddi cevap verenler çıkacak ama

1|0
    0|0
    • Ben de öyle düşündüm ve Paristen getirtiyorum terzimi.. :)))

Ciddi anlayanlar olur diyorsun yani..? N'apalım öyle anlayan olursa da onların da canı sağ olsun... :D

• parmağını kes damlat..en basit yoluı buuu..okadar acı çekmeye değmez bencee

0|0
    0|0
  • benim tanıdığım bir kız diktirirdiğini biliyorum ama cok canı yanıyormuş dikilirken ikinciside kullanım süresi kısa bir iki gün icinde kullanmalısın dikilmiş zarını :))

0|0
    0|0
  • Kasap Rüstem'e git dikiyorlar kimsede anlamaz...

1|0
    0|0
  • Zaten dışardan anlaşılacak bir şey değil.

0|0
    0|0
  • ya makas kurdelayı kesmezse birde onu bilettir terziye istersen :)

0|0
    0|0
  • onlara gösterecekmisinki nereden anlasınlar..

0|0
    0|0
    • Yav sen nereden çıkardın bu soruyu.. Bu kızlık zarı diktirtme soruları güncelliğini yitirdi.. Sen kaçırmışın demek ki cümbüşü..

Ama, şimdi de penis boyu tartışması patladı sitede.. Sen git o sorularla ilgilen.. hahaha..

• Yok hayır, ben bugün penis şenliği olduğunu bilmiyordum.. Bilseydim ona göre hazırlanırdım.. Kaçırdım şenliği.. :((

Valla burada gördüğüm kadarıyla kimsenin yardıma ihtiyacı yok.. O yardım yardım diye bağrışanlar da sov maksatlı yapıyor çoğunluğu.. Bilmem en öyle sanıyorum.. :))

Ama, sen istiyorsan git yardımını esirgeme.. :DD

• hayırdır nasıl br hazırlık yapacaktın sende mi olcecektin :)

yaw simdi beni konusturacan nereye gideyimde ne yapayım

basını tutacak dielimya buradan yazıyoz iste ..

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 14

• ciddi ciddi cevap veriyorum;

1 kimseye bunu ispatlamak zorunda değilsiniz..

2 illaki diktirecem dersen; estetik cerrah sevgilim vardı bu konudan bahsetmiştik ve ondan aldığım bilgiye göre düğünden 1 gün önce bu işlem yapılıyor ve kimse bunu anlayamaz

1|1
    0|0
    • Aşkolsun şekerim ya.. Senden böylesi ciddi bir cevap beklemezdim.. Benimle dalga geçen bir cevap olsaydı çok memnun olurdum.. :D

• seninle dalga gecemem canım ama..amme hizmeti yapmıs olduk..işine yarar birinin mutlaka bu bilgiler :))

• Tam sana göre şakacı bir soru :)) İroni dolu olmuş :D

ama ben ciddi cevap verceğim sana:

kendin dik

ne para vercen ya ıkı tegel at önce sonra çift dikiş geç üstünden ki zorlansın o gece ki daha inandırıcı olmazsa gel bu yoruma eksıyı bas.:)

1|1
    0|1
    • Ya ne kendim dikeyim ki, Para mok gibi zaten harcayacak yer arıyorum.. Hem zorlanmasın kocacım, ben ilkinde de zorlanmasın diye kendim bozdum ki.. Şimdikinde o kadar zorlanırsa bakarsın fıtık mıtık olur, ya da belini filan incitir.. Kıyamam ben kocicişime.. :)

• tatlım, lafı bile var, terzi kendi söküğünü dikemezmiş:D şmdi terziye diktirirsen eş,dost,çevre anlayabilir bir de terzi tanıdık falansa eyvaaahh.. iyisi mi sn kendi söküğünü kendin dik, hem daha az acısız olur hem kimse de anlamaz hatta kocan bile inanabilir:D

1|1
    0|0
    • Balım, acısız olsun isteyen kim ki.? Bol acılı olmalı ki tadı çıksın.. Hem ayrıca, kocamı karıştırma.. O her şeyi biliyor.. Benim derdim elalemle.. Elalem ne der diye çekiniyorum.. Benim dedim elalemi geriyor ya.. Sorun orda.. :D

• terziye dikkat et bu arada

• Tanıdığım iyi terziler var RealGuidingciğim, moda onlardan sorulur. Destek her türlü sağlanır :D

hem gelinlik için de lazım olur ama her şeyi düşünen bir yapını bildiğimden, gelinliğini almışsın diye düşünüyorum :p

2|0
    0|0
    • Balım peteğim, çok sağol canım ya.. Ben bu terziyi Paristen özel getirtiyorum.. :D

• Yoksa, sen de mi..? :D

• aman yok :D bizim tüm eş dost çevre biliyor naptıığımızı :D

• www.elalemneder.com 'daki amca ve teyzelere sorabilirsin ..

Cidden canın sıkkın oldugu icin soruyorsan bu soruyu bence bu kadar kafana takmamalısın.. olmadı ustune ketcap dok carsafın :) dna testi yapacak degiller ya sonucta :) Üzülmede bu kadar, kimse bir şey diyemez cunku demeye hakları yok

1|0
    0|0
    • Yav elalemin sitesine gidip, niye elaleme sorayım ki..? Burada mis gibi kendi sitemiz ve kendi dostlarımız dururken, elalemin sitesinde işim ne.? Hem ayrıca, benim sorunumdan elaleme ne..?

Ama, yine de ben bu konuda elalem ne der demekten yine de kendimi alamıyorum.. Gidip sorsam mı ki acaba elaleme.. Belki onlar daha iyi biliyordur cevabı..

• sacmalamaa. Senle neden dalga geceyim. Sadece bu kadar üzülmene degmez bence,?

• Aşkolsun ya..! Neden saçmalayım ki..? Bir dalga geçilmeyi de mi haketmiyorum yani.? O zevkten beni mahrum mu bırakacaksın.? İlla ki ben kendimle mi dalga geçmem lazım devamlı.. Bazen insan istiyor kendisiyle dalga geçilmesini ama.. :))))

• balım bir sefer sizin eş dost akraba çok mu meraklı kan gelmiş kan gelmemiş bozulmuş bozulmamış hem ne sıfatla onların bakmaya hakkı var sen kendini kötü hissedersin eşinde ve bu kızlık zarı dediğin şey esnek birşey farzet ki sen bu işi yapmadın ama zifaf gecesi kan gelmedi o zamn napcaktın ?

1|0
    0|0
    • Yav sorma şekerim benim çevrem çok çok meraklılar bu tür konulara ve olaylara.. Icığını cıcığını inceler bakar.. Ne meraklılar anlatamam.. :))

Ya eşimle ilgisi bu durumun.. O her şeye razı.. Ama ona diktirdiğimi söyliycem o gece..

• Haydar.? Şu dümensizi mi diyorsun yoksa.? O anlamaz böyle şeylerden ya.. :)

• :)ozamn koyuver gitsin bırak gururu:)

• bu kanlı çarşaf olayının hala devam ettiğini bilmiyodum çok şaşrıdım bende karı koca arasında kalmalı böyle bişey kimseye bişi ispatlamak zorunda olmamalı çifler

0|0
    0|0
  • açıp zarını herkese teker teker göstermezsen anlamazlar seni zeki!

1|2
    0|0
    • gerçekten zekidir. valla bak

• Yav gelsinler baksınlar, kimseden saklı gizlim mi var zaten.. En iyisi onları açılışa davet etmek.. Kurdela kesilirken görsünler..

• şakamı ?

1|1
    0|0
  • bu nası soru dalga mı geçiyon adam mı seçiyon...:)

1|0
    0|0
    • Estağfurullah ne haddime dalga geçmek.. Sen dalga geçenleri seçemiyorsun demek ki.. :)

• terziye diktir bence daha sağlam diker.

0|0
    0|0
  • kenarına overlok çektirmeyip el dikişi yaptırırsan bişeycik anlamazlar

0|0
    0|0
  • Off ciddisin sandım. :))

0|0
    0|0
  • dalgamı geçiyosun sen.terziye git terziye doktor anlamaz

1|0
    0|0
    • Ben de zaten öyle düşündüm güzelim.. Paristen en meşhur terziyi getirtiyorum.. :D

Yükleniyor...