Kızlık zarını diktirmek sorun olur mu? İlişki sırasında bu durum anlaşılır mı?

Bir kız kızlık zarını diktirse erkek ilişki sırasında bunu anlayabilir mi? Nasıl anlaşılır?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sana duymak istediğin cevabı söyleyeyim: evlenmeden 1 veya 2 gün önce diktiriosun ilişki sırasında anlaşılmıyor. Ne kadar az süre olursa o kadar iyi çünkü bu dikiş 1 hafta gitmez..1000 lira civarına dikiyorlar artık yakında seyyara kadar düşecek bu dikiş nakış işleri...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• erkek bunu anlamaz, zaten %99u kadından anlamaz (alınmayın siz seçilmiş erkeksiniz sayın okuyanlar, duşardakiler kastettim) ama bekareti kafaya takan biriyle olmayı tercih etmemeni tercih ederim. çünkü olay bekaret değil, olay senin tercih ve kararlarına, senin geçmişine saygı duymayan biri, sana saygı duymaz! böyle biriyle yaşanılmaz.

2|0
    0|1
  • Ya ne kadar soran var, ben oto sanayide bir dikimci açacağım :) Lastik yamanır, zarlar itinayla dikilir :) Hadi arabalar çukura düşüyor, çivinin üstünden geçip lastikleri patlatıyor. Kadınlara ne oluyor anlamadım :)

1|0
    0|0
  • Gerek yok diktirmeye.Nasıl olsa erkekte yapmıyor mu?

2|1
    0|0
  • birine yamanmaya çalışmak çok kötü bi durum ya:( söyle gitsin

0|1
    0|0
  • Arkadaş exper değilse anlamaz...

0|0
    0|0
  • arkadaşım vicdanın rahat mı? sen ondan haber ver gerisi hikaye...

0|2
    0|0
  • Dikiş tarzına bağlı. Renkli ip kullanılırsa anlaşılır.

0|1
    0|0
  • Diktir diktir sonrada miktiririsin...

0|0
    0|0
  • kadın doğum mütahassısı değilsen,imkansız...

0|0
    0|0
  • anlamaz.

0|0
    0|0
  • erkeğin dedektörüyle...

0|0
    0|0
  • cok tecrubeli değilse anlamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o işten iyi anlayan anlar diye duymuştum bi doktordan. ama bence anlamaz hem söyle gitsin ne uğraşıcan ister alsın ister almasın elbet alan biri çıkar :)

0|1
    0|0
  • erkeği kandırabilirsin ama kendini asla...

1|4
    0|0
    • ne degişik dimi yani hadi diktirdi iyide kan gelmiyo bildigim e ne anlamı kaldı ;?

• vay vay helal

• Dikimlerde de kan geliyor, kan orada birikmiş bir kerelik akan bir şey değil.

• erkeklerin hçbiri anlamaz canım ama bence de kızlık zarını dktrmek sadece kendini kandrmaktr vicdanın rahat eder mi sevdğn erkeğe yalan söyleyerek

0|2
    0|0
    • katılıyorum kesinlikle

• kızın biri itiraflarda yazmıştı.annesiyle babası jinekolog muş.yılbaşından sonra zar diktirme paralarıyla bana cooper aldılar demişti :))annene sorsana kan geliyomuymuş diktirdikten sonra

• gözle görülmez ama şey duymuştum ne kadar doğru bilmem ama sicak su dolu leğene oturtulunca dikişleri patlamiş diye duymuştum

0|0
    0|0
  • anlayacaklarını pek sanmıyorum açıkçası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...