Kızlar gerçekten adetiniz çokmu sancılı geçiyor? Ağlatıyor, yerlerde süründürüyor diye görüyorum gerçekten öylemi?

Kızlar sitede görüyorum bu adet sancısı çok ağrılı geçiyormuş. Ağlayan sızlayan yerlerde sürünen saatlerce yataktan kalkmadan o bölgeyi sıcak tutmaya çalışan gerçekten çokmu ağrılı oluyor süründürüyormu yerlerde ağlatıyormu ve bu ağrıyı geçirmek için neler yapıyorsunuz? Ha birde kokusu varmış çok kötü kokuyor galiba. Peki bu kokuyu nasıl geçiriyorsunuz?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim çok agrili geçer hatta bayildigimi serum takuldigini biliyorum babm alisti her ay hastaneye tasimaya ama benim sorunlu bir regl donemm var ilaçlar sayesinde oluyorm ondan agrisi yoğun olabilir. ... Koku konusunda ben normalde de bakimima önem veririm vajina sabunu kullaniyorm regl dönemde daha itinaliyim sürekli belden asami ilik suyla yikiyorum

0|0
    0|0
    • Çok ama çok ağrılı geçmiş olmalı ki bayılmışsınız. Bir kez daha şükrediyorum bizde böyle birşey yok. 👐

• Allah sabır ve şifa versin size. Gerçekten çok kötü.

• Sagolll

Kızlar Ne Diyor 6

• sureklı değiştirsen kokmaz o temızlıkle ılgılı bişi. tabıkı agrılı okudukların doğru ilaç falan alıyoruz doktora gıdıp iğne yaptırıyoruz falan

0|0
    0|1
  • Hemde nasıl

0|0
    0|0
  • hayır bende olmuyo şımarıklık yapıyolar bence :)

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Sanşlı kızsınız o zaman 😀

• bende sadece karın ağrısı olsa neyse, kollar bacaklar sırt vs her yerim ağrır yataktan çıkasım gelmez ama ağrı kesici alarak ve ağustos ayında bile olsam çorapla dolaşarak hatta gece çorapla uyuyarak atlatıyorum :) koku dersen uzun süre ped değiştirmeyenlerde olur yoksa pek koku filan olmaz

0|0
    0|0
    • Vallahi Allah sabır versin sizlere

• genelde ilk 2 gün çok feci agrır yatağa saplanır kalırsın ama sonraki günler hafifliyo

0|0
    0|0
    • Ne zamanlar oluyor peki bu durum?

• işte adetin ilk 2 günü çok ağrıyo. Sonraki 5 gün rahatlıyosun okadar agrımıyo günlük işlerine dönebiliyosun

• Contayı sıyırtır o ağrı

• Kisidrn kisiye degisir agri benim 3-4 gun sürüyor mesela ama 10-14 gün surenlet bile var. Ilk gun agrir sanci olur ama dedigim gibi kişiden kişiye degisiyor. Kokuya gelince düzenli degistirirsen koku falan olmuyor. Ama bazi pislik kizlarimiz bütün gün boyunca ayni pedle takiliyorlar. Bu gercekten igrenc..

0|0
    0|0
    • ıııyyy iğrenç. İnşallah bana öyle pis bir kız denk gelmez

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...