Eğer öyle ise erkeğin erkeğe, kadının da kadına aşık olması normal mi?

Bir insan karşısındakinin erkekliği yada dışılığine mi yoksa kişiliğine mi aşık olur. Çoğu kişi kişiliği der. Eğer öyle ise erkeğin erkeğe , kadınında kadına aşık olması normal mi ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Kişiye göre değişken, bana göre normal.

Nasıl bir anne-baba evladına aşık olabiliyorsa, kadın kadına, erkek erkeğe aşık olabilir, aşkın içinde cinsellik zorunluluğu aranmamalı, her aşk-ın içinde cinsellik yoktur, her cinselliğin içinde de aşk yoktur.

Kısacası aşk-ı nasıl tanımladığına bağlı.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• öyle birşey olmamalı-olmuycakkkkkkkkk

0|1
    0|0
  • Değil. O nedir ya aynı cinse aşık olmak. Böyle şeyler anormal karşılanır. Bu dünya bir düzen üzerine yaratılmış. Bu düzendede kadın ile erkek ilişkisi vardır. Ha yok ben illa erkeksem erkeğe , kızsam kıza aşık olacağım diyorsan lezbiyen , gay , damgasınıda yersin.

0|1
    0|0
    • evet anormal karsılanır cunku gelenek ve goreneklerımızde yok. toplum baskısı yuzunden boyle dusunuluyor. hiç onların acısından bakan yok. sapık dusunceler dısında gercekten asık olanlara ne demelı. hormonlardan kaynaklı olduguda soylenıyor. at gozluguyle bakıp dıslamamak gerek bence. damga falan vurmakta anlayıssızlıgın gostergesi

• bizde saygı duyarız ama ters bişey ya ne bileyim düşünürken bile tuhaf oluyor insan .:S

• çok ters biliyorum bende. herseyden once inancımıza ters. mide bulandırıcı ayrıca. benm istediğim onları dıslamak yerine topluma kazandırmak. ama bu işi sapıklık olsun diye yapanları vurmak :)

• Kadin kadina asik oluyor ama kadinin birtanesi erkeklik rollunu ustleniyor mesela evlenirlerkene bile biri gelinlik biri ise damatlik giyiniyor erkektede tam tersi

0|1
    0|0
  • bence bir sorun teşkil etmez

0|2
    0|0
  • cok ıgrenç ya:S

0|1
    0|0
    • gercekten saf duygularla asık olanların olduguna inanıyrm. igrenç gorunebilr ama onlarıda anlamak lazım.

• tabı onaylamıyrom bende sadece dıslayanlara kızıyorm. tedavsi olsa keske boyle olanlar normal fıtratına donse

• yok dışlamak haddımıze olamaz zatende cok tuhaf gelıyor yınede dedıgım gıbı saygı gosterıyorum

• Bana göre dğl diğerleri ne dşnr bilemem

0|1
    0|0
  • performans candır kişilik ne ya (!)

0|1
    0|1
  • Iyk bıyk öğk böğk falan filan vs. vb.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Alakası bile yok dostum bunları kafana takmayı bırak düşünmek bile hatta kararsız kalıp merak edip bunu sormak bile insana düşündürücü gelir.

Bir bayanın kişiliği ile bir erkeğin kişiliği ayrıdır.Bir erkek bir erkeğin karakterine özenebilir ama aşık olmaz.

Bir bayanın karakterine davranışlarına , kişiliğine aşık olabilirsin.Ama o karakteri özenemezsin.Çünkü bir bayanın karakteri erkeğin karakterinden çok farklı olacağı için , ona özenebileceğin bir tarafı olmayacaktır.

Kadının masumluğu namusluğu , dürüstlüğü , sadıklığı , iyimserliğine aşık olur erkek.Aynı şekilde erkeğinde bu şekilde bir karakterinin olduğunu farzedelim.Emin ol yine kadınınkindan cok farklı olacaktır.

Senin penisin kadının vajinası.Uzunca bir düşünsen aslında sana çok farklı ve ilginç gelecek bu 2 yer.

Öbür türlü gay ve lezbiyenler olabilir.Bunlarda sana samimiyetle söylüyorum bunların ne dini vardır.Ne şerefi , ne namusu nede insanlığı vardır.

0 (Boş küme) Elemanlarıdır :)

0|1
    0|0
  • Hetero olarak normal karşılamıyorum.

0|1
    0|0
  • Karşı cinsin seksiliği ve sizin karakterinize uyumu aşka şerbettir.Ben aşık olduğum kadınlarda hep kendimi buluyor yani gülüşümüz bile aynı :)

0|1
    0|0
  • Resmen ayakta alkışlıyorum çok gzl bi soru olmuş :))

0|1
    0|0
  • valla ben kadının kadınsı sefkatıne ılgısıne sesıne yaklasımına asık oluyorum ..olurum...

1|1
    0|0
  • sen konuyu çorba etmişsin ama

0|1
    0|0
  • Biseksüel bir kız arkadaşım derdi ki;

Bana erkek gibi yaklaşan kızlar hoşuma gitmiyor, bana dişi ve feminen yaklaşmalarını istiyorum.

İlginç -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...