İlişkiye girerken boşalmam çok uzun sürüyor?

Ya biraz sacma geleecek ama? yaa benim bir sorunum var ilişkiye girerken bosalmam cok uzun sürüyor cogu kişi cok iyi birsey diye yanıt verecek ama ben bundan rahatsızlık duyuyorum bazen eziyet gibi geliyor bu konuda ne yapabilirim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Buldun da bunuyosun sanırım

0|0
    0|0
    • soruyu okumadın sanırım cok zorlanıyorum ve bir muddet sonra eziyet gibi geliyor

• Gec dedigin yarim saatmi benim bir saati buldugu oluyor inan bana

• yyok canım en erken yanı yarım saat sevişmeyi saymıyorum

• Süper işte kız çok şanslı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevdiğin kadınla daha uzun ilişki yaşarsın işte fena mı ben bılerek geç boşalırım kendımı tutarım kı partnerimde orgazm olsun dıye sen yatakta kadına zevk vereceksın kı oda senı mutlu etsın ben 1 saatten fazla ön sevişme yaparım yerı gelınce bu kadını daha arzulu yapar o arzulu olunca sana da en güzel orgazmı yaşatır zaten

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim bir saati falan buluyor bosalmam evet bazen yorucu oluyor ama partnerimi mutlu etme duygusu halimden memnun olmami sagliyor :)

0|0
    0|0
    • ama o bosalınca mal gibi kalıyorum sevk kacıyor:)

• Oda partnerin marifetine kalmis bosaldiktan sonra isteksizlesiyorsa bostur o kadin

• yok yanlıs anlattım galiba o bosaldıktan sonra ben rahatsız oluyorum nasıl olsa bosaldı diye

• Ben de geç bosalıyorum, geç bosalmak iyidir iyi.

0|0
    0|0
  • birine git beddua etsin erken boşa diye o zaman göreyim seni :D

0|0
    0|0
    • hocam sıkıntı surda iyi bişey degil emin ol elimde olan birsey olsa gercekten cabuk olsun isterdim

• kolay gelsin.

not: geç boşalıyorsun diye sadece gidip gelmeyle partnerinide memnun edemezsin.. hemde hiç

• yani onda sıkntı oldugunu dusunmuyorum tesekurler

Yükleniyor...