Kızlık zarı muayenesi ne kadar?

Boşu boşuna tatava yapacak olan hiç yazmasın. Kızlık zarı muayenesi ücreti nedir? Kayseri- Konya çevresinde yaptıran varsa hastane-doktor isimleriyle birlikte söyleyebilir mi?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• bunun için jinekolog dr. lara gitmelisin. bu bölümü olan hastanelerde veya özel muayenehanesi olan jinekolog doktorlarda yaptırabilirsin. standart muayene ücretini geçmeyeceğini düşünüyorum çünkü özel bişey yapmasına gerek yok bence. cinci hoca misali senin içine cin kaçmış çıkartayım diye 15 yaşındaki kıza tecavüz ettiği gibi bir işleme gerek yok :)) onların özel yatağı oluyo bacaklarını otomatik tam açılacağı şekilde yattıyorsun kilidi açıp bakıyodur fenerle :)) yaşın 18 den küçükse tek başına gidersen ailene haber verebilirler

0|0
    0|0
    • :) 18 den küçük olsam ne işim var burda. 19 yaşındayım. :) Can yakıyor mu o muayene

• evet hepsi bir yana utancı başka bir yana.. sen neden test yaptırmak istiyorsun ki başına bir iş mi geldi canım

• Küçükken 13-14 yaşlarındayken abdest alırken ayağım kaymıstı orayı yıkıyordum parmağım oraya girmisti ama sadece dudaklarına değmisti. Kan geldi mi gelmedi mi hatirlamiyorum bir baktırcam. Tabi kimseye söyleyemedim korkudan. Hoş o zamanlar zarın ne oldugunu da bilmiyordum <3

Erkekler Ne Diyor 7

• Normal jinekolog muayene ücreti ne kadarsa ücret o kadar.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğun muayenehanesine gitmen lazım 100-200 tl civarındadır

0|0
    0|0
  • erkek uzmanlarımız iyi bilir :)

0|1
    0|0
  • Diktireceksen 1000-2000 arası bir şey

0|0
    0|0
    • hayır diktirme değil sadece muayene. Yapısı için.

• Ssk varsa sgk kurumlari daha ucuz biliyorum burada

0|0
    0|0
  • 100 tl sanırım

0|0
    0|0
  • Bende Kayserideyim senin gibiler karşıma çıkarsa evlenmek için lan ne pis zoruma gider.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• devlet hastanelerinde kızlık muayenesi yok gittiğin taktirde mahkeme kararı dışında yapmayız diyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...