Saçmalayacak olan cevap vermesin kızlık zarı hakkında?

Küçükken ( 12 yaş ) mast. yaparken içeri birşey sokmadığım halde kiloduma hafif kan gelmişti ve adet döneminde değildim sonra hatta adet oldum sanıp ped de koymuştum nerden biliyim o sıralar kızlık zarını yaptığımın ne olduğunu bile bilmiyordum hatta bunu yaptktan sonra aceba böyle mi hamile kalınıyor diye korkuyordum. Ama şimdi yeni yeni anlıyorum. Sizce bozulmuş olabilir mi? Doktora gidemem çünkü yasadgm şehirde tek hastane var ve ordan da giden kızlarn dedikoduları sızıyor.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• çok tatmin olduysan yani fazlaca zevk aldıysan bir miktar kan gelebilir. bu, kızlık zarının bozulduğunu ya da bozulmadığını kanıtlamaz. cinsel organına herhangi bir cisim sokmuş muydun? kaç cm kadar?

0|0
    0|0
    • Hayır hiçbirşey sokmadım külot vardı zaten üstümde. Gerçekten zevk alınca da mı geliyor

• Hatta her zamankinden en çok zevk alırsan civciv bile çıkabilir :DDDD Bu nası bir kafadır yaw :))

• Zekana hayranım alskşhaşsljhas

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bozulsa ne olacak? sonuçta başkaları gibi onunla bunula yatıp kalkmadın namusunu kaybetmedin arkadaşım için rahat olsun

1|0
    0|0
    • :) içim rahatta en azından biliyim ki ilerde evlenirsem eşime en başından anlatıyım sonradan sorun çıkmasın dimi

• :D ne gerek var saklamaya ki. Hem neden anlayamaz

• Emin Ol Anlayamaz İlerde Caz Yaparsa başın agrimasin bence çünkü illa ilişki olunca kan gelmiyor

• İçine birşey sokmadığına göre bozulmamıştır korkma.

0|0
    0|0
  • içine bir şey sokmadığına eminsen bozulmamıştır kesinlikle?

0|0
    0|0
    • Eminim sokmadım.

• kızlık zarı sanıldığı kadar geride değil. labium minuslardan (iç dudak) 1bucuk 2 cm filan geride. Hatta bacaklarını çok ayırıp aynayı tuttuğunda görebilirsin bile

• bunda haklısn bacakları iyice ayırdığında görünüyor

• bunu böyle anlatmanla kimse bilemez

0|0
    0|0
  • Zara takılma canım zevkine bak ;))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir şey sokmadıysan öyle bir şey olması mümkün olduğunu düşünmüyorum yani sonuçta o kızlık dediğimiz şey 3-4 cm içeride bir yerde. Yani zorlama olmadan nasıl bozulsun

0|0
    0|0
    • Bana da öyle geliyor kan neden geldi Allah bilir :) teşekkür ederim.

• yok yapmayı bilmedn içn yara olmş kanamıştır banada aynısı olmuştu :D

0|0
    0|0
    • :D ahahah tüm kızların ortak sıkıntısı zaten bu

• aynen bnde adet oldm sanıp aneme demştm gerçek ortaya çknca çok utnmştm :D

• :D ahahah seninki daha kötüymüş. :D

Yükleniyor...