Penis kalınlığı nasıl ölçülür?

Arkadaslar şu ama kadar hep boy ölçümü yaptım. Asıl merak ettiğim kalınlık nasıl ölçülür? Ne ile nasıl ölçmem lazım. Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
İp ile ölçüm 11.5 çıktı nasıl sizce arkadaslar?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 pi r den yola çıkarsak
    1.8 cm kalınlınğında türkiye ortalamalarında bir penisin var
    güle güle iyi zamanalarda kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ahaha ipledir heralde^^
    bekir^^

0|0
    0|0
  • ipi dolayıp ölçülmüyor yandan yani yçapını ölçeceksin yüksekliğini. 11.5 cm toplam çapı ise kalınlığı 4-4,5 cm bence :)) aile hekimi tecrübesi bu kadar olur :D

0|0
    0|0
    • Valla ben ölçtüm ip ile bir de ramazan ramazan iki saat kaldırmaya calistim :-D. Aslında cap ile işimiz yok ya daire'nin çevresi lazım bize. Çevre capdan mi bulunuyordu :-)?

• Kıyas yolu ile. Bul bir zenci onunkine bakarak göz ucuyla değerlendirebilirsin :d

1|0
    0|0
    • Onların yanında arka kıyas yapamaz türk erkekleri :-) kalın aslında da yine de ölçmek lazım :-)

• Siz de haklısınız ne diim :-)

• merak etme daha büyükleri var :) sen iyisine denk gelmemişsin :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kafa kısmının gerisinden sar penisini :)

0|0
    0|0
    • 11.5iyi mi Abi

• bu karşındaki bayana göre değişir, yeni yapan bir kız için çok kalın çocuk doğurmuş bir kadın için çok ince olabilir, önemli, olan senin ne kadar dik tutabileceğin

• Çok ince olarak düşünmüyorum ben ama çok da kalın değil ışte :-) diklik mesele değil performans dan yana sıkıntı yok şimdilik. Artık evlenincede umarım mutlu olur hatun

• Al metreyi eline ölç :D

0|0
    0|0
  • Kumpas var satayım istersen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...