Sorum cok önemli lütfen yardım edin ciddi cevaplar verin :)?

7 aylık evliyim ilk ilişki kanı gelmedi eşimden önce hiçbir ilişkim olmadı (cinsel) hala canım cok yanıyor eşim bunu problem etmedi kırmamak içinde sölemez ama bana dert oldu neden kan gelmemiş olabilir? ve hala canım çok yanıyor sebebi ne olabilir?
not : eşim beni cok seviyor ama içinde bu soru onu kemiriyor mudur :(

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Belki düşünmüştür benden önce başka biri becermiş diye. s. s

0|0
    0|0
    • ya saçmalamaz mısın? ilk ilişkide belli oluyor o sen merak etme

• Bilemem orasını ben artık :D ne olduysa

• yaw he he

Erkekler Ne Diyor 10

• başlıgın yüzünden soruyu bile okumuyorum artı buraya girmemin tek sebebi ise bunu yazmak içindi artık adam gibi başlık açın ALLAH aşkına

0|0
    0|0
  • esnektir doğumda belki yırtılacak..

0|0
    0|0
  • Esnekkkkk

0|0
    0|0
  • Öyle bir koca varsa banada alak :D

0|0
    0|0
  • Bazı kadınların kızlık zarı esnek olur, takii doğumda yırtılır.

0|1
    0|0
    • keşke başta yırtılsaydı da bu ağrıyı herdefasında cekmesem

• zar esnek canım doğumda yırtılır anca

0|0
    0|0
  • senin zar çok esnek de ondan sorun yok yani doğurunca gelir ya da büyüklüükde bu durumlarda önemli

0|0
    0|0
  • Eşin merak ediyodur tabi seni üzmemek için söylemiyodur. Zarında kazayla olabilir.

0|0
    0|0
  • doktora git esneklik olabilir

0|0
    0|0
  • merak ediyordur kesinlikle

0|0
    0|0
    • doktora gidelim dedim hayır dedi

• ağrı neden oluyor acaba

• bende evliydim ama boşandık yapamadık biz, bence tahriş olmuş olabilir ilk zamanlar fazla yapmışınızdır ondan olabilir belki eşinin organı büyüktür , senin ki küçüktür bunlar asılab, lecek şeyler gidin bir doktara ne den olduğunu öğrenirsin ya da kafandaki sorulardan dolayı kendini kasıyor olabilirsin

Kızlar Ne Diyor 10

• bu kadar kafana takıyorsan bir jinekologa git. ama kimisinin kızlık zarı doğumda yırtılır

0|0
    0|0
  • kesinlikle düşünüodur... kızlık zarın ileridedr büyük ihtimal.. eşini de alıp doktora gitmelisin.. hem senin için ii olur hem eşin için

0|0
    0|0
  • esnektir canım takma bu kadar

0|0
    0|0
    • ağrı nasıl geçer zarım esnek olabileceği aklıma gelmişti :(

• saol canım :( doktora gidicem bakalım ne dicek

• mutlaka git aksatma :)

• Zarın esnektir

0|0
    0|0
  • zar esnektir. canının yanması konusu psikolojikte olabilir içinde herhangi bir rahatsızlıkta olabilir veya eşinin yapışı veya şeysi acı verecek büyüklükte olabilir vs vs..

0|0
    0|0
  • Eğer kocan kör cahilin teki değilse ve seni seviyorsa bu onun için sorun olmaz zarın esnek olduğunu anlayabilir ama bişey merak ettim. ilk ilişkide zar yırtılmadığı halde ilk olduğu nasıl belli oluyr acaba?

0|1
    0|0
    • o kadar dar ve kapalı biryerki girmiyor zaten ne kadar kolay deselerde yalan inanmayın bilgiğin yırtılıyor insanın içi öyle hissediyorsun illa kan görmeye gerek yok kaslar vayaş yavaş açılıyor

• Benim bir arkadasim var uc kez birliktelik yasadi ama hala kan gelmedigini soyleyip endiseleniyordu o da bunu kafasina takmisti acaba bende bir sorun mu var falan diye dusunuyor surekli kendini yiyordu sonunda doktara gitti ve hala kizlik zarinin bulundugunu ve bunun bir sorun olmadigini soylemis yani bunu kafana takma olabiliyor bazen boyle seyler hymen yani kizlik zari esnek bir yapidir bazi kadinlarda ise ancak dogumda yirtilabiliyor sadece ayrica arkadasim ingiliz yani sen misin de simdi bir arkadasim diye anlatiyosun o. seni falan gibi cumleler istemiyorum kimseden

0|0
    0|0
  • Esinizle beraber dr. gidin o size herseyi anlatir.

0|0
    0|0
  • Zarin yirtilmadigi icin aci cekiyorsun canim dogumda falan yirtilir ancak

0|0
    0|0
    • ya hala çok ağrı cekiyorum gözlerimden yaş geliyor :( ve 1 hafta yapmayalım vajınam eski halini alıyor

• Ben hemsirelik okuyorum bir kurtaja girmistim kadin doktora sunu soyledi benim kizlik zarim yirtilmadi ve ben cok aci cekiyorum esime de soyleyemiyorum acaba siz aletle falan yapabilir misiniz? Doktor da o zaman kurtaj yaptigi icin bir takim aletler kullandi orayi acmak icin o zaman zaten yirtilmistir dedi bndan sonra rahat olmasini soyledi belki doktora gidebilirsin bunun icin

• doktora gitmek şart oldu :( korkuyorum ya doktora gitmeye of

• Merak ediyordur tabi dr gitmedin mi hiç? Ve sonraki ilişkindede mi gelmedi?

0|0
    0|0
    • 7 ay boyunca hiç gelmedi kan ama öldüm ilk ilişkide cok canım yandı

• Hmm o gitmek istemese bile sen bir dra gitsen daha iyi olur hamileliğini etkileyecek bir durum felan olabilir kardeş.. bir baktır rapor al diyen yok zaten..

• gidicem hemen :( zaten bu böyle cekilmez

Yükleniyor...