Cinsel yaşamda hapların yeri ve etkisi nedir?

cinsel yaşamınızda partneriniz yada sizin aldığınız cinsel performans arttırıcı hapların yerleri nedir? yani artıları ve eksileri nelerdir?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmadım umarım ileride ihtiyacımda olmaz ama bence kullanılmamalı. Zararları yada faydaları nedir bilemiyorum.. Ha fayda olarak daha verimli bir seks ve daha fazla tatmin veriyordur tahminimce.. Ama zamanla yani yaş ilerledikçe ters tepeceğini düşünüyorum. Ayriyeten bu hapları kullanmak bir zaman sonra insan da beyinen şartlandırma yapabilir..

Partnerler "hapı almazsam verimsiz olurum karşımdakini tatmin edemem" gibi bir düşünceye kapılabilir ve bunun sonucunda hap olmadan seks yapmaya tereddütlü yaklaşabilir. Bence performans arttırmak tamamen tutkuya, isteğe ve karşılıklı güvene dayalı.. Çiftler birbirlerine yardımcı olurlarsa hap gibi yan maddelere gerek kalmaz diye düşünüyorum.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• benim ateşim onu yeterince etkiler.hapa vereceği parayla afodizyak etkili gıda alması daha sağlıklı.

0|0
    0|0
    • senin ateşin afrodizyak etkiside oluşturmaz mı

• oluşturur.ama gıda alırsa bedensel olarak daha da etkili olur.hap almaktansa meyve çikolata badem vs almasını tercih ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaş yapayım derken göz çıkarabilir.

İlk başlarda partnerini tatmin ve mutlu etmesi duygusu yoğunluk kazanmış olabilir.Hele genç kesimin bu tür hap ve hararetlendirici hapları kullanmasından yana değilim.!

Vücud zamanla bu haplara alışıyor,yaş ilerledikçe bu sefer vücud normal karşılıyor ve eskiye nadiren hiç tepki vermiyor..

Hap ve türü gibi şeylere yönelmektense,sağlıklı beslenmek daha iyidir.

İyi bir performans için en önemli şey NEFES'tir.Bir insan her zaman nefesini iyi dengeleyebiliyorsa herşeyi kontrol altına alabiliyor demektir...Hap kullanmaktansa;bitkisel gıdalar al.

Zencefil,bal,muz,sarmısak keçi boynuzu..vs

Acaba o hapta neler var neler

0|0
    0|0
  • Doğalı denemeni tavsiye ederim ama şunu unutma seni cazibesiyle etkilemeyen bir bayan karşı ne içsen ereksiyon ve zevk alamassın.

0|0
    0|0
    • evet.geçen zamanların birinde bir bayanla ilişki yaşadım.vücut olarak beğendim ama nedense zevk almadım.kıs sürede havlu attım :)

• kesinlikle kullanmamanı tavsiye ederim daha sonrasında normal ereksiyon normal orgazm olmakta zorlanır vucut devamlı takviye ister... ( geri dönüşü olmayan bir yol )

0|0
    0|0
  • En iyisi doğallık =)

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar hiç hap kullanmadım gerek yok her türlü gidiyor :))

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım, kullanma ihtiyacı duymadım çok şükür.

0|0
    0|0
  • valla sağlığa zararlı ama cinsel arzuların için kullanabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...