Gayım ve ilişki yaşıyorum fazlası zararlı mı?

gayım ve ilişki yaşadığım bir arkadaşım var normalde haftada bir ilişkiye giriyorduk ama bu aralar arkadaşım daha fazla ilişkiye girmek istiyor yani haftada 3 defa falan yapalım diyor ilişkide ben pasif konumdayım eğer ilişkiyi çok sık yaşarsam bu bana fiziksel olarak bir zarar verirmi.ilişkide anal krem kullanıyoruz

Güncellemeler:
biz seksten önce iyice temizleniyoruz lütfen alaysı ve hakaret içeren ifadeler yazmazsanız sevinirim.

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• yanlış yere sordun bence, buradaki insanların çoğu muhafazakar görüşlüdür...

sorunun cevabına gelince bence verir çünkü oradaki kaslar dışarıya doğru çıkan maddeleri itmeye programlı yani dışarıdan bir şey girince doğasına ters oluyor (oranın sıkı olma sebebi kasların içeriye cisim kabul etmemesiymiş) ve her ilişkide zarar veriyorsunuz aslında... zorlayarak oluyor... sık aralıklı olan ilişkide vücudun kendini toplamasına zaman kalmayabilir kalıcı hasar olabilir

1|3
    0|1
    • anlayışlı ve düzgün cevabınız için teşekkür ederim

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 7

• haftada 3 fazla ve zararlı o tarz bir ilişki için. ilerleyen yıllarda sıkıntı oluşturur senin için. büyük tuvaletini tutamama sorunu yaşayabilirsin

0|1
    0|0
  • çok fazla zorlama sonuçta anal ilişkinin sağlık açısından pek çok zararı var ve hem seni hemde arkadaşını rahatsız eder korunmak ve temizlik önemli kremde çözüm değil tam anlamıyla

0|0
    0|0
  • saglıgın tehlıkede hem fızıksel hem psıkolojık

0|0
    0|0
  • Şimdilik bir zararı olmaz fakat ileride başın çok ağrır. O değil de yaşlandığımız zaman g*tümüzden olmasada başka bir yerimizden çekicez nasılsa.. O yüzden yaşa gitsin allasen.

1|0
    0|0
  • hiç böyle düşünmemiştim hep heterolarda düşünmüştüm bu durumu lakin kaç yaşında ayıcılar var olsa onlarda olurdu sanırım.hiç duymadım sorun olduğunu.

0|0
    0|0
  • zarar verebilir daha farklı şeyler ile de birbirinize zevk vermeye bakabilirsiniz

0|0
    0|0
  • şu benden uzak dur tarzı yorumlar ne kadar saçma farkında mısınız? evet senin üzerine atlayacaktı sen heteroseksüelsin de her kızın üzerine atlıyor musun da gay olan biri seni çekici bulsun. çok meraklılardı size.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Anal ilişki fazla yapılırsa kalıcı rahatsızlıklar olabilir bu yüzden tadında yapmalısınız. Sonuçta eşcinsel ilişki olduğu için farklı alternatifler de olmuyor doğal olarak. Bu yüzden anal ilişkiyi tercih eden kadın üyelerimiz daha sağlıklı cevaplar verebilirler bu soruya.

1|0
    0|0
  • Herşeyin olduğu gibi bunun da fazlası zarar.. Ama fazla derken sayı veremedik şimdi.. Neyse fazla kurcalamayın hocam, bozulmasın.

0|1
    0|0
  • Çok dikkatli olsanız dahi dışarıya doğru açılmak icin yaratılmış bir bölgeyi ters yone doğru zorlamak elbette beklenen ve beklenmeyen yan etkilere neden olacaktır

0|1
    0|0
  • ne kadar temizlensende dış yüzetde bir temizlenme oluyor analda yoğun seks durumunda bakterilerin hızla artmasına dış yüzete yansımasına sebep olur ayrıca buyuk tuvaletini ciddi boyutta tutamama gibi sorunun başlar

0|0
    0|0
  • zararlı daha sonra tuvaletini tutamazsın.oral daha uygun olur.

1|0
    0|0
  • fazla yapıldığında tahriş olabilir

0|0
    0|0
  • fazlası zarar tabi.. fiziksel olarak zarar verebilir..

0|0
    0|0
  • yok bişey olmaz merak etme

0|0
    0|1
Yükleniyor...