Penis rengim sanki degişik?

Normalde bugday tenli biriyim son günlerde baya bir dikkatimi çekti cinsel bölgemin orası penisim testislerimin orası tenimin renginden degişik orası esmer diyebilirim ve yogun bir koku var bir ürolojiye gözüksemmi yoksa her erkekte olan birşeymi bu

Not:Banyo yapsam orayı iyice yıkasamda renk hala aynı kalıyor fakat koku biraz hafifliyor

Güncellemeler:
Cevap verin kardeşler
Kızlar yardım etsin partnerinizde hiç böyle penis gördünüzmü teni farklı olup penisi farklı renkte olan?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• benimkide fosforlu yeşildi ürolojiye gittim normal rengine döndü

0|1
    0|0
    • Kardeş ben ciddiyim eger sende ciddiysen nasıl düzeldi?

• Hadi be :S işlevi zenci gibi olsaydı iyidide rengi zenci gibi olmuş ya bir gidiyim ürolojiye fazla tl gitmez dimi :D

• mevsimsel heralde renk renk takılıyo millet işte öyle. üroloji çok para ya benden çok para istediler ödeyemedim bari kesin alın bu sizin olsun diye isyan ettim sonra tamam dediler bana

Kızlar Ne Diyor 1

• Dün de sanırım benzer bir yanıt vermiştim.

Tende pigment yoğunluğundan dolayı genital bölge, vücutta genelde en esmer, en karanlık yer olur. Bu tamamen biyolojik ve doğal bir faktördür. Kir veya başka etkenler yalnızca yan etkenler olabilir, esmer kendi rengi olarak kalacaktır. Koku ise hijyen önlemleri alındığı takdirde ortadan kalkacaktır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İyide çoğu kişide esmer olur zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...