Beyler sorum size fikir verir misiniz?

Kız arkadaşınız ağdaya dayanamadığı için genital bölgesini jiletle alsa bir iki gün sonra dokunduğunuzda soğur musunuz? Yoksa umursamaz mısınız? Ama birliktelik filan olmuyor sadece dokunuyorsunuz? Düşünceniz ne olur?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu tercih meselesi herseyede oldugu gibi. Kimisi bunu sallamaz, kimisi de önem verir. Benim temizlik meraklısı cok arkadasım var. Bunu manyaklık derecesine getirmis mesela. O tarz biiyle berabersen içten içe dusunebilir ama sadece dokunabiliyorsa bundan rahatsızlıgını dile getirecek kadar da aptal degildir diye dusunuyorum :D

Kimisi de yumusak bir dokunus arar. Kendini onun yerine koy. pürüzsüz, tertemiz pamu kgibi bir dokunus mu istersin, yoksa ellerinin arasında bir kaktusu dolastırmayı mı? (sanırım ben de tercihimi belli etmis oldum :D :P~)

0|0
    0|0
    • Aslında rahat bir çocuk, öyle titizlik takıntıları filan yok ama hiç dile de getirmedi ne biliyim :/

• Ya inan bana aslındab u biraz senin de rahatlıgınla alakalı sen o sekilde rahat ediyorsan o sekilde rahat ediyorsundur kimsenin karısma luksu de yok zaten. bosver... Bak keyfine :D

Erkekler Ne Diyor 21

• yahu agdanın ıcat edıldıgı zaman ne! epılasyon ne zaman bulunmuş! ınsanlar takılmaz boyle seylere, muhım olan temızlıkse gerısı muhım degıl, dusundugunuz sey sacma.. teknolojıye yenılmeyın bu kadar.. direnıstenmeyentuyler

0|0
    0|0
  • Kukunu yerim onun hehe temiz olsa iyi our aslinda erkek temizse oda olsun oyle

0|0
    0|0
  • jılet yerıne kısalt daha ıyı yoksa cok cıkartır ya da lazer yaptır tuysuz olsun dersen

0|0
    0|0
  • Ne alakası var bunun soğumakla. Saçma şeyler sormayın. Ne yapalım bizde mi ağda yapalım yoksa soğurmusunuz kfjşaldka lşdkşalsdkaslşkas lşd!!

0|0
    0|0
  • Şeftali tüysüz ve pırıl pırıl olsun, tüylerin jiletle alınmasını sorun etmem.

0|0
    0|0
  • Sakal gibi batması haricinde mi? Bizim tasarımcı çocuğun yanağını okşamak gibi bişi olsa gerek ://

0|0
    0|0
    • Sağlık problemlerim var ne yapayım :/

• jiletle aldığında sert çıkmaya başlayacaktır. ilk bikaçgün bişey olmasada sonrasında batmaya başlayabilir. kişiye göre değişir herkes hoşlanmayabilir.

0|0
    0|0
    • Soğuyacak derecede bir sorun mu bu yoksa unutulur gider mi

• soğuyacak bir durum yok aslında. gayet normal

• zannetmiyorum sıkıntı olacağını ama öyle olunca kıllar sert çıkmazmı? erkeğin sakalı batar ya. aynı etkiyi yaparsa sakat olabilir :)

0|0
    0|0
  • ya zaten geleneksel yaygın yöntem jillet onun için sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Geçerli bir sebebi varsa niye soğum ki Alla Alla sanki kızı şeyi için seviyoruz

0|0
    0|0
    • ilerde parası oldumuda lazere gider temizletir bir güzel bu tür şeyler dert edilmemeli bene

• Dokunur bide öperim nolcak süt gibidir

0|0
    0|0
  • Biz sakallarımızı ağda ile alsak o_O

0|0
    0|0
  • Pamuk gibi olmali bence :)

0|0
    0|0
  • sorun yok

0|0
    0|0
  • temiz olduktan sonra ne ile alındığı çok önemli değil...

0|0
    0|0
    • yani temiz gibi ama batabiliyor bir iki gun sonra haliyle

• 1 haffa acıtacak kadar uzamaz genelde rahat ol...

• niye soğuyayım canım sevgilim o benim

0|0
    0|0
  • Skinti yok

0|0
    0|0
  • bence sorun olmazda o sorun yaşaya bilir

0|0
    0|0
  • hayır soğuma olmaz ama yinede imkan varsa laser epilasyon yaptırsın nişanlım yaptırıyor şu an :)

0|0
    0|0
    • Evet aklımda para biriktirip yapacağım

• 8 seans 5 bölge sanırım 1100 olması lazımdı aklında olsun.

• Hicbisi olmaz.

0|0
    0|0
    • Sorun etmez misin yani?

• Yok sadece temas olayı var tüylü bile de değil zaten, sağolasın ya

• O zaman hicbisi olmaz. Istedigin seyle al...

• gelceğini düşünen kız jiletle yapmaz o işi. İlerde çok büyük sıkıntılar çekeceksin. Eğer çok zorlanıyorsan bölgesel uyuşturucu kremler falan var onlardan al acını azaltır. sürekli jiletle alırsın 2-3 seneye kalmaz tahta gibi kukun olur benden uyarması.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• otur yap biraz canın yansın ne o öyle insan utanır

0|0
    0|0
  • bana mesaj atar msn canm

0|0
    0|0
  • Bence hemcinsimin jiletle alması gereksiz

0|0
    0|0
    • Sinir uçlarımla alakalı bir problemim var canım çok fazla yanıyor :/

• Yahu sağlık problemi diyorum ne alakası var

• O zmn anlayış gösterecektir

• Jilet ile, iğrenç. Hemcinsiniz olmaktan utanç duyuyorum lan.

0|0
    1|0
    • Sinir uçlarımla alakalı problemim var ölecek gibi oluyorum. Ben de senin gibi ön yargılı bir insanın hem cinsi olmaktan utanç duyuyorum.

Yükleniyor...