"kız"lara gelsin efenim

benim mi dikkatimi çekiyor yoksa geçekten fazla mı bilemedim bi sorayım dedim

yahu sevgilinizle ilişkiye girmek istiyorsunuz çok hoş ama her zaman "ama" ile başlayan cümleler kuruyorsunuz

ben anlayabilmiş değilim bu siteye üye olmuş burda rahat tahat her şeyi yazıp okuyobiliyoken neden iş ince bir zara gelince alevleniyo böyle içinden çıkılmaz bir hal alıyo nedendir bu bekaret sevdası açıklarsanız gerçekten çok sevinirim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• zarın bekaret gostergesi oldugunu savunan insnlar artık lutfen imha edilsin. zarını koruyup turlu halt yiyen kızlar da zarı saglam kız arayan kekolara nasip olsun.

zarınızı degil ahlakınızı koruyun.

zara degil durustluge sadakate dogruluga onem verin.

"bekaretimi koruyorum" baslıgı altında analdı oraldı alttandı üsttendi sürttürmeydi her turlu eylemi gerceklestiren kızlar tanıyorum, ve igrenıyorum.

eger bi gun boyle bi kız tarafından enayi yerine konulursanız hic onu suclamayın,

boyle birini siz istediniz cunku.

2|2
    0|0
    • Dürüstlük ne büyük bir erdem..Çok güzel konuşmuşsunuz.başka söze gerek yoktur.Teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 2

• burası türkiye sen zarı takıntı etmeyebilrisin ama senden ayrılsa asık oldugu adam zarı takıntı etse kı cogu erkek ediyor öyle işte..

1|1
    0|1
    • aşık olmak. bu da bu kadar mı kötü halde bu ülkede bu yüzden gidecekse onla olmak hata bence

• vallaha bu ulkede değişmesi gereken o kadar cok düşünce var ki zara sıra gelmez..ayrca dinsel yanı da var ama bu din bi tek kızlara işliyo

• bak o konuda çok haklısın haliyle burdan başlamak çok da gereksiz benim amacım bu insanların düşüncelerini öğrenmek

• kızların da cinsel istekleri oluyor, 7/24 düşünmesek de evet bizlerin canı da sevişmek isteyebiliyor. zarı takıntı haline getiren kızlar değil abisi, babası ya da sevgilisi onu terk ettikten sonraki bir diğer sevgilisi belki de kocası. ya sonra diye düşünmek yani bir de birlikte olduğu sevgilisine artık eskisi kadar çekici gelmezsem bütün gizemim gitti korkusu.

1|1
    0|0
    • ama artık bunun bir yerden aşılmaya başlanması lazım ki başlandı da bence benim için önemli olan bakire olup olmamak değil sadece bu sabit fikir insanlar yeni bir şeyi görmeden ona alışamazlar

• Etkileyici bir konusma tebrık ederım : )

Erkekler Ne Diyor 3

• burası Türkiye, hepsi bu ;)

adam her b.ku yiyor ama iş evlenmeye gelince fellik fellik koklanmamış gonca arıyor.

0|2
    0|0
  • zarsız kız kanatsız kuş gibidir yiğidim

0|0
    2|2
    • komiksin delikanlı

o kızın eli kanadığında akan kanla bekareti bozulduğunda akan kanın hiçbir farkı yok ama ne yazık ki bu saplantı haline geldiği için birçok kızın hayatı kötüye gidiyor sevdiğin kişi onu hiç anlayamadığı bi sebeple terk ediyor onlara hiç sorulmuyor sonra yavaş yavaş hayattan kopmalar ya da kötü yollar

• sana tum gencligi boyunca arkadan veren bi zarlı nasip olur insallah, kendimi sana sakladım diye kafalayarak :D

• yine mi sen ya :D de get işine

• her yerde zar problemi var.lise fizik müfredatında bile:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...