Genital bölgeye ağda yaptırmak?

Ben genital bölgeme ağda yapıyorum ama sadece belli bir yere kadar. Belli bir yerden sonra çok acıdığı için devam edemiyorum. Jilet kullanmak zorunda olmaktan ise nefret ediyorum.
O bölge için kısa süreli uyuşturucu bir krem var mı? Kullanıp memnun olan varsa lütfen ismini benimle paylaşsın.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• EMLA diye bir krem var ama genital bölge için işe yarar mi uyuşturma özleiği olan bir krem :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• reçetesiz alaınabilir anestel pomad isimli bir krem var 4 tl falan ağda yapmadan 1 .1.5 saat önce sür sonra göreceksin o deriyide yüzseler hissetmezsin..

1|0
    0|0
  • Anestol pomad, Emla krem emla daha güçlüdür zaten bayanlardan o iş için kullanan çok.

0|0
    0|0
    • En iyisi once anestolu denemek. Ise yaramazsa emlayi almayi dusunurum. Emlanin fiyati 96 liraymis cunku :O
      Tesekkurler

• hadi ya pahalıydıda o kadar pahalı değildi ne kadar zamnalmış o ya. Neyse değmez zaten anestolda işi görür.

• Bnzinle yak haci:-)

0|0
    0|0
  • kızım sacmalama. hissizleşirsinnn sonra

0|0
    0|0
  • Buz kullan uyustrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• emla var ama.. sıkcan dişini ya zamanla zaten deri alışıyor acıya cesaretinin kırılmasın izin verme.

0|0
    0|0
    • Iste hep kiriliyor :( kuafore gideyim dedim ona da cok cekiniyorum. Bir iki sefer krem kullanip kokleri inceltebilirsem kremsiz devam edecegim.

• Lazer.. hem kremde sürüp uyuşturuyorlar hemde kurtul bidaha cıkmasın...

0|0
    0|0
  • Buz kullan

0|0
    0|0
  • eldiven kullan sanirim dedigin bölge dudak civari cok hassas olur inan elidvenle ayni agda kadar temiz oluyor ama daha az aciyor...

1|0
    0|0
Yükleniyor...