Bir erkeği bekaret konusunda kandırabilir miyiz biz kadınlar?

evet arkadaşlar soru gayet açık.diktirme hariç bunun bir yolu varmıdır? Merak ediyorum ..

Güncellemeler:
bu arada arkadaşlar ben 1 buçuk sene oluyor sex yapmaya başlayalı hiç kanamam olmadı doktorada gitmedim

1|0
8|38

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin yorumlarını da okudum da ne kadar ikiyüzlüsünüz bi de sen zarını koruman gerekiyordu falan filan bakirelik kavramını yüceltiyorlar kendileri her şeyi yapıyor ama ikiyüzlü gibi kızların bakire olmayışına laf ediyorlar bakire kızı yatağınıza atmak için kırk takla atıyorsunuz ama siz kızları bu duruma getirdiniz sizin diğer kızlara yaptıklarınız inş kızınızın kardeşinizin de başına gelir

8|1
    0|5
    • Erkekler kendilerini korumuyor ama kızın korumasını bekliyor ben yaptım ama aa sen neden yaptın ben yapıyorum ama bakire kız arıyorum etrafta da hiç kalmadı sözüm bakir erkeklere değil onlara hak veriyorum bakir erkek diyor ki ben de yapmadım öylesini istiyorum ama bakir olmayan erkeklerin böyle yorum yapmasını anlamıyorum hakkı yok ki

• İffet iffet iffet.

• iffet? sizin iffetiniz?

Erkekler Ne Diyor 38

• Bekaret zarını yırtmak o kadar olay değil bir kere erkek bir seferde yapsa bile önce bir engele rastgeldiğini ve bunun yırtılarak açıldığını hissediyor. Bir kızarkadaşım bakireyim demişti neyse sonra yaptık kan gelmedi (ki ben bekaret vs takmam) sonra esnek demişti ama esnek olsa girerken bir engele çarparsın o da esner olmadı tabi öyle bişey. hiç bişi demedim ama inanmadım da sonra kendi itiraf etti zaten.çin malı sahte bekaret zarı var kutudan 2 tane çıkıyor birini deniyorsun öbürünü de zifaf günü kullanıyorsun 60 lira civarı.

0|1
    0|0
    • işe yararmı dersn

• Yarar yarar da böyle başlayan bir evliliğin sonu ne olur onu bilemem. Evlilik karşılıklı güven ve saygı temelleri üzerine kurulmalı.

• 0|1
    0|0
  • seven her türlü sever...bence açık ol...sonradan problem çıkacağına

0|1
    0|0
  • cok saf birini bulursan ama sana bişi solemeliyim bunu acıkca soylersen bır omur boyu senı boyle kabul eden adamla huzurla yasayablırsın ama sen bılırsın...

1|0
    0|0
  • Gerizekalısın sen ya.. Kendını kandırırsın kızım allah huzurunda ne yapacaksın bu dunyanın ustu varsa altıda var konus onunla kabullenırse kabullenır sorun etmez yok dersede ıkıleyeceksın kıme verdıysen ona tıpıs tıpıs. Ucuz olma bu kadar

0|1
    3|1
    • hata yaptigin adamin pesinden gidince cok kaliteli oluyorsunya! günahin affida Allahtan. herkes hata yapar.erkekte belli olmuyor yan gelip yatsn.kiz ömür boyu ezilsin? niye olsun? cahillikse cahillik. Allah affediyorsa kul neye karisiyor daha ? Oda bastan baslamak istiyor belki. Sevdigi tarafindan her kücük seyde süphe görmek istemiyor belki?

• öyle salak bir bulurmuısun bilmemde.kandırmak saçma söyle zaten çoğu anlamaz aşağıda yazan kız dinle iyi bir çözümü var. gelelim şu sen niye kızlığı kaybettin esas soru bu ? onu evlenmeden koruman gerektiğini bu senin onurun serefin namusun olduğunu bilmiyorndun dahası sen korumazsan kim koruyacak .

0|0
    0|1
    • bir kıçı kırık zar amma da çok manaya geliyormuş ha... cinsel arzuları tukaka edince, bedenini kocaya saklayacak bir hediye gibi görünce namuslu olunuyorsa, ben kadın olsam tükürürdüm öyle gelen namusun içine...

• neden meseleye "kendini korumak" olarak bakmak gerektiğini anlamıyorum zaten. kadın, bedenini koruyacak ve kocasına bir hediye olarak sunacak; buradaki "sunmak için korumak" kısmı kadını eşya konumuna düşürüyor bence. yetişkin bir birey bedeni üzerinde söz sahibidir ve nasıl yaşayacağı üzerine en iyi kararı kendisi verir. başkaca bir toplumsal norma ihtiyaç yok. kendimi "koruyacağım" diyen korur, sevişmek isteyen sevişir.

• ne hali varsa görsün :)

• zarım esnektir de , sonra bi doktorla anlaş, ona gidin doktor da jinekolojik muayene yapsın "sizin zarınız çok esnek desin, oldu bitti maşallah.

böyle bir yalanı anca türk kızları söyleyebilir, bu konuda başka milletin kızları yalan söylemez. ki genelde yalancı değil zaten yabancı kızlar.

0|0
    0|1
  • Ya benim anlayamadığım bir mesele var aydınlatırsanız sevinirim. Asla yargıladığımı veya hor gördüğümü düşünmeyin, gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Sevgilisiyle yani evli değilken cinsel ilişki yaşayan insanlar neden evlilik için kendilerini kasarlar ben anlamıyorum Yani evlilik benim bildiğim zina yapmamak için yani kendi inançlarınca günah olmasın diye yapılan bir şey. Siz zaten zina, günah gibi bir derdiniz yok gördüğüm kadarıyla. Ama evliklik için çok özen gösteriyorsunuz. Evlenmenize gerek yok ki sevgilinizle aynı eve çıkın yaşayın. Hem evlilik olmayınca zar muhabbeti de sorun olmayacaktır. Zaten sizinle evlilik dışı ilişki kuran bir erkek sizin namusunuzu sorgulayacak değil ya.

Haksız mıyım?

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesini adetine getireydin eyiydi.

1|0
    0|0
  • Vardır muhakkak...Yerlerse.

0|0
    0|0
  • yetenekli bir kadısan gayet rahat bir şekilde hiç operasyonsuz kandırabilirsin...

1|0
    0|0
    • nasıl mesela

• kelime oyunlarıyla

ama en iyisi bekareti sorun etmeyecek kişiyle evlenmen;)rahat edersin

• Bu sorulara çok defa cevap verildi...

Hayat dediğin; şeffaf bir perde üzerine kurulmadı.!

0|1
    1|1
    • Boşanmış,dul ayrı kategori..

Sırf arzularına yenik düşüp,zevk ve tatmin söz konusu başka kategori.Birbirinden farklı tutuyorum.!

Ne yaşadınsa o,öncesini dinleyecek.Kabul ediyorsa geçmişi görmeyecek ve sadece önüne bakacak

• kaydıraktan kayerken oldu havuzda de

1|0
    0|1
  • saf birini bulursan neden olmasın

1|0
    0|1
  • :) Adet Dönemi Zamanına Denk Getir Erkek Aveldir Anlamaz :) Bende Erkeğim Ama Bi Arkadaşım Sırf Bu Yüzden Evli Şu An

1|0
    0|0
    • öyle olcak galba

• hmmm tamam çok teşekkürlr :)

• Rica Ederim Ama Fazla Zorlatma Kendini Yıpranırsın :)

• bence yalnış sormuşsun soruyo. erkeği bi şekilde kandırırsında sonra kendini nasıl inandıracaksın asıl soru bu olmalı

0|2
    0|1
  • 3 ay sex yapma vajinan iyice daralsın kan akmasının pekte önemi yok kan akması herkeste olmayabliyor yırtılmayabilir veya kendinden yırtılabilr daracık dursun yeter... bak bunu bir erkek söylüyor...

0|1
    0|0
    • tamam. ağlama zırlama moduna grsem yattktan sonra ?

• kandıramazsın başta söyle kabul etmese de edeni ara.yoksa ilerde sana dünyayı zehir eder beni kandırdı diye

0|1
    0|0
  • Saçma olabilir ama regl iken ilişkiye girip pıhtılaşmada bir sorun olduğunu ve o yüzden kan kaybetmeye devam ettiğini söyleyebilirsin, safsa yiyebilir belki? Ne cahiller var.

0|0
    0|1
    • reglmin son günlerine denk getrsem

• Bilmiyorum artık, son gün daha az oluyorsa kandırılabilir gibi. Önceden de uyarırsın kanamalı olursa kanama zor durabilir benim kanımdaki hedehödö değeri düşük falan filan diye. Araştırırsan pıhtılaşmayı etkileyen şeyleri bulabilirsin, biyolojide işlemiştik ama unuttum üstünden geçince. :)

• adam kandırmak kolayda sen rahatsız olmıcakmısın bu durumdan?

0|1
    0|2
  • çok rahat.. iki ağla sızla seviyorsa yutar..

0|0
    0|0
  • neden kandırasın ki hele bu evlenceğin kişi ise ilişkinizi yalan temelli kurmak büyük bir yıkımdan başka bir şeye yol açmaz

0|0
    0|0
    • kıza da empati yapmak gerek. belki kaybetmekten korkuyordur çocuğu.

• onun için uğraşıyorum..

• arkadaşım sen vücunda oluşan bir farkı göremez misin belki ilk başta gözüne çarpmaz ama illa ki fark edersin bir yalanla bir ömür sadece filmlerde var sayın sirflash

• kandırma ihtiyacı neden ki ? sen bu kafayla anca kendini kandırırsın. vicdan rahatsa problem yok.

0|0
    1|1
  • kandır eger vijdanen rahatsan bu dünyanın öbür dünyasıda var ama unutma

0|1
    0|2
    • nasıl kandırcam onu düşünüyorm

• kimseye yalan söyleme... seni seven o şekilde sevsin. bütün gerçekleri de bilsin

1|0
    0|0
  • Bilsem bile söylemem. Bir ömür vebalini taşımam. K.bakma ama en alçak insanlar dır onlar ..

0|1
    0|2
  • neden kandırıyorsun ? öyle kabul etmiyormu?

0|0
    0|0
  • Zardaki yırtıgı diktirdin ya ruhundaki yırtık ?

0|1
    1|2
  • kolay kandırırsın bence esnek falan

0|0
    0|0
  • çok basit bir şekilde bunu yapabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 7

• yalancının mumu yatsıya kadar demişler.niye yalan söyleyip kandırıyosun ki seviyosan dürüst olcaksın!

0|3
    0|0
  • Gerçeği söyle tabii ki.Seni seven öyle sevmeli.Zaten senden bakire değilsin diye ayrılan bi erkek ya seni sevmiyordur ya da psikolojik sorunları vardır.

1|0
    0|1
  • çok çekingen davran,ışığı kapattır,reglinin son gününe getir, girince kasılarak bağır. evde iyice çalış buoyuna.önce sen inan. ya da yapay kızlık al

0|1
    0|1
    • sırt tırnaklama falan yok değil mi ? ağlama modu.utanma falan ?

• tabi canım çok utanacaksın.çekingen ol ilk geceye kadar.ilk gecede öyle.azcık ağla abartma ama

• kandırabilirsin o kolayda vicdanın ne olacak ?

0|1
    1|1
  • Aynı durum bende de var sevgilimle hala beraberiz ama olurda bi gün ayrılırsam ne yapıcam diye korkuyorum :S

0|0
    0|2
  • diktir canım biişey anlamaz :)

0|0
    0|3
    • ne kadara dikerlerki..

• 1000-1500 tl canım düğünden 2-3 gün önce yada düğünün çok varsa kalıcı kızlık zarı kimi yapılıyor onu bi araştır..

• kandırabilirsin ışığı kapatmadan olmaz dersin ışığı kapatırsınız kırmızı mürekkebi çarşafa sürersiniz tamamdır sdfghjkg

0|0
    0|1
Yükleniyor...