Allah rızası için bilgili biri bana yardım etsin?

Arkadaşlar ben taşrada yetişmiş tutucu bir ailenin kızıyım geçen gün nişanlımla hayatımda ilk kez birşeyler yaşadım elini organına götürüp temas ettikten sonra benim organıma temas etti sanki nemli gibiydi eli sonradan şüphe duymaya başladım, burada bu konularda biraz dalgaya vurduğunuzu fark ettim ama ben gerçekten bilgisizim büyüklerim bana bir yardım edin olur mu böyle bişey :((

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• bu konuda tereddüte kapılmana gerek yok eli terli olabilir ıslak olabilir ama korkulacak bişey yok merak etme

0|0
    0|0
    • Ya üstteki arkadaşın dediği gibi spermse? Bu arada değdiği yer regl olduğumuz yer değildi daha üst bikini bölgesine yakın? Belki daha net cevap verebilirsiniz

• İnşallah teşekkür ederim çok

• ben teşekkür ederim nedemek rica

• Eger ki kizlik zarin yirtilmadiysa yani penis vajinana girmediyse hic bir sıkıntı olmaz cunku kizlik zari disardan gelebilecek zararlara karsi duvar görevi yapiyor o yüzden korkcak bisey ,

Ayrica elden sperm bulassa bile spermler ölmüş olur cunku spermler normal ortamda hic bir sekilde yasayamazlar saniye farkiyla ölürler bu yüzden kizlik zarin yirtilmis olsa bile hamile kalamazdin

Ayrica elinin nemli olmasi vücut vajina ile penisin rahat girebilmesi icin bir sıvı salgiliyor bu sıvıyı bir yağ gibi düşün yani kayganlasmayi sagliyor boylelikle daha kolay giriyor penis vajinaya :)

Olay bu durumlardan senin hamile kalmadigina % 99 luk oranla soyleyebilrim :)

0|0
    0|0
    • İlginize teşekkür ederim öncelikle. Yok sağlam ama doktor sitelerinde onun bir etkisi olmadığı yazıyor hatta hamamdan kalma diye vardır bizim burada :/ yani sperm veya o dediğiniz suysa elden geçmeyle olmaz diyorsunuz doğru mu

• Spermler cok narin organizmalardir ve cok degerlidirler :) insanlik icin en değerli şey , muhtesem bir organizma tum dna o minicik kuyrugunda tasiyor boylesine narin bir seyin disardaki ortamla temaz etmesi ölüm demektir netten arastir spermler hangi durumlarda ölürler doye anlarsin , o dedigim sıvı her erkekte meydana gelir yolda yururken bir kiza bakar erkek o sıvı akar hamile kalma etkisi yoktur çünkü onun gorevi kayganlasmasini saglamak onun disinda internette hani kizlik zarinin etkiside vardir , ama bu demek olmuyorki hamile kalmazsin sana % 99 luk olasilikla hamile kalmazssin dedim ama % 1 lik olasilik herzaman vardir :) bu olasiligida kesin sonuca ulasabilirsin bilim felsefesi şüphe duyulan herseyle ilgilenir , yani bence felsefi acidan kuşku yok duyuyorsan % 1lik olasiligi önemse ve eczaneden test şeyi al :) adi aklima gelmiyo

• Anladım teşekkür ederim tekrar

• eli terlemıs te olabılır ne kadar ıslaktı elıkı sperm sut gıbı olur onu surtmedıyse bırsey olmaz da

0|0
    0|0
  • nişanlın ayıp etmiş kardeş. nikahtan önce öyle rahat davranmak doğru değil. uygun bir dille uyarmalısın bence

0|0
    0|0
  • Seninki vıcık vıcık olmuştur heyecandan, hepsi bu. Buralarda geyik yapacağına biraz araştırda, yarın nişanlım sürtünürken biraz kaçırdı pembemsi bişeyler geldi, adetimde 15 gün gecikti diye sorma kuzum. İşine yarayacak bişeyler oku hadi bakayım...

0|0
    0|0
  • elini içine sokmadıysa sorun olmaz bence sadece yüzeyselmi seks yaşıyorsun içine giriyormu

0|0
    0|0
    • hayer ice grime yok el de dahil

• o zaman panik yok sadece birbirinizi tanımaya çalışıyorsunuz belli karşındakide senin gibi konuya hakim değilse sorun olurzevk almak yerine meraktan yaprsınız sadece sevgilin tecrübelimi

• Sor ne merakediyorsan cevaplayayım samimice

0|0
    0|0
    • Şundan endişeleniyorum eline bulaşan şey aşağıdaki arkadaşın dediği gibi spermse bişey olur mu? Tam o bölge değil zaten bikini bölgesi denilen yerin biraz altı ama eli ıslaktı akmış falan olabilir mi Sizce

• Doktor sitelerinde de azda olsa ihtimal var filan demişler de ondan korktum ben :/ teşekkür ederim sağolun

• Rica ederim her zaman yardımcı olurum
      Mutluluklar dilerim şekerim

• Bir şey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Biri alsın şu kızı burdan..

0|0
    1|0
  • Canim zevk suyudur o

0|0
    0|0
  • Skinti yapma bisi yok

0|0
    0|0
  • yook bişey olmazz

0|0
    0|0
  • Spermini vajinana surmdgn surece sknti olmzz

0|0
    0|0
    • Ya o ıslaklık spermse? Bilmiyorum ki

• Öylr mi internette bunla alakası olmadığını yazıyor

• Ewt oyle internette her yazana inanirsan hali kotu yani

• Yaparken bize mi sordun?

0|0
    0|0
    • Sormam mı gerekiyordu?

• Ben yardım etmek isteyenlerden rica ettim

• Ins. Evlenirsiniz ne diyeyim

• Zevk suyu felandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Birsey olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yok canım hiç bişey olmaz için ferah olsun

0|0
    0|0
  • Ne oldu ki bn anlamadim?

0|0
    0|0
    • Elini cinsel bölgeme sürdü ve nemli gibi geldi bana eğer spermse endişelendirecek bişey olur mı

• Hayır neden

• bosalip bosalmadigini merak ettim ama muhtemelen zevk suyyudur zevk suyynda da az da olsa sperm bulunur ama o bolgeye inmedigi. i soyluyorsun hamile degilsindir zaten nisanliymissiniz evlenirsiniz

Yükleniyor...