AIDS'ten korkmuyor musunuz?

Bildiğim kadarı ile şimdiki gençlik korunma alışkanlıklarına pek önem vermiyor. Sürekli partner değiştirip birçok kişiyle(çok eşlilik) cinsellik yaşıyorlar. Peki başta çağın vebası Aids olmak üzere cinsel yolla bulaşan ahstalıklardan korkmuyor musunuz? Buna karşı önlem almıyor musunuz? hiç düşündünüz mü ya aids olursanız ne yapacakasınız? yoksa sizde bana birşey olmaz diyen bilinçsiz eğitimsiz insanlardan misiniz? Sözüm korunma alışkanlığı olmayanlara herkes üstüne alınmasın lütfen...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet korkuyorum korkmamın sebebi ise büyük bir aptallıktı bir kadın ile korumasız ilişki yaşadım sonraları aklıma geldi geceleri bile aklıma geldi şimdi asla kondomsuz olmaz etrafımdada görüyorum bazı dangalakları bide küçümsüyorlar bişe olmaz deyip geçiyorlar mal lan bu insanlar ya olursa o zmn ne bk yiyeceksin ?

0|0
    0|0
    • aynen öyle bu hastalıgın kuşkusu insanıu yer bitirir zaten bu hastalıgın korkusunu yaşayanlar bu hastalıgı yaşayanlar kadar acı cekiyor en az. bende bir hayat kadınıyla olmustum yıllar önce hemde ilişkide korundugum halde acaba prezervatif delindi mi, bana takıtıgı prezervatif kullanılmış mıydı? son kullanma tarihi mi geçmişti gibi sorularla yiyiyorum kendimi

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç cinsel ilişkiye girmedim korkmuyorum yani ama şundan korkarım otobüse bineceksin arkandan aidsli bi adam sinsice yaklaşıp iğneyi batıracak artık sende aidslisin geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • bu devirde 21 yaşında hiç cinsel ilişki yaşamamış bayan hımmm şaka gibi. not ayrıca o şekilde bulaşmaz yani garantisi yok en azından :)

• ayrıca bir insana aids bulatırmak ciddi bi suçtur cezası agırdır

• bulaşır garantisi var

Erkekler Ne Diyor 4

• taksimde bi gazeteci hayat kadını kılığında yol kenarında bekliyor neyse arabasıyla birisi yaklaşıyor kadındada gizli kamera var neyse anlaşıyolar kadın sonra diyoki ben aids hastasıyım diyor

adamda atın ölümü arpadan olsun diyor

10sene 20 sene sonra öldürücek bi hastalık sonuçta korunduktan sonrada bi problem olmaz

0|0
    0|0
  • ben tanımadığım hatuna oral bile yapmam vajinal sıvıdan AIDS bulaşma riski var.

korumasız yapmam. asla.

0|0
    0|0
  • korkmuyorum :D

0|0
    0|0
  • sen korkmuyormusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...