Arkadaşlar ağda sorununa çözüm?

Arkadaşlar cumartesi günü erkek arkadaşımla buluşucam ve genital bölgemi temizlemek istiyorum en kolay ve zahmetsiz yol hangisidir? Bugün makine ile denedim ama yapamadım bir kısmını aldım onlar cumartesiye kadar çıkar mı tekrar veya kökler görünür mü?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• En güzeli sir ağda, keşke makineyle almasaydın çünkü makine batık yapıyor. Ya da makine kullanacaksan Braun Silk epil 7 kullanmalısın onda ''Gillette Venus'' diye bir teknoloji var epilatörün başlığındaki özel jiletler sayesinde tüyleri kökünden tamamen alıyor ayrıca batıkları temizleyip cildi yenileyerek ışıltılı görünüm kazandırıyor...

1 haftada tüylerin çıkmaz, çıksa bile çok hafif yeşilimsi gibi köklerinden görünür merak etme ama sen yinede ağda kullan... Zaten ağdayla 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlanıyor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gecenlerde de bu sorun vardı bu ispreyden alı ve kullan fazlasıyla yararını goreceksın epilatuydokucu.info/

0|0
    0|0
    • ama ben kökleri ile kurtulmak istiyorum pürüzsüz olsun yani

• herkesın dılegı o ama çozumu var mı bılmem , sakallarımda kullanmaktayım sınek kaydı

• erkekler daha detaylı bilgilelere sahipler.
    Sizlerde mi Genital bölgenize ağda yapıyorsunuz.
    Yoksa genital bölge olunc ailginizimi çekti :)

0|0
    1|0
    • çok iyi bir şey bence bu

• Tamam bende ilgiliyim ve bilgiliyim ama kızları gördüm bizler kadar detayllı bilemiyorlar veya anlatamıyorlar :D

• Eldivenle dene şekerim arkadaşım öyle yapıyor çıkmaz ve pūrūzsūz sūperr oluyor

0|0
    0|0
    • onu duydum olmadı öyle yaparım, ne kadar sürede bir çıkıyor eldivenle?

• Rica ederim erkek arkadaşınla mutluluklar dilerim

• çok çok teşekkür ederiz :D

• Çok kalın değilse kökleri hemen çıkmaz, cumartesiye kadar bişey çıkmaz ama kökleri kalınsa cuma günü bir ağda şart, makine almaz sonuçta

0|0
    0|0
    • kalınlığı normal son alışımın üzerinden çok zaman geçti hiç hatırlamıyorum :(

• tamam sağolasın

• Önemli değil

• Eldivenle Etkili Bir Yöntem hem acıtmıyor hem pürüssüz oluyor ;)

0|0
    1|0
  • Hamamotu al immmm kaymak gibi yapar

0|0
    0|0
  • Pamuk gibi yapmalisin :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kuaföre git

0|0
    0|0
    • hemcinsime açamam ya :D

• Erkek kuaföre gidersin sende

• orasıda yapıyo ya, mantıklı cevap vr bari

• bende de aynı problem var canm bana yazablrsn

0|0
    0|0
  • Tuy dokucu kremlerle al ben oyle aliorum banyoya girmeden once yapman lazim ama ben lapident kullaniorum memnunum tuyleri arttirio kalinlastrio diolar ama bende oyle bir yan etkisi olmadi suruosun tuylerin ustune 10 dk bekletip temizliorsun o kadar kotu bir kokusu var o yüzden banyodan once yap diorum zaten zahmetsiz en temizi bende alamiorum agdayla makineyle hassas bolgemi

0|0
    0|0
    • ama ben köklerin içerde kamasını istemiyorum pürüzsüz olsun

• Bilmem. benim tuylerle mi alakali acaba :D

• Spreyler var onlar daha iyi hem temizlemesi kolay hem 3 dk tamam iş

• tövbee...

0|0
    0|0
    • ne var kız

• asıl kezban sensin, vücudunu değersiz görüyorsun ki ilişkiye giriyorsun! bu da sana kapak olsun. bu da son cevabım. sen şimdi istediğin kadar cevap yaz... umrumda değil:D

• ablamız kapak yapmış osfjdlrkgrflgk 3 hayırla uğurluyoruz seni sevgili miss kart :Dpfgholf

• cumartesiye kadar çıkar bence cuma günü falan tekrar alman gerekebilir ağdayla alırsın. tabi hormonlarına bağlı birazda

0|0
    0|0
    • vucut olarak çok az tüyü olan biriyim hiç fazlalık yok, hangi ağdayla?
      çok canım yanıyor ya

• tamam canım sağolasın :D

• ne demek canım kolay gelsin :D

Yükleniyor...