Kızlar neden cinsellik kategorisi

sorularında ve cevaplarında kendinizi gizlersiniz eğer konu utanma ise niye sorarsınız hemen hemen her soruda gizli profil açığa çıkmaktan neden korkarsınız bakın bende gizli soruyorum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Utanmak değil mesele. Cinsellik kategorisinde sorulan sorudan, verilen cevaptan sonra en az 20 erkeğin arkadaş olarak ekleyip mesajlar atması. Bu durum rahatsız edici. Önceleri normal şekilde yorum yapardım ama gizli takılıyorum bu bölümde. Rahatsız oluyorum çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sana ne

0|1
    0|1
  • bu durum burdaki erkeklerden kaynaklanıyo,acık yazdıgımda bi cok insan atlıyo cunku, hemen mesaj gondermeler arkadas eklemeler. boyle bisey olamaz yaaaa. insanları rahat bıraksalar kimse gizlemicek biseyini de iste...

0|1
    0|0
  • gizliyolar nedenide burda av arayan erkekler kim cinselige önem viriyorsa

o bayana mesaj atiyolar mesej bölümü engeleme yoluda yok o kisiyi tamamen anca engeliyorsun

1|1
    0|0
    • ben hiç otaraftan bakmamıtım olaya ki ben hiç bir bayana da mesaj atmadım

• sana ne harbiden bak bende gizliyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• neden gizli biliyormusun dostum..burdaki bayanlar yanlız değil çogu arkadaş gurubu hatta ve hatta evli olan hatta nişanlı olan ve hatta beraber olan kişiler bile bu sitede ...onun için açıktan soru ve cevap veremiyorlar cinsellik bölümüne ..cevresindeki insanlara biz cinsellikle ilgilenmiyoruz havası vemek anlata bildim mi ama şu bir gerçekkiii en çok ta soru ve cevap verenler ta kendileri... ...açıklama yeterli herhalde...

0|0
    0|0
  • Hocam abazan dolu ortalık.. sarkıntılık yapıyorlar.

1|0
    0|0
  • Sapık dolu dostum, bildiğin sapık dolu, ne yapsınlar. Görmüyormusun seviyeyi cevapları.

1|0
    0|0
    • kızlardanda abuk sabuk soru soran çok ama bi bak şöyle çogu hakediyor ama

• bence bayan nick li erkek çok bu sitede

• her soruya deşifre cevap vermek istemezler ,ayrıca sevgili olanlar da deşifre olmak istemez...birde direk asılmalara muhatap olmamak için...ancak erkekler neden gizli cevap ve soru yapıyorlar asıl soru o bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...