Anal ilişkiden mi yoksa başka bir rahatsızlıktan mı, anlayamadım?

Merhaba arkadaslar. Ben sevgilimle anal iliski yasadim diyemem ama sadece ucunu bastirdi ve cok az aci hissettim oda bastirdigi icin girdiginden degil. Daha oncede cok kez yasadik fakat bugun adetim bittigi gundu ve buyuk tuvaletimi yaparken diskidan sonra kanama oldu sasirdim peceteyle sildim pecete kan oldu koyu kirmiziydi. adet kanamasimi diye elimi degdirdigimde elimede cok geldi anlayacaginiz makattan kan geldi aradan saatler gecti tekrar tuvalete gittigimde gene ayni sekilde diskiyla beraber geldi sizce bu neden? doktora gitmelimiyim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sıkıntı bende de olmuştu. Birazcıkta olsa girdimi başı

1|0
    1|0
    • yok sanmiyorum cunku hissetmedim icimde hic

• anladim tesekkurler

• Sıkıntı etme geçer ama analdan sakın ilişkiye girme kesin girme

Erkekler Ne Diyor 9

• Biraz girmiş ucu sanırım?

0|0
    0|0
  • Doktora git, sanırım önce ilaç tedavisi uygularlar, son çare olarak kolonoskopi (arkadan kamera ile girme) ile bağırsakları kontrol ederler ve bir neticeye bağlarlar. Anal ilişkide kanama olmaz, önden girilirse kanama olur, tabi daha önce girilmemişse.

1|0
    0|0
  • anal fissür denilen o bölgede dışta çatlaklar olabilir bu tuvalete çıktığında orayı kanatabilir , bunun tespit için doktora gitmen gerekir , anlattığın olayla ilgisi görünmüyor. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ucu biraz girdi dediğide köklemiştir kesin hep öye olur zaten orya dayayan erkek ucunu sokmaz kökler direk.

0|0
    0|0
  • kabız yapmışsındır ondan zorlanmıştır çatlama falan yapmış olabilir

0|0
    0|0
  • Makatda çatlak olmuş olabilir sana tavsiyem oturma banyosu yap mikrobu kırar yinede devam ederse genel cerrahi doktoruna gözükmen gerek krem vs önerir

0|0
    0|0
    • oturma banyosu nasil yapilir

• Leğenin içine ılık su doldurup batikon dökmen gerek içine fazla olmamak kaydıyla içersine oturmam gerek

• Çaklaklardan, zedelenmeden dolayıdır o

0|0
    0|0
  • merhaba ekler misin beni birkaç sorum olacak...

0|0
    0|0
  • Şırıngayla kan almış çocuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anal fissür ya da hemoroid gibi bir problemin olabilir.

0|0
    0|0
  • Dr git hemoroid olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...