Nedir bu örfler ve toplum baskısı (hanımefendiler)

ülkemizde malesef eşinden ayrılmış veya eşi vefat etmiş hanımların başka bir insanla görüşmesi arkadaşlık etmesi veya sevgili olması cinsellik yaşaması toplum tarafından kesinlikle hoş karşılanmıyor sonuçta bir bayanında arzusu olduğunu onunda bir can taşıdığını kimse kabul etmiyor birçok insan bir bayan eşi yok diye cinsellik yaşamıycakmı veya sevgilisi olması hak değilmi bu konudaki görüşleriniz nedir hanımefendiler

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• O sekilde dusunen insanlar aslinda firsatini yakalasalar o kadinin uzerine cikmaya hazir olan insanlar. Biraz da bu durum biz erkeklerden kaynaklaniyor. Esi olmus ya da bosanmis kadinlara Acik kapi gozuyle bakiyoruz. Ve kadina ulasamadigimizda camur atiyoruz. Toplum baskisina degil bu sekilde dusunen erkeklere yazik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Walla amcacığım bence toplumun değer yargılarını göz ardı etmemek lazım. 33 yaşınızda bunu idrak edebilmenizi umardım. Herşey seks değil. Biz Millet olarak bu dünya üzerinde en şanlı geçmişe sahip asil komutan ve kahraman askerlerin torunlarıyız. Öyle canımız sevişmek ( veya başka bir şey) istedi diye istediğimizi yapamayız. Tamam o da ihtiyacımız ama her şeyin bir yolu yordamı var . Hem siz boşanmış bayanların avutlaığını neden üstlendiniz kiii?

0|0
    0|0
    • benim her görüşe saygım var avukatlık konusuna gelincede öyle bir tutumum yok ayrıca her insan hak ettiğini ve istediğini özgürce yaşamalıdır

• o zaman git yaşa.. Sanane milletin örfünden ananesinden. Kimden çekiniyorsun. illa burda birilerinden onay almak zorunda değilsin Amcabey.

• sorularına bir göz attım gerçekten ürperdim ...potansiyel sapıksın sen

0|1
    0|0
  • Doğru söylüyorsun amca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek egemen toplum yıkılmalıdır.

0|0
    0|0
    • ben bayan olarak erkek egemen toplumdan yanayım. Erkek Güçlü olmalıdır. Kararlı olmalıdır. Saygın olmalıdır. Akıllı ve becerikli olmalıdır. Öyleee kadından korkan adamoı ben adamdan saymazken senin bu toplum yıkma çaban nedir..

• sen istediğin gibi yaşa dayı boşver elalemi

0|0
    0|0
  • kardeşim gerçekden bu yaştasn biraz artk bırak şu cinselliği yaşlı başlı adamsn git otur namazını kıl yaw

0|0
    0|0
  • uzun süredir takip ediyorum seni. kardeşim allah rızası için birde kültür,sağlık sorusu sor. kafayı kırmışsın bu yaşta cinsellikle

2|3
    0|0
Yükleniyor...