Günümüzde bekaret ne kadar önemli?

Bakirelik, bekaret hala sizin için çok önem taşıyor mu? Kız şu ana kadar hiçbir cinsel deneyim yaşamamış ama bakireliği bozulmuş olsa bu durumu nasıl karşılardınız, ona inanır mıydınız?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklere göre önemli kızlarda bakire olmaya çabalıyor olabilirler şuna deginmek istiyorum bakire kız ararken kızlarda neden bakir erkek aramıyor çünkü etrafta yok bulamazlar ben bakir kalmış erkek bilmiyorum igneyi kendimize çuvaldızı kızlara batıralım arkadaşlar birde bakire diye kız alacaksın analda yapmış ne olacak veya oralda süper usta olmuş hala kız arkadasım bakire diye havamı atacagız bence işin en dogrusu şartları fazla zorlamayalım kızı seviyormusun gerisi tefarruat dceyip evliligini yap gemçişi kurcalamamak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• samimi olmak gerekirse çokda önemli olmaması gerekir...artık insanlar kariyer filan derken geç evleniyor..erkek veya bayanın o yaşa kadar seks yapmadan beklemesini düşünmek hiçde mantıklı değil.düşünsenize bir kaç yılda okulu uzatmış bir tıp öğrencisi muhtemelen 28-30 yaşlara kadar evlenme şansı olmayacaktır..büyük bir ihtimalle o kişi sağlıklı bir yapıda ise (farklı bir seksi eğilimi yoksa) bakireliğe son verecektir...

sonuçta seks; acıkma,uyku ve güvende bulunduğunu hissetme halinden sonra gelen 4.cü temel ihtiyacıdır..

bende önemli değil,önemli olan kişiliği diyenlerdenim...

4|1
    0|0
  • Çok tartışıldı bu konu.

Benim için bir önemi yok. Hatta sevgilimin bakire olmaması tercihimdir. Kan tutar beni.

5|4
    2|2
  • Uzun uzun yazmaya yüreğim yok. Özetle felsefem: "Ey sevgili gel, nasıl olursan ol gel, yeterki sevgi olsun aramızda!"

5|0
    0|1
  • insanın zeki, kültürlü ve ne yaptıgını bilen biri olması onemli. kac kisiyle ne yaptıgı degil. beden o kisiye aittir kendi hakkında kararları da kendi verir bu hayatta insan. herhangi bir onemi yok. kendi adıma

1|0
    0|0
  • benden öncesi çokta önemli değil benleyken olmasın yeter ama benleykende yaparsa sonunu hazırlar

3|1
    0|0
  • Namus o incecik zarda değil ruhta olmalı, insanız hata yapabiliriz bu hataylada ömrümüzü karartacağız diye birşey yok

1|1
    0|0
  • Bu bakirelik konusu çok tartışıldı. Artık eskisi gibi önemi kalmadı. Bunun sebebide allahsızhollandalı gibi rahat düşünen erkek diye geçinen erkek müsvetteleri ve nasıl olsa diktiririm karşımdakini kandırırm diye düşünen kızlar. Her ne olursa olsun ben bakireliğe önem verilmesinden yanayım.. Çünkü biz atalarımızdan öyle gördük..

0|1
    1|1
  • Şahit lazım :) Çünkü bu konu üzerine çok fıkra var :) Görmeden inanmam dermişim :) heuheuheueheu

0|0
    1|0
  • saçmalıklar yüzünden önemli görülüyordu yavaş yavaş aydınlanıyorlar.

4|0
    1|3
  • Benim için önemli,herkezi tadıp bir de gelip beni mi tadacak? Deneme tahtası mı ne bu ?

2|0
    2|0
  • seviyorsan iki damla kana bakmayacaksın

0|0
    0|0
  • hiç bişeyin 2. elini kullanmak tarzım değildir.. zaten ALLAH kızlara güvense zar koymazdı değilmi?

2|1
    6|4
    • hacı iyi cevap vermişsin

• Hayır,iğrenç bir cevap vermiş senin bu hacı! 2. el ne demek ya? Araba mı bu? Eşya mı bu ki 2. eli oluyor ya? Ayrıca madem Allah kızlara güvenmediği için zar koymuş neden o zaman konu cinsellik olunca kendisini tutması neredeyse imkansız olan erkeklere daha çok güvenmiş Allah? Böyle saçmalık mı olur ya?

• benim şahsi fikrim bu gizemciğim hacı değilim ama inşallah olurum tecavüz gibi şeyler haricinde kendini kullandıran her türlü şeyi ypmış birini ben eşim diye alamam anladınmı beni sen git her türlü fantaziyi yap başkasına sonra gel beni alde yok yaa gitsin eskiciye bekareti bozulmuş kız benim için 2. eldir ben hiç bi kızla ilişkiye girmedim kendim gibi birini arıyorum 2. el değil burda benim fikirlerimin yanlış oldugunu düşünen biri varsada bu benim doğru söylediğime delalettir yol al şimdi

• artık bedensel bekaret degıl beyınsel bekarete bakıyoruz ;)

0|0
    0|0
  • ben inanmazdım benim için onemli zaten sevgılımden bu yuzden ayrıldım bana masal anlattı cocukken bozuldu fılan ınanmadım ayrıldım

0|1
    0|0
    • doğru da olabilir çünkü çok kolay bozulabilen bir şey oranı yıkarken bile bozulabilir biraz araştır istersen kızın günahını aldın belki

• Kaza ile kaybettiğine gerçekten inanırsam bişey demem, fakat inandırıcı olmazsa yada bir şekilde yakalarsam gerçekten yıkılırım ve ayrılırım. Bende evlenene kadar kendimi tutmaya çalışıyorum bi şekilde ki erkek yapar eder derler. Ben sadece tek taraflı bakmıyorum karşımdaki için istemediğim bir şeyin kendimde olmasınıda istemem

0|0
    1|0
    • süper inandırıcılık ön planda olmalı bence

Kızlar Ne Diyor 12

• gunumuzde hala onemli malesef, suana kadar yazan herkes guzelce anlatmis zaten. ama ben bunu onemseyen bir insandan (erkek) hayir gelecegini pek dusunmuyorum ( kendide o gunu bekleyen erkekleri haric tutarak soyluyorum). insanlari her ne sekilde olursa olsun belli kaliplara sokmaya calisan insanlarin ruh hallerinin saglikli olmadii kanisindayim. 22 yasimdayken erkek arkadasimdan ayrilma sebebimdir, bakire olmazsam benimle evlenmezmis, ole oldugu halde sirf bu zihniyette diye ayrildim. simdi kulagima geliyor esiyle iliskisi ve verdigim kararin ne kadar dogru oldugunu goruyorum.

3|0
    0|1
  • Bakire olup olmadıgının önemi eskisi kadar değilde bir kadın erkeğe güvenip bakireligini kaybetmemeli erkekler bu sonuçta onlarla olacağıma ayıyla bir ömür geçirsem daha iyi ama kendilerinin bakirlik umurlarında değil nede olsa gururlarını , dürüstlüklerini herşeylerine yitirdikten sonra bakirlik az geliyor

0|1
    0|0
  • bekaret önemliyse annelerimiz gözümüzde ne duruma düşüyorlar? sonuçta her anne sevgili kocalarıyla hala evli olmak zorunda değil ya da kocası ölmüş olabilir.

1|0
    0|0
  • bir kısım insan tarafından yavaş yavaş önemini yitirmeye başladıysa da bekaret, hala toplumumuzun büyük bir kısmı bunun izlerini taşıyor. erkekler her istediğini yaşıyor. evlenirken bakire kız istiyorlar. peki erkeklerin evlenmeden önce beraber oldukları insanlar ne :) bu ne pehriz bu ne lahana turşusu? hadi dinle bağdaştıralım. dinimizde bekaret önemli diyelim. ama günah herkese günah :) kızlara günah ayıp da erkeklere günah ayıp değil mi? bence bu durum erkeklerin işine geliyor hepsi bu. bakireliğe önem vermeyen bir erkek bile bakire bir kızı diğer kızlardan daha ayrı bir yere koyuyor :) bakalım zamanla toplumda bişeyler değişecek mi?

0|0
    1|0
  • bakirelik onemli evet ama kisiye bakardim sonra yorum yaparim... o kisi o yolun yolcusuysa onune gelene veriosa hakkinda kotu dusunebilirim..ama kiz bakire degil ise ve iyi bi insansa bi sorun yok... erkek arkadaslara sesleniyorum..bakire olmayipta cinsel deneyip yasayi p zarlarini diktiren o kadar cookki, sevgiliniz size durust olup bakire degilim diosa bu bile cok onemliii pozitif bi adim

1|0
    1|1
    • evet çok doğru yazmışsın kardeşim dürüstlük en önemlisi herşeyi yapıp yapıp diktirince mi doğru olur yoksa yaşana tecavüz olur yanlışlık olur istenmeyen bir durumdan karşılaşılmış olarak bunu açıklarsanmı daha doru olur insanalr bunu düşünmeli olmayanalrıda kendi kafalarında ayırabilmelidirler cevabını çok beğendim

• Kız oludugum halde asla böyle bişeyi kabullenmem olmaması gerekn bişey ve erkegiminde ilkleri benmle yaşamasını isterim acemi olsun biz beraber prof. oluruz;)

1|1
    1|0
  • evet eskisi kadar önemini taşımıyor olsada hala önemli bir yeri var bnce.. sonuçta türk erkeklerinin bir çoğu bakire kız istiyor..ama öncesinde kendileri yaşıyor(çok sinir bozucular.. bu konuda kndileri yatsın ama evleneceğim kız yatmasın düşüncesi ).. yinede bir çok yönden önemini taşımaktadır..

1|0
    1|0
  • ben erkek olarak çok önem verirdim değilse ölsün daha iyi yani o derece atsın kendini kamyonun altına

1|1
    2|1
  • Bakirlik kadar önemli :)

2|1
    0|0
  • bakirelik önemli diyen bir erkek aşık olduğu kızın bakire olmadığını anlayınca nasıl 180 derece ters açı yapabilir...:))

0|0
    0|0
  • millet haldır haldır etrafta bırlıkte olacak kız ararken

kendi evleneceği kızı bakire olarak hayal etmesı ne kadar garıp.

Bakirelık tabıkı önemlı

Ama bellı bır yasa kadar

sen gel 31-32 yasına bakırde olsan adam inanmıyor

nıye çünkü bu yaşa kadar kendını nasıl bakıre bırakmıs

olur dıye ,hoş bakırde kalsa

çoğunun yemediği nane kalmıyor.

bır kız 18-20 yaşlarındaysa bakıre olabılır ,bu yaşlardakı bır erkekle

evlenmesı imkansız ,çünkü erkekler artık 30 kadar evlenmek nee dıye kaçıyor

30 dada bakır kız peşinde koşması çok anlamsız

2|1
    0|0
  • bakire olup da çok erkekle cinsel deneyim yaşamış çok fazla kız var. uyuyun siz:) saf erkekler :) ayrıca siz her haltı yapın ama kızlar bakire kalsın? nasıl iş bu böyle bakalım? sizin evlenmeden önce beraber olduklarınız uzaylı mı?

1|0
    0|0
Yükleniyor...