Evlenene kadar sevgilinizin başkasıyla birlikte olmasına izin verir misiniz?

Evlenene kadar sevgilinizin başkasıyla birlikte olmasına izin verir misiniz ? Sorum aslında şu bakireliğin kutsallığına inanan bayanlara... Evlenene kadar o kızlık zarına gözü gibi bakıp, koruyup koruyolar ... ondan sonra sevdiği insana evlenene kadar ne yaparsan yap ama bana bulaşma diyenler var ya .. ne düşünüyorsunuz bu durumla ilgili ? Bence asla kabullenilemez bir durum .

Güncellemeler:
bunu diyen bir kız hangi amaçla söylemiştir sizce? sırf kaybetmemek için mi ?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• bizi hayvanlardan ayıran en büyük özellik tek eşliliktir..eğer beni istiyorsa evlenene kadar zaten kendisini önündeki dekiyle değil aklıyla kontrol edicektir..kadın erkek hiç farketmez ,sadık bir insan da sevdiğini asla bir başkasıyla düşünemez...fikri bile zul verici..

1|2
    0|0
    • katılıyorum oldukça zul verici.

• maalesef:( a.arman ın ropörtajını bulamadım..o vakte kadar bende inanmazdım sanırım ..ama yerel olarak çevremden de bir kaç kere duyduğum bir olay ki sevgili olanların böyle bir zihniyete girmeleri..ne derece çöküntü içinde olduğumuzun göstergesi..

• kaybetmemek, ellerinde tutmak için yapıyolar heralde. ama başkasıyla olurken kaybettiklerini anlamıolar galiba

Kızlar Ne Diyor 9

• böyle bir arkadaşım var, erkek bekleyemez böyle durumlarda göz yumulmalıdır diyen, sevgilisine de demiş hatta paralı olmak koşulu ile (duygusal bir şey olmayacak) başkalarıyla beraber olabilirsin diye. mutlular, ileride evlenmeyi düşünüyorlar(yaş 21). ancak kız o çocuğu hiç sevmiyor ve sevmeyecek, parası var diye mantığıyla hareket ediyor.

geçmişte sevdiği sevgilisinin gözü başkasına kaysa çok üzülürdü, yıllarca acı çekti o gidince... demek istediğim seven insan mutlaka kıskanır, bunu diyen kız ilişkiye mantıkla bakıyordur.

0|0
    0|1
  • O nasilki beni baskasiyla ayni yatakta dusunemez düşüncesi bile delirtirse bende onu düşünemem.

0|1
    0|0
  • hyr aslaa

0|1
    0|0
  • Oha

0|1
    0|0
    • aynen oha lık bi soru katılıyorum.. ama gerçekten var. sırf kaybetmemek için.. ama erkek ihtiyaçlarını karşılasın ama bana dokunmasın yeter diyenler var evlenene kadar =) sen böle bişeyi kabul etmezdin heralde ?

• Sacmalik

• daha neler saçmabi soru kimse kabul etmez

0|0
    0|0
  • İzin vermem tabiki benle cinsellik yaşamıyor diye gidip başkasıyla yaşadığı cinselliği olağan bir durum olarak mı karşılayacağım? İnsan sevdiğini paylaşamaz böyle birşey seven insan için mümkün değil bence.

0|1
    0|0
  • o kıza şunu da söyle :) link

0|0
    0|0
  • vajina görmüş penisi hangi salak ister

0|0
    0|0
  • erkek te tabi dünden razı heralde belki kız onu deniyo ne dicek acaba diye sordu hı :S

0|0
    0|0
    • böle sorularla denenmez. bu soruyu soran kızın ayıbıdır. kişyi sevmediğini gösterir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadakat olacak hacı.. Olay zar değil, o bu şu değil. Sadakat ve güven olacak.

0|0
    0|0
  • gurursuz kizdir bunu diyen. o adam da onu hayati boyu aldatir.

0|0
    0|0
  • jjv

0|0
    0|0
  • sorunun cevabını vermissin ne yazalım şimdi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...