Sevgilimin erken boşalma sorunu var :S lütfen yardım edin :(

Ben 1,5 yıllık bir ilişkiye sahibim ve sevgilim ile 4 aydır ilişki içindeyiz ama ufak bir sorunumuz var sevgilim erken boşalıyor her yolu denedik ama en son doktor mu çözüm ondan önce daha etkili birşey yok mu bunu engelleyen ?

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• geciktirici deneyebilirsiniz ama en iyisi her zaman dogal çözümdür tabi... Bosalmaya yakin, yumurtaliklar vucuda yaklasir... Elinizle fazla incitmeden yumurtaliklari uzaklastirirsaniz biraz etkisi olacaktir... Onun disinda nefes alis verisler cok önemli... Mesela sevgilin spermlerinde hareket oldugunu hissedince nefesini tutsun... Bu da bir sure idare eder... Dikkat dagitici seyler olabilir... Muzik esliginde yaptiginizda, gene arkadasin arada bir muzige odaklansin... Boylelikle erken bosalmanin önune gecilebilir...

Basarilar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Erken boşalma en çok yaşanan cinsel işlev bozukluğu.Tedaviye en çok cevap veren işlev bozukluğu da yanı zamanda.Tek çözüm cinsel terapi.Geciktirici spreyler ,prezervatif kullanma gibi şeyler hissi öldürerek boşalma süresini uzatıyor ama zevki azaltıyor.Bunun için birlikte uzman bir cinsel terapiste başvurup seans almanınz gerekiyor en az 6 seans.

1|1
    0|0
  • Bu olay bir arkadaşın bahsettiği gibi tamamen piskolojik, aşırı heyecan yapıyor olabilir. Kafayı takmıştır boşalmıyacam diyordur içinden sürekli sonra hüsran pırt geliyordur :):) yada sen çok ateşlisindir çocuğun kabahati yok zaten bu durumda :)

Bende aynı sorun vardı ilk zamanlarda ama zamanla kontrolü ele alıyorsun dilediğim de boşalıyorum. Benim önerim zihnini farklı şeylerle meşgul etsin, sana konsantre olsun ama aklı penisinde olmasın :) yoksa ne yapsanız nafile.. mutluluklar

0|0
    0|0
  • Verilen cevaplardan birine heyecan yapıyor demişsin, heyecansa sebep anında toparlanıp 2. Sefere geçip sana kendini affettirmesi gerekir. Çünkü 2. Kere peş peşe erken gelmek imkansız gibi bir şey, ne kadar heyecanlı olursa olsun.

0|0
    0|0
  • biz mi boşaltalım ada mı ne yapalım ne yardı mı?elin vitaminsizine biz ne yapalım

0|1
    2|0
    • sende de olsa böyle karşılamazdın ama segilimi düşünüyorum ben sende mantıklı cevap versen öleceksin

• e mantıklısı doktor değil mi?bundan korkmayın.bu yaşta çekinecek ne var

• kendi psikolojisi ile ilgili meditasyon ise yarıyo bende yaramıstı bende dayanamayıp bosalıyo idim artık önce sevgilim bosalıyo :) bide en az 2-3 kez üst üstte bosalsın bi durulma anı yasana bilir ama sonra gene yapın ilerleme kaydettiğinizi görüceksiniz 2-3 e gidemiyosa yada gene hemen bosalıyosa sorunlu doctor sart

0|0
    0|0
    • nasıl bir meditasyon bu acaba :D işe yarama oranı kaç :D

• %60-70 ama 2. anlattıgım daha cok ise yarıyo bide azgın kudurmus taraf sen ol sürekli icerde olmasın arada bi cıkar beklet 4-5 saniye sonra geri al icine :)[yazdıklarıma bak ya pro time :)] hem senin icinde ise yarar ayrıca o erken bosalıyo ise sana acıyorum sende tın olmaz cünkü neyse bu kadarı yeterli

• sanırım yok :S

0|0
    0|0
  • boşalmayı geciktiren en önemli faktör bayanın suyunun gelmesidir sen hazır olduktan sonra başlayın o yaklaştığı zaman sen üste çık

0|0
    0|0
  • sen bu sorunun üzerine gittikçe kafanızda dahada çözümsüz bir sorun olacak... Eğerki Cinselliğe aşırı düşkünsen bitime götür.

0|0
    0|0
  • p*rno izlemeyi bıraksın ve ön sevişmeyi uzun tutun . sürekli poziyon değiştirin bide onun için en iyi pozisyon misyoner pozisyonu...

0|0
    0|0
  • benmki geç boşalmamdan şikayetçi sen erken boşalmasından şikayetçisin kızlara nasıl beğendrcez kendimizi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • evlenince seni yapmaktan sıkılcağı için bu seferde hadi boşal diye tutturcaksın artık o senden tahrik olmuycak kıvama gelicek ama bu seferde sertleşme sorunu yaşayabilirsin sıkılırsa senden

0|0
    0|0
  • bide cok bosalmasını istiyosanız bosalcagı anın tahminen 30 sn yani yarım dk öncesini falan söylesin sana gene yazdıgım dısarda tutma olayını seri yap yeteri varsa sevgilinin 150-200 gr bile bosalır haricen spor yapsın

0|0
    0|0
  • şimdi bunlar ilişki esnasında nelerin nasıl yapıldıgına baglı mesala sevgiline oral sex yapıyorsan cok uzun süre yapma sevgilini tahrik edecek söz yada hareketlerini kısıtla.göreceksin düzelecektir.

0|0
    0|0
  • sevgilin daha evvel cinsel anlamda çok sey yaşamamıs, dayanılmaz bir vucudun olmalı dayanamıyo bosalıyo, sana aşık. zamanla normale dönecektir

0|0
    0|0
  • zeprex kullansın

0|0
    0|0
  • bence erken boşalma yoktur muhtelemelen partneri fazla etkileyici olmasındandır.

0|0
    0|0
  • ye evlen onunla yada onu terket.

0|0
    0|0
  • terket adamı

0|0
    0|0
  • Kaç dakika sürüyor?

0|0
    0|0
    • 4-5 en fazla :(

• Muhtemelen düz mantık sevişiyorsunuz. Olaya biraz heyecan katmalısınız. Bir de erkek boşalmaya yaklaştığını hisettiğinde biraz ara verip yalama emme fasıllarına geçerek biraz sönümlenebilir. Hatta bu arada seninde sönümlenmemen için seni eliyle tatmin edebilir.

• doktora gidin doktora aşılmayacak sorun değil

0|0
    0|0
  • en etkili çözümü yol ver gitsin geç boşalan bi sevgili bul :)

0|0
    0|0
  • en iyi yöntem bence karşına otuttur cıplak sen mastırbasyon yaparak bosalt bes altı kere

0|0
    0|0
  • düzenli ilişkilerde bu sorun zamanla yokolur..ayrıca erkek arkadaşın tuvaletini yaparken en az 5-6 defa tutsun ve devam etsin..bunu her seferinde yapsın..

0|0
    0|0
  • Valla türk erkeklerinin %90ında var bu şahsen bende var

0|0
    0|0
  • belki çok stresve heyecan yapıyordur,zamanla alışır...

0|0
    0|0
  • anestol pomat kullansın

0|1
    1|0
    • o nedir acaba :S ilaç mı

• ac gözünü iyi oku o cevabı ben vermedim

• Öyle cevap verenin de mk gece gece elin karı kılıklılarıyla uğraşıyoruz ya... özür dilerim yanlış görmüşüm sana da atarlandım

• zamanla alışır ve iyileşir.tedavisi budur.aynı partnere alışmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizde çok yaşadık bu sorunu ben çok araştırdım artık böyle bi problemimiz yok.

Birleşmeden önce mutlaka küçük tuvaletini yapsın idrar torbası dolu olduğunda baskı yapar ve erken boşalmaya yol açar.

Ön sevişmeyi olabildiğince uzun tututun.

Ön sevişme sırasında 1 veya iki kere elinle yada başka yöntemlerle boşaltmasını sağla ama içine girmesin. Çünkü tam tatmin olamayacak ve tam birleşme için sabırsızlanacak bu onu daha istekli ve güçlü yapar.

benim bulduğum sonuçlar bunlar özellikle son söylediğim gerçekten çok işe yarıyor. Dene derim bence denemekten bi zarar gelmez :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...