Kızlık zarı bu durumda bozulabilir mi?

Şimdi bazen aklımdan cinsel düşünceler geçiyor, aklıma gelir bazenya da cinsellikle ilgili bişey okurum. Tahrik oluyorum, hani vajinada kasılma hissediyorum. hattea ıslanmış olabilirim. Adet olduğum için bekaretin gidip gitmediğini anlayamam. Böyle durumlarda kızlık zarı bozulabilir mi? Ayrıca ıslanıp ıslanmadığımı nasıl anlarım?

Güncellemeler:
ya benim için gerçekten bu çok önemli kesin bilgimiz varsa söyleyin lütfen
bütün interneti aradım taradım bununla ilgili hiç bişey bulamadım

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Cehaletin yol aldıgı gerçeğidir bu durum ülkemde. biraz okuyalım bilelim . ay bunu konusmak ayıp ay bunlardan bahstmeyın ayıp dıye dıye boyle mal gibi cehaletın en uc noktasında olursunuz. bu sıteye artık vote sistemi gelmeli uyelerın davranısları yaptıkları oylanmalı ve bellı sınırı gecenler bu sıteye bır daha gımemelı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yok artık ya..18 yaş ve civarı ergenlerin alınmaması gerek artık bu siteye..Harbi bitin artık.

0|0
    0|0
  • Senin olay piliç çevirme camına hayali ekmek basıp yiyerek karın doyurmak. Bu şekilde kızlık zarı mı bozulurmuş? El cevap olunur ki pek tabii bozulmaz.

0|0
    0|0
  • elını bı suyun ıcıne sok sonra cıkar ıslanıp ıslanmadıgını anlarsın ozaman kızlık zarında kesın bozulmustur bundan sonra zevk almaya bak

0|0
    0|0
  • öyle şeyleri düşününce kızlık zarı eriyomuş kendinden dikkat et:)))

0|0
    0|0
  • o kadar kolay değil merak etme bir çok kadının doğumda zarı yırtılıyor haa bide bacaklarını açma sakın balerin gibi

0|0
    0|0
  • bişey sokmassan yada birşeye sürtünmessen bişey olmazdikkat et bi anlık zewk pahalıya mal olmasın

0|0
    0|0
  • bence sen panik atak olursun.zar kaybetme korkusundan.o zar içine bişey sokmazsan bozulmaz.

0|0
    0|0
  • düşünce gücüyle bozulmaz :D tabi parmak gücüyle desteklemediysen :))

0|0
    0|0
  • Millet düşünce gücü ile çatal bıcak eğiyor.Sen zarı delmişsin çokmu ?

0|0
    0|0
  • ıslaklık somut bişeydir 5 duyu organı ile algılanabilir sanıyorum

0|0
    0|0
  • bozulmaz kilodunu değiştirmek zorunda kalıyorsan ıslanmışsındır

0|0
    0|0
  • bişey sokmadığın sürece gitmez. tek parmağını soksan bile gitmeme ihtimali var.

0|0
    0|0
  • bozulur mümkündür.kasılmalar büyük etken çünkü

0|0
    0|0
  • bozulma ihtimali yüksek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 'yok artık lebron james' denir böylesi bir duruma. düşünce gücüyle bekareti bozan da paranormal activity üyesi olabilir ancak...

2|2
    0|0
  • peki nasıl anlaşılır bozuldugu ınsan acı cekmez mı

0|0
    0|0
  • İnterneti arayıp taramış bide.. Allahım sen akıl ihsan eyle..

0|0
    0|0
  • Bu kaçıncı böyle soru ya. Yok bozulmaz zar dediğin şeye herhangi bir şeyle zorlama yapılmadıkça kendi kendine bozulmaz. Islanıp ıslanmadığını da anlayamıyorsan diyecek sözüm yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...