Jinekoloğa gitmem gerekiyor, genital bölgemde yara izleri var?

sizce ne olur, duyulmasını veya yargılanmak istemiyorum bu konuda.. ne yapabilirim? hassas bir konu lütfen dalga geçmeyin ya da yargılama gibi bir duruma girmeyin.

Güncellemeler:
izler için doktora gitmeyeceğim... ya da yaralar kendiliğinden olmuş şeyler değil. ayrı bir problem yüzünden gideceğim yanlış anlaşılma olmasın.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• sağlık sonuçta asla ihmal etme ve git

0|0
    0|0
    • sizce ne bunlar diye sorar mı? ya da ne bileyim densizlik yapıp aileme haber vermeye kalkar mı?

• dimi ilgilendirmez... haklısınız aslında.. ama işte.. =/

• İLGİLENdirmez tabii ki kimseye açıklama yapmak zorunda degilsin ne izleri var ki

Erkekler Ne Diyor 5

• Doktora şikayetini söyle, bir yandanda açık açık söyle geçer mi izleri de. Doktorlar hastanın mahremiyetine dikkat eder sorun olmaz merak etme. İz geçirici kremler var kullanmak istersen.

0|0
    0|0
    • yok geçmez uzun zamanlı.. zaten benim izlerle problemimde yok sadece bir başkasının yargılamasını olayı uzatmasını istemiyorum.. yokmuş gibi davranıp işini yapsın istiyorum doktor. ama stres yaptım işte..

• plastik cerrah basit bir operasyonla düzeltebilir istersen.

• Git tabiki sağlık önemli.

0|0
    0|0
  • git de böyle böyle alla alla neden doktorlardan çekiniyorsunuz ki ya ben ameliyat olurrken doktoru baş hekimin hemşirelerin eline vermiş adamım

0|0
    0|0
  • Doktorun seni yargılama hakkı yok. Git ihmal etme

0|0
    0|0
  • eee git yani bunda bişey yokki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belirli semptomların görülüp görülmediğini veya nasıl oluştuklarını yazmadığınız için buradan bir şey söylemek elbette zor. Eğer jinekoloğa gidecekseniz, o yaralar hakkında da yorum yapmasını isteyebilirsiniz. Jinekoloğunuz (eğer 18 yaşınızdan büyükseniz) bunu ailenize veya başkasına anlatmayacaktır. Zaten sizi yargılama gibi bir hakları da yok.

Benim tavsiyem, çekinmeden doktora görünün. Sonuç olarak gerekli muayeneyi ve çözüm önerisini yapabilecek tek makul kişi o.

0|1
    0|0
  • yok canım neden yargılayım ki. bu yara izleri nasıl oluştu. enfeksiyon sonucu mu yoksa kaşıntıdan kaynaklı izler mi

0|0
    0|0
  • Neden yargılanacağını düşünüyorsun? Doktor hasta istemediği sürece kimseye haber veremez. Yargılayacağını da sanmıyorum işini yapar biter.

0|0
    0|0
  • Nasıl oldu yaralar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...