Bir bayanın başka bir bayandan hoşlanması normal değil mi?

Eşcinsellik hakkında düşünceleriniz neler?

Bir bayanın başka bir bayandan hoşlanmasının gayet normal olması gerekmez mi?

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinsellerin bu dünyada var olmasını destekliyorum!

Onları seviyorum.

Özgür, yaratıcı, deli dolu olanları çok seviyorum

0|1
    0|0
    • helal :)

• Benden daha iyiler. Erkek enerjiyle beslenmiş bir kadın ve kadın enerjiyle beslenmiş bir erkek olarak bakıyorum ve kesinlikle hoşuma gidiyor.

• kadın enerji ne demek bilmiyorum dişi enerji o galiba:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Doğanın kanunları üreme üzerine kuruludur aslında. Senin bahsettiğin şey en başta doğa kanunlarına aykırıdır ama ne yapalım ki en güzel hatunların yüklüce bir kısmı hemcinslerinden hoşlanıyor :(((

İstemesem bile normal karşılıyorum. Normal karşılamayıp ne yapayım, kedi gibi ulaşamadığım ciğere murdar diyecek değilim ya :)))

P.S.: "Murdar" doğru yazımdır. "Mundar" olarak bilenler hatalı yazdığımı düşünmesin :))

0|0
    0|0
  • kişinin kendi görüşüdür, kimseyi ilgilendirmez. ancak ne yazık ki bizim ülkemizde normal karşılanmıyor.

ben eşcinsel değilim ancak isteyen insanın bunu yaşamasını gayet normal karşılarım. eşcinselliğin hastalık olduğunu düşünenler bence hastalıklı bir düşünce yapısına sahipler aslında.

0|0
    0|0
  • Neden normal olması gerekiyormuş peki? 2 bayan birbirinden hoşlansın, erkeklere ne gerek var değil mi? :) Peki üreme ve insan neslinin devamını nasıl getireceksiniz? :)

0|0
    0|0
    • Kulağa çok garip gelecek ama kadından alınabilecek olan bir hücre ile "yapay sperm" üretilebiliyor. Geniş olarak kabul görmüş bir yöntem değil ama mümkün. Ayrıca kimi sürüngen ve köpek balığı türleri erkeksiz üreyebildikleri gözlemlendi.

link

• o işlere karısma senn :) yeterı kadar üreme gerceklesıyor ülkenın durumu ortada...

• Orası öyle tabi. :)

• insanlar birbirinden hoşlanır, birbirlerini severler. Bu normaldir. Hemcinsini cinsel açıdan çekici bulmak ise anormaldir. Yasaklanmalı, engellenmeli demiyorum; herkesin kendi bileceği iştir ama... Tuhaftır yani. Altında psikolojik bir problemin veya kötü geçmiş bir çocukluğun izleri olması mümkündür.

0|0
    0|0
  • Kadın için de erkek için de gayet anlaşılabilir ve makul bir durum. Sorun yok.

Elbette kadın eşcinselliği erkek eşcinselliğine oranla daha estetik durur. Bu yüzden kimi ülkelerde kadın eşcinselliği serbestken erkek eşcinselliği adamı idama kadar götürebilir.

0|1
    0|1
  • Ben sahsen cevreyi neden bu kadar ilgilendirdigini anlamiyorum.Iki kisi arasinda gecen seyler iki kisi arasindadir sonucta,bunun bize ne etkisi ne de zarari vardir

0|1
    0|1
  • Olabilir.İnsanlar farklı farklı yaratılmışlardır.Benim için tek itici gelen durum erkek eşcinsellerde fazla bayansı olanlarıdır. (özürdileyerek yazdım.aramızda böyle olanlar varsa beni affedin ama itici duruyorlar..yoksa gaylere ya da bayan eşcinsellere lafım yok...herkesin yaşam tarzı)

0|0
    0|0
    • erkeklerde görülen eşcinsellik benimde biraz midemi bulandırıyor ama kadınlardaki gayet hoş eğer çiftler uyumluysa

• bence normal değil karşı cins dururken neden hemcinsine ilgi duyarsın ki ama herkesin kararına saygı lazım tabii herkes memnunsa sorun yok

0|1
    0|0
  • çok güzel hareketler bunların uçak sahnesindeki adamında dediği gibi; ne olsun istiyosun sen neyin peşindesin :))))))

0|0
    0|0
  • herkesin kisisel secimleri bunlar :) bana ilgi cekici gelmediginden escinselligi denemeyi de dusunmedim, ama bir cok arkadasim var biseksuel ya da gay olan, aslinda normal insanlar sadece ruhlarinda onlara cekici gelenler farkli

0|0
    0|0
  • herkes herkese saygı duymak zorundadır.

0|1
    0|0
    • Saygı, saygı duyulması gerekene duyulur.

Sen siyasetçilere de saygı duy o zaman... Ülkeni bölmek isteyenelre de... Türk askerinin kafasına çuval geçirenlere de...

• tabiri caiz ise travestiler hariç hepsine saygım sonsuz.

0|0
    0|0
  • ... Saygı duysam da ,bana normal gelmiyor !

0|0
    0|0
  • bayanlarınki uyumlu ve normal erkeklerinki itici. bence hepsini aynı kefede değerlendirmelisin...

0|0
    0|0
  • eşcinsel birine saygımı gördügüm anda igreniyorum babalarıda oglum var die seviniyor

0|0
    1|1
  • bence herkesin kendi tercihidir ben eşcinsel degilim ama sadece merak ettigim için sadece 1 kez bi hemcinsimle ilişki yaşamak istiyorum ama cesaret edemiyorum merak için saece bir kez yaşarsam bu ilişkiyi yinede eşcinsel olur muyum sizce?

0|0
    0|0
  • genelde herkes bu tarz sorulara beni ilgilendirmez der kesip atar. Konu o değil.

İnsan cinsi, erkek ve dişi olarak yaratıldığından dolayı, eşcinsellik normal kabul edilemez. Tüm semavi dinlerde de eşcinselliğin lanet bir şey olduğu açık açık belirtilmiştir. Normal değildir. Bir nevi sapkınlık ve psikolojik bozukluktur.

Ayrıca, ''i*nelikle çağ atlanmaz'' o yüzden geçin bu modern hayat bilmemnelerini.. Hani, uzay mekiğiniz nerde?

1|1
    2|0
    • Ayrıca, ''i*nelikle çağ atlanmaz'' +1

Buna evlilik dışı ilişkiyi savunanlara uyarlayarak

"or**pulukla çağ atlanmaz" 'ı da eklemek istiyorum.

• Ağır olmuş Erdem. Evlilik dışı ilişkiyi doğru bulmamak ayrı, evlilik dışı ilişki yaşayanlara orospu demek ayrı.

Kızlar Ne Diyor 10

• Gayet normal mi yani bayan bayandan erkek erkekten hoşlansın doğal olan bu mudur ,hayır bu doğal olmayan durumdur ama soruyu farklı şekilde sorarsan buna anlayış gösterilmelimidir seçimi bu yönde olanların dışlanması normalmidir . Bu kişinin tercihidir dışlamak yanlıştır anlayış göstermek gerekir

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum.En azından 2 bayan yan yana çok estetik görünebililyor.Ama ne yazık ki, erkekler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.. Fakat dediğim gibi kimse kimsenin kişisel tercihlerine karışamaz, yargılayamaz. Destekliyorum.. :)

0|1
    0|0
  • Hoşlanmak var hoşlanmak var.. Bana karşı cinse baktığı gibi bakabilecek bayanların olması olasılığı bile rahatsız edici. Ne zaman göğüslü erkeklere sempati duyarım o zaman tercihleri öyle olan bayanlara saygı duyarım..

0|0
    0|0
  • Bana doğal gelmiyor ama eşcinsellere de saygı duyarım bir yandan da haklılar aslında en azından bir insana aşık oluyorlar insanla - ayı ilişkisinden iyidir :D

Şaka tabiiki özür =)

0|0
    0|0
  • Ne homofobik ne homohobik bir tavrım var.

Sonuçta kendi hayatları, zuzaylı değiller. Herkesin istediği gibi yaşama hakkı var.

0|0
    0|0
  • valla bu devirde anormal olan herşey normal olduğu için, anormal olsada kimse sana birşey diyemez hür iraden var sonucta.. özgürüz diye bir kelime türedi son yıllarada.. o yüzden özguruz..

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler arttıkça çok normal gibi geliyor. Onların yapacakları tek şey tedavi olmak bence. Ki pek tedavi olanları da görmüyoruz.

0|0
    0|0
  • üzülüyorum karşı cinsle güzellikler yaşamak varken böyle durumda olanlara hep üzülüyorum.

0|1
    1|0
  • Baskasina zarar vermemek sartiyla herkes istedigi gibi yasasin...

0|0
    0|0
  • normal olması gerekir mi... doğanın amacına aykırı bir şeyler var sanki eş cinsellikte ya da bizim anlayamayadığımız bir amacı var tabiatın. her halükarda anormal karşılanmaması gerekir. son tahlilde, heteroseksüel olarak anlayabildiğimiz bir duygu olmaması onun kötü veya yanlış olduğu anlamına gelmez, gelmemeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...