Yarın jinekologa gideceğim utanıyorum?

Derdimi nasıl utanmadan anlatabilirim? Ne demek istediğimi ima etsem anlar mı? Yoksa beni terletir mi? :( ayrıca hangi durumlarda muayene eder?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• tatlım utanmanı gerektiren bir durum yok emin ol karşındaki doktor seni herkesten daha iyi anlayacak ve belkide sen söylemeden şunu bunu yapınca da oluyor mu diye soracak.
    çok utanıyorsan başta mastürbasyon yapınca değil de kahverengi akıntım oluyo diye başla , ondan sonra özellikle şu zamanlarda diye söylersin
    bol şans :)

1|0
    0|0
    • Umarım utandığımı anlayan biri olurda bende daha fazla kıvranmam :) teşekkür ederim

• tatlım gittin mi doktora? önemli birşey yoktur umarım

Erkekler Ne Diyor 14

• Doktorun karşısına geç, sanki KS'da soruyormuş gibi sorununu anlat kurtul :)

Saka bir yana jinekologların karşılaştığı sorunlar arasinda seninki çok masum kalır. Bence utanmana gerek yok. Rahat ol.

0|0
    0|0
    • Şikayetin ne diye sorduğunda direkt mast yapınca böyle böyle oluyo mu diyeyim of :(

• Mastürbasyon yapan tek kadın sen misin. Bu herkesin yaşadığı doğal bir olgu. Önce kendini buna inandırmalısın.

• Sorun nedir ki?

0|0
    0|0
  • Doktorlar senin için utanılacak, sıkılacak konularla devamlı karşılaşıyor. Sen sıkılarak da söylesen o anlaması gerekeni zaten anlar. Rahatsızlığını anlatırken açık davranmalısın. İlk kez jinekoloğa giden bütün kadınlar senin psikolojini yaşar. Yaşın ilerledikçe sanada normal gelecektir, merak etme.

0|0
    0|0
  • direk anlat hemen olsun bitsin sıkıntıya girme sonuçta o doktor ve sana sadece hasta gözüyle bakıyor olaya tıbbi yaklaşıyor

0|0
    0|0
    • Tıpta utanma olmaz tamam ama sonuçta bir yabancı bunun konusunu hiç kimseyle konuşmazken ona anlatmak zorundayım :(

• Kağıda yaz ve doktora ver kağıdı.. Kağıtta utanıyorum vs yaz bide..

En mantıklısı :D

0|0
    0|0
    • Bu gidişle öyle olacak galiba :D

• Bununla ilgili bir söz var da soyleyemıyorum buradan

0|0
    0|0
    • Söyle çekinme. Yalnız benim sorunumun ne olduğunu bilmediğine dikkatini çekerim o sözler senin hayatına kalsın

• Madem o sözleri kullanmayacaksın reklamını yapmanada gerek yok öyle değil mi?

• Dogru haklısın. Gecmıs olsun

• Ima etmek ne ya doktor o anlat rahat rahat..

0|0
    0|0
  • Alışıktır o her türlü senaryoyu dinlemiştir. Sen rahat ol.

0|0
    0|0
  • sorunun ne söylesen bizde bilseydik...

0|0
    0|0
  • Ne ki derdin?

0|0
    0|0
    • Orgazm olunca çok koyu renkte akıntı oluyo adet gibi değil değişik bişey. Ve karnımın altı ağrıyo bu 2 3 gün sürüyo. Mast yapmaktan korkuyorum artık bıktım ya her zaman aynı şey oluyo

• De iste her genc kiz gibi dogal olarak mast yapiyorum de sanki o gencken hergun sexmi yapiyodu sacmalama utanmada ya bn ne doktorA hemsireye eline vermis adamim bee :) her ameliyatta baktilar:)

• Derdin ne ne için gidiyorsun hatun?

0|0
    0|0
    • Orgazm olunca çok koyu renkte akıntı oluyo adet gibi değil değişik bişey. Ve karnımın altı ağrıyo bu 2 3 gün sürüyo. Mast yapmaktan korkuyorum artık bıktım ya her zaman aynı şey oluyo

• ondanda olabilir. Bosalnca sperminden mi geliyor o akıntı?

• Jinekoloğa ne dicen derdini nasıl anlatcan :D

• sorunun ne senin?

0|0
    0|0

• ağrının tam oldugu yeri soylemrisin

• Bikini bölgesi diyolar ya sağ ve solda. bir şişlik yok adet ağrısı gibi oluyo ama daha çok o karnımın altında

• Sağlığın utanması yok ben doktora gittim yapıştırdım testislerim ağrıyor hava soğuk olunca napcam haha :D

0|0
    0|0
    • Ama benim karnım orgazm olunca ağrıyo ve koyu renkte akıntı geliyo bunu nasıl anlatabilirimki :)

• İyide utandığımdan istemiyo değilimki 5 kr olsada olur olmasada :) ama güzel tespit umarım yarın utanmayı atarım üstümden

• Umarım yaparsın utanma

• Direk söyle rahat ol doktora kolaylık sağlarsın ve zaten o soracak :)

derdin nedir geçmiş olsun? (Istersen prova yapalım)

0|0
    0|0
    • Orgazm olduktan sonra karnım ağrıyo ve siyah-kahverengi akıntı oluyo banyo yapınca bile geçmiyo bikaç gün sürüyo

• E tamam bu kadar zaten. Doktora ayıp olmaz onlar nelere alışık senin gibi her gün geliyor.
      Geçmiş olsun bu arada

Kızlar Ne Diyor 4

• bakire değilsen alttan bakireysen karından muane eder

0|0
    0|0
  • ima falan etmek ne demek. ciddi bir iş sağlık. ne sıkıntın varsa açıkça söyleyeceksin ki ona göre teşhis koysun doktor. utanılacak birşey yok. bakiresen alttan muayene etmez

0|0
    0|0
  • Ne sıkıntı varda gitçen akıntı , kaşıntı vs

0|0
    0|0
  • rahat takıl doktor sonucta sorucak önce bakire olup olmadıgını sorar bakireysen muayene etmez degilsen mast yapıyomusun iliski ne sıklıkta vs. sorar

0|0
    0|0
    • Nasıl rahat olabilirim yabancı birine en özeli anlatırken? Tamam o doktor tıpta utanma olmaz ama gel sen onu yanaklarıma kulaklarıma sor :( odaya beyaz girip kırmızı çıkıcam :((

• hm öyleyse bayan doktora git

Yükleniyor...