Kasık ağrıma sevgilimin önerisi... Sağlıkçılar bir baksın?

Gunlerdir suren kasik agrim var. Sevgilim diyor ki eger tahmin ettigim agriysa birlikte olunca geçer. Yuz yuze anlatirim mesajda anlatamam dedi.

Sevgilim hemşir. Daha once birlikte olmustuk. Cidden böyle birlikte olunca geçen kasik agrisi var mi ya

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen rahatsızsın , büyük ihtimalle sistit olmuşsun ama adam cinsellik derdinde , söylediği külliyen yalan. Adam gibi adam olsaydı sana bir doktora gitmeyi teklif eder, her ne olacaksa iyi olmanı beklerdi. Kimlere, nelere sevgilim diyorsunuz , çirkin deyim olacak ama adam et peşinde.. Senin ağrıların kimin umurunda. Sizi anlamak mümkün değil.

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• e ya tahmin ettiği ağrı değilse :D ki büyük ihtimal o işi gördükten sonrada öyle dicek :D

0|0
    0|0
  • A. m. k ya yatağa atma yöntemine bak ahaha bu kadarda saçmasını ilk defa gördüm hee git gir hemen geçer

0|0
    0|0
  • yalana bak.. derdi seni yatağa atmak.. kasık ağrısının çok sebebleri var.. üşütme,, miyom, fıtık bile olabilkir doktora git hemşirlere değil

0|0
    0|0
  • merak etme ağrın geçmez dahada artar :)

0|0
    0|0
  • Doktor ne ki? Uçkur insanı Einstein bile yapıyor.

0|0
    0|0
  • :D sen büyüyene kadar seni bir odada kapalımı tuttular :D

0|0
    0|0
  • Büyüyün biraz bee:):):)):

0|0
    0|0
  • hemen git ol

0|0
    0|0
  • hahahhahaha böyle komedi bişey duymadım :D :D :D çapadan selam yok öyle bir dünya :D

0|0
    0|0
  • güzel taktik :D

0|0
    0|0
  • Bosalamıyınca olur diye biliyorum:/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Atmış pelvik ağrısı o şekil geçmez

0|1
    0|0
  • Onu bilememde benim adet sancim çok olurdu kivranirdim ilişkiye girdiğinden beri hic agrim olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...