Tirtikli prezervatif hakkında

Tirtikli prezervatif kullanan var mı? Canımızı acıtmazmı?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta kauçuktan yapılmış yumuşak bir madde.Can acıtmaz.Yumuşak doku yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• hee hee gördüğüm en güzel soru :)) hatta Talos testereyi icadını ölü bir yılanın dişlerinden esinlenerek yapmış :) seni birazcık korkutayım :))

0|0
    0|0
  • prezervatifin üzerinde hemen hemen her tarafını saran çok küçük yuvarlak tümsekler var bunlarda prezervatifin kendi maddesiyle aynı olduğu için acı vermesi imkansız ki.noktacıklar halinde bir çok çıkıntı işte.tabi buda içeriye girip çıkarken bayana daha çok haz veriyo sürtünmeden dolayı.Kullandım ve kız arkadaşım beğendi.tecrübe edilmeli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hiç bir prezervatif çeşidi tavsiye edilmez bu özellik sadece satış maksatlı düşünülmüştür, ekstra bir özelliği yoktur

0|0
    0|0
  • Bu tırtıklı prezervatifle ilgili komik bir anım var, hatırladıkca gülerim ama burada anlatamam banlanırım.

Bir arkadaş bunu erkek muhabbetinde sormuştu, olaylar gelişmişti..

0|0
    0|1
  • insana haz werecek sekilde üretilmiştir bilmiyorum gördünüz mü ama acı wercek bişe değil

0|0
    0|0
  • Deve dikenleri var, parcaliyor.

0|1
    0|0
  • Kullanmanızı tavsiye etmem,bayan yönünden tirtikli olduğu için ileriki dönemlerde hassasiyeti öldürür... ;)

0|0
    0|0
  • mütiş haz veriyo kız arkim dedi uçuyo diş macunuda sürdü yaksın dedi bende dedim romayı bir kez daha yakalım :D

0|0
    0|0
  • tırtıklı prezervatifin tırtık dedikleri çok küçük yumuşak noktalar...çok az prüzlü..çok işe yaradığını zannetmiyorum belki ilkinde farkedersin ufak bir prüz ama 2. 3. de bişey hissetmiyormuşsun;)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • çalı süpürgesimi bu yahu ? :) altı üstü prezervatif..sorun olduğunu görmedim..can yakmıyor...:)

0|0
    0|0
  • hiç takmadım ya

0|0
    0|0
  • prervatif ne ya! tüplü dalış yok bizde

1|0
    0|0
  • et ete değecek :) gaz maskesiyle gül koklanır mı;)

0|1
    0|0
  • hiç bulaşmamanı tavsiye ederim. çünkü acıttığını duyduğum bikaç kişi var

0|0
    0|0
  • et ete degcek:)

0|0
    0|0
  • damarlar ne güne duruyor :)

0|0
    0|0
  • tırtıklı derken öyle rahatsız eden tırtıklı değil denemeden karar verme..geciktirici özelliği var

0|0
    0|0
  • şimdi tecrübeli bayanlardan yorum gelir bekle az :)

0|0
    0|0
  • valla bizde degişen birsey yok

0|0
    0|0
  • Dahada zevk alırmışsınız öyle duymuştum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tirtikli diyorsak, korkutma kendini anacigim :)) bildigimiz tirtik felan degil, vajinayi parcalamiyor yane :)... Prezervatif sevmiyorum ama tirtiklisi gercekten zevkli birşey. Yine de et ete degmesinden yanayim. :)

1|5
    1|3
  • merak ediyorum ben de

0|0
    0|0
  • uyarmak icin yapılmış canını yakmaz korkma zevk almaya bak :D

0|0
    0|0
  • testerenin tırtıkları gibi değil o ya naptın hahay

0|0
    0|0
Yükleniyor...