Bir şey merak ediyorum? Milletin derdi hep cinsellik olmuş.

Selamun Aleykum beyler bayanlar Nasılsınız? Birşey Merak ediyorum ?Milletin derdi hep cinsellik olmuş.Eğer açık konuşuyorsam kusura bakmayın. Yok sevglm geç boşalyo yok hangi pozisyona greym yök daha neler neler.18 yaşında liseyi yeni bitiren kızlar gencecik kızlar kendilerinden büyük iş yapıyorlar.Eskiden böyle değildi devir baya bi değişiyor ve iş çığrından baya çıkıyor.Namus kavramı bana göre kişisel görüşüm namus denen birşey kalmıyor . Namus kavramı herkese göre değişir tabi.Kimsenin derdi Ne vatan ne dışarıda kalan aç insanlar ne 300 tl ile 2 ay geçinen insanlar ne hastane köşelerinde acı çeken insanlar kimse v.s v.s v.s bunları düşünmüyor. Haksızsam haksızsın diyin fikirlerinizi belirtin.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• haklısın ama haklı olman şu anda açlıktan ölen insanlar olduğunu gerçeğini değiştirmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya sen onlara ne bakiyorsun buradaki cogu kızların hatta ergenlerin coğu atiyor hayallerini yaziyorlar sende inaninyormusun ? ha yasayan vardir ona bişi diyemem ama 18 yasındaki kız atiyordur bana göre kendini tatmin etmek için yaziyor buraya gizli kullanıcı hemde hepsi :)

0|0
    0|0
  • varya adamsın yaaaa helal olsun dostum süper yazmışsın edep ahlak kalmamış iyice avrupaya özenin bir saatlik zevk için ailenizin yüzünü öne eğdiriyosunuz hiç mi allah korkusu kalmadı bu tip insanlarda

0|0
    0|0
  • bu ınsanlarda daha marjınal goruneyım havaları oldugu surece mahremlerını ortalıga carsaf gıbı yaydıkları surece gorecegın bıseye sasırma.edep kalmamıs

1|0
    0|0
  • Haklısın dostum

1|0
    0|0
  • haksizsinn diyemem ama neden kendini gizliyorsun?yoksa seninde soruların mı var cinsellik bölümünde?

0|1
    2|0
  • eskıdende byleydı şu an sadece hersey ortada :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçmişte kızlarımız böyle değildi derken ?

Sana geçmiştekilerle, bugünün farkını söyleyeyim;

Geçmişte evlendiriyorlardı bunları, şimdi bu toplumda hoş karşılanmıyor bu yüzden de gençler sapıtıyor. Sonuçta enerjilerini boşaltmak zorundalar.

Ve ben şikayetçi değilim bu durumdan, evlendirilmekten iyidir.

0|0
    1|0
    • Kardeşim irade die birşeyt var.Sapıtmak ne demek oluyor.Herkesin anne bacıları var. ozman onlarda kendi anne bacılarını düsünsün .Haksızmıyım ? sapıtanlar

• "irade" olduğu için sapıtıyorlar zaten.

• Fikirlerini benimsiyorum.Haklısın.Şu var; insanlar karşı karşıya olmadıkları için her zaman daha rahat hareket edebilirler.Yüzleri kızarırlar

Burada o kadar ayrıntıyı karşı karşıya gelseler sanmam hiç birinin bu kadar ayrıntıya ineceğini,kızarır morarırlar.

Diğer yandan şöyle bir şey var,cinsellikten haberleri olsunlar.Tabi bunu laçka ve farklı yönlere çekmemek gerekiyor.Kimi farklı tarzlar ve arayışlara döküyor.Kimi tatmin olmak..vs uzatılabilir.

Umarım daha bilgilendirici yorumlar gelir.

1|0
    0|0
  • aleyküm selam

0|0
    0|0
  • Yakinda Haydar abimizde burada o yuzden canini sıkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...