Sevglim bakireyim diye ayrılmak istiyor...

Çok sevdiğim bir ilişkim var sevgilim ilişkilerde iki kişiden birinin tecrübeli olması gerektigini söyledi kendisi bakir bende bakire oldugum için evlenirsek sorun yaşayacağımızı söyledi ayrılmak istiyor fakat ben onu çok seviyorum ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
az önce konuştuk dediklerinizi dikkate alıp böyle bir durum yüzünden ayrılmak istiyorsa ayrılmasını söyledim özür diledi bir yanda hala seviyorum ama gururum çok kırıldı ne yapacağımı bilmiyorum.

0|0
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• haysiyetsiz biri belli kelime oyunlarıyla aklı sıra sninle afedersin ama cinsel birliktelik yaşamak istiyor ohaysiyetsizin sevilecek bir tarafı yok o seni sevmiyor başka şeyler peşinde sakın aldanma endisi bunu yapmış daha önce yapmamışsa bile evlilikten önce asla olmaz ben tecribesizliğimle mutluyum kocam olmadanda bir tecrübe yaşamak istemiyorum de bırakırsada bırakır o seni sevmiyor iyiliğini düşünmüyor aklı başka düşüncelerde sırf bu yüzden ayrılmak istemesinde anlamalıydın varmı öyle şey be birimizin tecrübeli olması lazımmış saf olma bırak gitsin ayrılırsan ayrıl ben namusumu yolsa bulmadım sende namus varsa ki yok evlen benimle de şimdi değil belki gençsin bilmiyorum yeri vakti zamanı gelince evlenirsin ki artık bu bilmem kimle bunu düşünme bile evlenince bile aklı başka yerlerde olur ayrılmak istiyorsa da ayrılsın sakın ama sakın kanma yalanına o evlilik vakti elince Allah karşına adam gibi adamı çıkarır afedersin uçkurunun peşinde koşanlarla işin olmasın sevme sayma bııııııraaaaaaaaaaaaaaaaak gittttttttsssssssssssiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• sen hala sevmeye devam et onu iş işten geçtükten sonra anlarsın anyayı konyayı bu işi yaptın diyelim bekaretini kaybedeceksin aartık sen kız değil kadın olacaksın allah katında işlemiş olduğun günahın neticesi ne olur sence zina etmiş olacaksın çok büyük günah kesin cehennemliksin demek hata olur ki tövbe kapısı son nefese kadar çık en iyisini Allah bilir tabi ayrıca bunu ailenin akrabalarının öğrendiğini düşün onlara bunu yapmaya hakkın varmı bu işi yaptıktan sonra evleneceğin erkeği düşün ki diğeri seni öyle bırakıp gider emin ol artık öyle adam yok piyasada düğünden sonra senin kız olmadığını öğrenince ve iyi bir insansa düşeceğin durumu düşün ne söyleyeceksin anında babanın evine gönderir seni rezil olacaksın kepaze olacaksın ama bir şerefsiz yüzünden afedersin özür falan kabul etme bırak onu sen ben onu seviyorum tedirginim der ve devam edersen o neyapr eder bekaretini alır seni ortada bırakır dünya olarak ona pek birşey olmaz dayak yer bir iki ay hastanede kalır ondan sonra hayat devam ediyor ama sen sanıyor musun ki herşey güzel olacak senin için hiç sanmam aklını başına devşir def et onu ya seçtiğin kişiyi dikkatli seç yada bu işlere bulaşma sonra ğişman olursun ama artık fayda etmez benden söylemesi buna benzer bir örnek gördüm Allah şükür kötü birşey olmadı olmamasına rağmen kızın çektiği sıkıntıları allah kimseye çektirmesin

2|0
    0|0
    • sanırım haklısınız teşekkür.

• Seninki beleş peşinde. sende zevkini alıp tüyecek gibi..Önce nişan, nikah imza atılacak sonrası gelecek...İşine gelirse de...

1|0
    1|0
  • Bakireliğini ona ver, bir taşla iki kuş?

1|0
    3|0
  • özür diledi tamam kendi yapar açılışı kesin yakında . ya bi özüre kanıyosan zaten sitede işin ne milletin %99 u sana aynı şeyi söyleyip duruyo . öyle bi teklif geldiyse zaten seni afedersin miker atar. bırak gitsin . doğru erkeği bulursun ilerde acelen ne yaşın erken.

0|0
    0|0
  • sende onun yanında ver bi başkasına sen tecrübe kazan

1|0
    1|0
  • kov gitsin gözü sende değil seninle yaşayacağı ateşli günlerde. Muhtemelen hedefine ulaşınca da bir daha ulaşamayacaksın.

0|0
    0|0
  • baya sallamış sevgiliv gelişine sağlam bi voleyle uzaklaştır vakit kaybetme sakın hy allahım ya bi de erkeğim diye geçinir bölesi ya erkek dediğin sahip çıkar sevdiğine kimsenin eli değmemişse ayrılacağına tam tersi başına taç yapar.. heeeeeeyyy heyyy

0|0
    0|0
  • Öyle birinin peşinden koşup kendini alçaltma, büyük ihtimalle senden önce ilişkisi olmamış abazan ergen ruhlu biri, affedip devam edersin yanında başka kızlara bakar veya seni aldatmaya kalkar...

0|0
    0|0
  • bir kacgun arama bakalım ne yapacak gercekten pismansa gelip senden ozur dilemek ister telf bir ikikere cevap verme sen gururluolmaya bak hiç belli etme görelim tepkisi ne olacak

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun ona kız arkadasindan cinseltecrube bekliyor ayril gitsin valla sen elini sallasan ellisi

0|0
    0|0
  • daha başını ne bekliyorsun göster yoluuu işine yaramaz senin sonra seni yarı yolda bırakır haberin olsun ..:)

0|0
    0|0
  • hhaahaha yuh adama bak. hadi diyelim cok aktif cinsel yasam istegi var da ondan ayrilacak seninle olmaz diye de kendisi de bakirmis... bence o bahane yaratiyor

0|0
    0|0
  • ya bu kadar niye safsınız çocuk bakire olmayan takılcak birini arıyo işte bunu nieye anlıyamıyosunuz veya anlamak mı istemeıosunuz bnde anlamadım valla :)))

0|0
    0|0
  • şaka gibi ya.D sen bu bahaneye kendin inanıyor musun.bence sormana hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • Hiç dokunulmamış delige degilde üç beş kişinin girdigi delige girmek mi hoşuna gidiyomuş mal mı o.

1|0
    0|0
  • bence ayrıl sex tek taraflı olmaz

0|0
    0|0
  • öyle bişey olmaz önyargı olayı akışına bırak kendiliginden olur

0|0
    0|0
  • hala seviyosan kusura bakma ama aptalsın

0|0
    0|0
  • seni gerçekten sevseydi ayrılalım demezdi . daha ne olsun bakiresin işte nerde bu zamanda böyle kız

0|0
    0|0
  • yuh haaaaaaaaaa bunebe.

böyle saçma ayrılma sebebimi olurmuş..

0|0
    0|0
  • böylesinide ilk kez duydum.. yuh diyorum o öküze...

0|0
    0|0
  • ayrıl derim.

0|0
    0|0
  • o yalan söylüyor sana hiç kfan takma

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten sevse böyle demezdi emin ol amacı farklı

0|0
    0|0
  • cusss ohaa artik

0|0
    0|0
  • Onun derdi başka demek ki evlilik ciddi iliski filan degil direkt seks istiyor

0|0
    0|0
  • mantıklı

0|0
    1|0
  • Gidip kendisine genel evden karı isteyebilir.

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin.Daha ne istiyor senin gibi kızı bulmuş.Temiz eline el değmemiş. Senin gibi kızı bulmuş dahada yaranamıyosun.

0|0
    0|0
  • Sevilginin amacı belli vazgeç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bu zamanda bakıre kız bulmus da ıstemıcek bole bı adamın akli dengesı bozuk olsa gerek

cok sevıyorsan ıkna etmeye calıs herseyın ılkını bırlıkte yasayalım flan de evlendıgımızde ole bı sorun yasamayacagınıza ıkna et oldu oldu olmadı bırak gıtsın kendıne gıtsın malum yerlerden arkadas bulsun agzımı bozucam sımdı tobe tobe :@

0|1
    0|0
    • özür diledi diyorsun pekı sen onu affettınmı veya senınle devam etmek ıstıyor mu?

• böyle saçma bahane duymadım tatlım. bas kıçına tekmeyi o salağın ayh

0|0
    0|0
  • yalan soyluyo igrenc bisey ya. sen onunla sakın brlkte olma benden soylemesi. bence o bakir felan da degil kendi dişine göre birini arıyo seninde bakire oldgnu biliyo bahane üretiyo aklınca uzak dur ağırdan sat kendini. aman derim.

0|0
    0|0
  • türkçe meali benden sana iş çıkmaz ya benimle beraber ol yada ben tecrübeli hatun bulucam

2|0
    0|0
  • Sana oyle dememis aslinda sevgilin.

Verceksen ver,vermiyosan tecrubeli birini bulcam.

2|1
    0|0
  • kac kurtar kendını

0|1
    0|0
  • gizli gaydir o.

0|0
    0|0
  • Git işin ehli birine ver.

0|0
    0|0
  • vur tekmeyi gitsin onun maksadı başka kendisi bakir falan değil rahatca düzecek kız arıyor

0|0
    0|0
    • valla sende eger hala onu seviyorum yada o benı seviyor diye düşünüyorsan dünyanın en salak kızısın demektir bu kadarda acık yazıyorum ister kız ister darıl

• ayrıl dırek

0|0
    0|0
  • Yuh artık ilk defa duyuyorum böyle birşeyi de :D Ne var bunda yav ne güzel beraber öğrenirsiniz işte fena mı. Sevgilin bakir değil belkide amacı farklıdır dikkatli ol. Böyle bir sebepten bırakmak istiyorsa yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • bence çocuk ciddi düşünmüyordu ama sanada kıyamadı ne bileyim bakireliğini bozmak istemedi olabilir yani..

0|0
    0|0
  • bence o adam evlenince evinize adamlar bile çağırır ..yani kızma ama bunu söleyen bi erkekten ben herrrrrrrrrşeyi beklerimm defet gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...