Anneniz bakire olmadığınızı, babanız eve kız attığınızı biliyor mudur ?

Geçenlerde yatıyorum balkonda uyuyacağım tam... çekyatta

Alt balkondan konuşmalar geiyor.. öğrenci evi alt kızlar kalıyor..

Kızlar bunun muhabetini yapıyordu

1i ben anneme demeyecektim sıkıştırdı falan söyledim bi ay konuşmadı sonra dayanamadı dedi.. diğeri de ben söyleyemem valla ne diyordu... öyle geçti gitti de bu aklıma geldi..

kızlar ne mevzu erkeklerdede şahsen babam felaket kızar bak olm! biz gidiyoruz 10 gün sonra dönecez neden gelmediğini biliyorum tatile! duvardaki tablolar yamulmasın yamulturum der...

Yada Şampanya patlatıp da evin bereketini kaçırma it oğlusu der dii :))

Yani biliyordu kız mevzunu da kızıyordu da .. çaresiz kalıyordu :...

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende allahi sükür öyle bir sorun yokta anneme ben kendi agzimla bakire degilim desem bile inanmaz bana :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Asıl sormak ıstedıgını kavrayamadım şu an da :))

1|1
    0|1
  • tahmin ettiğini sanmıyorum etse çok kızar

0|0
    0|0
  • evet bılıyordu annem bakıre olmadıgımı ünvr dedeyken sevgılımle aynı evde yasamaya basladıgımı duydugunda anlamıstı zaten basta bıraz tırıp attı felan ama atsa atamaz satsa satamaz sonra tanıstı felan cok sevdı oda sevgılımı sonra bak uzme cocugu felan dedı halada öyle damadımı uzme der durur:))ben ılk teslım oldugum kısı ıle evlendım:))

1|4
    1|0
    • owww çok geniş :))))

• ya bu kısının sahsı kararıdır kımseyı ılgılendırmez senden onay ıstemedım ben

• lo onun fikri ... o da onun .. tartışmayın haa... kız milleti değil mi arkadaş.. tartışın yada be..

Erkekler Ne Diyor 9

• o değilde balkonda yatma havası geldi mi? dötümüz donuyo bizim burada.

2|1
    0|0
  • ben bi kere eve kız atmıştım herşeyi ayarlamıştım .annem memleket gitti.babamda geç gelirdi eve

odamada hiç uğramazdı.eve 3-5 gün kız getirdim.annem döndüğü gün sordu kimdi o kız diye.

komşuları hesaba katmadığımı anladım.kız geldiği ilk gün haberi varmış.yaptığımız alışverişe kadar hemde .hala o komşunun ismini vermiyor.bulacam ama onu bulacam

1|0
    0|0
  • evde bir halt yemedigimden ailem bilmezdi. hatta 16 yasima kadar benim cici masum bir evlat oldugumu saniyorlardi :D kart ekstresindeki harcamayi arastirip babam condom satin aldigimi ogrenince renkten renge girmisti ama en azindan normal olduguma sevinmisti :D

0|0
    0|0
  • ilk once okudum sonra guldum sonra tebesumm ettim sonra koptum bu ne olom :D

bakirelik onemlidir onem vermeyen kiz gitsin kendisini becausee :D analdiniz siz

0|0
    1|0
  • bende yakalanmadım ama ögrenciyken süphelenmislerdi şimdi kendileri soruyor bul et yaşa falan filan diye

0|0
    0|0
  • annem biliyor.

0|0
    0|0
  • Benim yakalanmışlığım bile vardır. Üstelik babama değil onun babasına. Yani dedeme :D (Çoook acayipti :D:D)

0|0
    0|0
  • iz bırakma sende :)

0|0
    0|0
  • hangi rüyayı hangi kafayı yaşıyorsun sen ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...