Kızlığım bozuldu mu? Lütfen içim içimi yiyor?

Arkadaşlar ben 14 yaşındayken falan şu an 20illerdeyim tabi ama içimde şüphe var. Ben çok eskiden armağanımı vajinada sokmuştum tabi o zamanlar daha kendimi yeni keşfediyordum. Ama acı falan hissetmedim aksine cinsel duygularım kabardı. kan geldimi net hatırlamıyorum. Doktora göstermeyede utanıyorum. Bozulmuş mudur? Net bir bilgi sahibi olan arkadaş varsa yanıtlasın. Parmağının hepsini sokmadım. Yarim soktum. Ayrıca önceden 2 kez 6 7 yaşındayken çok sert darbe almıştım sadece morarmıştı kan yoktu. Çok utanıyorum.

Güncellemeler:
Bu arada parmağımı sokunca elime bir boşluk gelmişti

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle kizlik zari delinip gecilen bir zar degildir ve birlikte oldugun ilk kiside kaniyacak diye bir durum yok zar vajinanin icindeki deligin darligini olusturur kenarda bogaz olusturur gibi duran ince bir zardir. Bazi insanlarda bu zar cok genis de olabilir o yuzden 4. Veya 5. Seferde de delinebilir hepsi normaldir. Cogunlukla ilk seferde delinmesine ragmen sadece bu kulturde bu kadar namus haline getirilmistir ama bir kizin iliski sirasinda kanamamasi onun daha onceden iliskiye girip girmediginin kaniti degildir. Eger bu zar genisse birkac sefer sonra delinir. Bu kadar namus meselesi yapmayin cahilligimize doyamayan bir ulke haline geldigimiz icin bunlari mesele ediyoruz. Ve kisa bir bilgi cogu ulkede bu zarin delindigi yas ortalamasi kizlarda 15-16-17 arasinda degisiyor. Ve seninki buyuk ihtimalle zarar gormemistir. Onemli birsey degil ama onemsiyorsan icin rahat etsin :D.

2|0
    0|0
    • Kelime kelime içime su serptin :-) valla ne yalan soyleyim namus dediğin bekaret değil ahlaktır bana göre :-) beni kabul eden böyle eder :-) çok sagol

• E heralde yani

Erkekler Ne Diyor 28

• kafam armağana takıldı?

1|0
    0|0
  • oncelıkle dış etkenlerle kızlık bozulmaz 50 katlı bır bınadan seyının üstüne dusmezsen :) parnakla falanda zor becne bozulsa kesın hatırlardın bence okadar kolay bır sey olmasa gerek. bence senın hc bır seyın yazdıklarına göre bakarsak. ancak bu merakı daha ılerı tasırsan bılemeyız ne olur sonun

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gitmelisin.

0|0
    0|0
  • HE M. KOYİM hem müneccim hem jinekoloğuz ya biz. hayır jinekolog bile görmeden bişey diyemezken senin böyle bişey sorman saçma. git tabi doktora.

0|1
    0|0
  • Şanzıman dağılmış senin.

0|1
    0|0
  • ince bir sızı hissedilir genelde böyle anlatıyolar kan gelse fark ederdin heralde farkedilmicek bişi diel / başka ihtimallerde var bazısının zarı esnek oluyo bazıların hiç olmuyo sn kendine ii bak bişi olsada sna güvencek birini bulursun

0|0
    0|0
  • bozulmamıştır..

0|0
    0|0
  • git doktara utanma bu adamlar ya da kadınlar hergün bu işi yapıyor hergün onlarca insana bakıyorlar akşam sorsan ne hatırlıyon diye ne yüzünü hatırlar nede adını git doktora

0|0
    0|0
  • kısmet işleri napcan:))) bir doktora giit yinede

0|0
    0|0
  • parmağını tam sokmadığın sürece bir sıkıntı yaratmaz muhtemelen zar hemen girişte soldaki oda değil ya :D doktara git utanma zedelenmiştir muhtemelen

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar önemsiyosunu böyle şeyleri

1|0
    0|1
  • Sanmıyorum ama emin olamazsın, o yüzden bir kadın doğum uzmanına görün utanılacak birşey yapmamışsın sonuçta.

0|0
    0|0
  • Parmağın yarısı, çok oynamadıysan bozulmuş olma ihtimali düşük.
    Hem kanasaydı hatırlardın :)

0|0
    0|0
  • Olmamıştır bir şey o kadar kolay bozulmaz , karşına ayna koy bak

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ama bir görün

0|0
    0|0
  • Kan gelseydi unutmazdin dimi :) yani sonuç olarak hatirlamadigina göre sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Google ye gir bak. Sonra kendininkiyle karsilastir.

0|0
    0|0
  • bir bakmam lazim ozaman soylerim :-)

0|1
    0|0
  • Zannetmiyorum... rahat ol ve kızlığını koru, kocana sakla hemiii

0|0
    0|0
  • Bozulmaz kolay kolay rahat ol :)

0|0
    0|0
  • Herkesin kizligi ayni degildir bazilar hic bozulmaz daha once yasadim

0|0
    0|0
  • derimdedır o merak etme senn :D

0|0
    0|0
  • nasıl bir armağan vermişler de alıp içine sokasın gelmiş :)

0|0
    0|0
  • ayna karşısında bak şeyine. eğer bir zar görürsen bozulmamıştır

0|0
    0|0
  • Görmeden birşey söylemek mümkün değil. Bir doktora veya anlayan birine gösterirsen kesin olarak öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • madem yetişkinsin neden doktora gitmiyorsun ailen de duymaz et öğrenirsin içinde de şüphe kalmaz

0|0
    0|0
  • yok ya olmamıştır bişey. vajina zarı bu soğan zarı değilki.

0|0
    0|0
  • utanılcak bişey yok bunları doktorada anlat bayan doktora git onlar için bu işler artık sıradan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kimseye söyleyemiyosun ama burada anlatıyosun bozuldu veya bozulmadı kan geldiğini hatırlamıyosun için içini yiceğine git bir doktora doktordan niye utanıyosun ki hem 14 yaşındayken kan geldimi gelmedimi hatırlamıyosun ama 7 yaşındayken nasıl hatırlıyosun

0|1
    0|0
  • bozulmustur canim evlenmeden once. mutlaka bir doktora gorun tipta utanma olmaz esine karsi mahcup olsan daha mi iyi

0|0
    0|0
    • aynadan bakabilirsin comelip aynayi tut eger seyinin orda bir bosluk gorunurse bozulmustur cunku zar 2 cm iceridr parmaginin yarisini soktuysan bozulmus olabilir ya da zedelenmistir doktora gorun isi ihtimale birakma

• Evet bir boşluk geldi

• bozulacağını sanmam. sende git bir doktora gözün burdan ne söylesek yalan olur

0|0
    0|0
  • Sanmam kolay bozulmuyo bende oyle sanip ilişkiye girdim ama kiz misim:( doktora gorun

0|0
    0|0
  • doktora görünmelisin. utanma

0|0
    0|0
  • kan gelmemiş olabilir bu tahriş ölçeğine bağlı sen genede bir doktora görün derim.

0|0
    0|0
  • bozulma ihtimali zayıf. zar esnek bir yapıya sahiptir. hemen bozulmaz. öyle

0|0
    0|0
  • bozulmuş olma ihtimali düşük canım bence endişe etme. sen meraktan parmağıını az bişey sokmuşsun sadece. kızlığının bozulması için içinin kenarlarına felan da sürttürmen lazım yani parmağını içinde döndrmen lazım. ayrıca kızlık zarları çok farklı yapılarda olur bazıları penis girmesiyle bile bozulmuyor ancak doğumla. normal şartlarda bir kızın kızlığının bozulması için çapı en az 4-5 cm kalınlıkta bir cismin en az 3-4 cm içine girmesi lazım. bence endişe etme bozulmamıştır canım.

0|0
    0|0
    • Evet döndürdüm elime boşluk geldi çocuk aklım işte

• Hayır elime bir kan gelmedi

• tamam daha ne dert ediyon şekerim rahat ol

• bilemedim şimdi doktora git.

0|0
    0|0
  • hayır bozulmamıştır. ama bir doktora görünmende fayda var :D çok utanıyosan hiç bilmediğin bir doktora git bidaha da gitme adam senin yüzünü mü hatırlayacak :D

0|0
    0|0
  • bişey yoktur bozulmuş olamaz o kadarcık şeyden

0|0
    0|0
Yükleniyor...