Ağzı büyükse başka yeride büyük olur diyorlar dogrumu?

Arkadaşın biri sürekli ağzı büyükse vajinasıda büyük olur diyor sizce bu dogrumu?
birde ilişkiye girmiş olan kadını yürümesinden ayırt ederim felan diyor sizce böyle bişi mümkünmü yoksa sallıyormu?

Güncellemeler:
www.kizlarsoruyor.com/.../q1434609-evlenmeden-once-dusundugunuz-seyin-tersi-ciksa-ne-dusunurdunuz

arkadaşlar bu linke de göz atarsanız sevinirim. Bol heyecanlı ve mutlu sohbetler dilerim.

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Yav he he he

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Saçmalama. burbu büyük olanında öyle derler hic bir alakası olmadığı halde. gozönle gormen gerek

0|1
    0|0
  • Yok be sallamış

0|1
    0|0
  • onu bilmem ama erkeklerin burnundan anlasiliomus.. hersey..

0|0
    0|1
  • ona bakarsan erkekler içinde burnu büyük olanın derler alakası yok. kocamın burnu küçüktür ama tez yanlış:)

0|0
    0|0
    • :D:D zuhahaha bukadar da bariz ortaya atılmazki ama :D

• tamam:)

• demek ki büyük merakı var bu kadınlarda :))

• Ayağı büyük olanın başka bir yeri de büyük olur derler ama bilemiyorumm

1|1
    0|0
    • nasıl yani ciddimisin?

• yaarısı diğer yerler olsa turkıyede 40 numaranın altında giyen erkk yok yanı 20 cm altına dusmememiz lazım o zamn :D

• haha katılıyorm :)

• ya siz erkekler ne fenasınız? neler yumurtluyonuz yaa :)

0|1
    0|1
    • siz kızlar çokmu farklısınız? :D:D sonuçta bizlerde sizin gibi nefs sahibi insanlarız (:

• çok ön yargılı insanları sevmem..

• vallah ben arkadaşın yalancısıyım :D

• Sallıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende şöyle biliyorum üst dodakları kalınsa yani etliyse alt dudakları yani vajina dudakları kalın olur.

0|1
    1|0
  • Valla erkeklerde doğru değil ağz8m büyük te alet olsa olsa 12 cm :)))
    Kızları bilemeyecem

0|1
    0|0
    • sanki kızlarda öyle bişey var gibi gibi

• bilemem tabiki espiri sadece (: fazla kız tanımışlıgım malesef yok yorum yapmamda hata olur

• Aynen benimde öylede ama sanmam yani bence alakası yok.
      Olsa illaki erkeklerde de olurdu bu tarz birşeyler.

• Tamamen şehir efsanesi senin söylediğin şeyler çok bildiğini sanan çok kızla oldum havası atmak isteyen erkeklerin uydurmasıdır tamamen.

0|0
    0|0
    • evet çok kılzla beraber oldu ;)

• aynen haklısın vallahide billahi :D

• sağolasın

• kimden ne çıkacağı belli olmaz :)

0|0
    0|0
    • japondan ne çıkar.
      zenciden ne çıkar sence?

• ikisinide kulaktan duyma herkes bilir. japonların kadınları zencinin erkekleri dilden dile dolaşır :) Ben sadece filmlerinden! izlediğim kadarıyla söyleyebilirim japonlardada zencilerdede erkeğinki ve kadınınki orantılı görünüyo

• hayret bişey ya

0|0
    0|0
    • herkes ilginç ilginç sorular soruyor birde nick gizliyor bende gizlemeden bir sorayım dedim ((:

• ben inandım demedimki burada ilginç ilginç sorular soruluyor ve ne hikmetse rabet görüyor bende olan bir olayı soru olarak sorayım dedim yapmışsada kendine yapmamışsada kendine siz inanıp inanmadıgım konusunda kafanızı boşa yormayın bence ;) bu arada aradıgın gibi birini bulursan haber ver gerçi öyle biri kaldımı o da ayrı bir konu ya ;)

• Hayırlısı :)

• ilişkiye girmiş kadın teoremi doğru olabilir, lisede bir arkadaşımda öyle derdi. mesela yolda giderdik bacakları biraz daha açık olana " la olom bak bu daha yeni zikişten gelmiş" derdi ordan aklımda kalmış

0|0
    0|0
    • gelde bazı saf olmadıgını idda eden aynı zamanda beni saflıkla itham eden bazı kişilere anlat anlatabilirsen... Ağzına saglık

• bence ikinci söylediğin ama bir söz var herşeyi biliyorum diyen saf aslında hiçbirşey bilmiyordur ve bunu kapatmak için kılıf hazırlıyordur.

• kesinlikle

• eller ayaklar boy

0|0
    0|0
  • Hangi zekalı özürlü demiş

0|0
    0|1
  • karedeş benim ağzım küçük ayaklarımda küçük penisim bedenime göre büyük seni yemişler söylim

0|1
    0|0
  • gerçekten dogru bende dikkat ettim öyle oluyor.

0|0
    0|0
  • Yalan ayağım 44 numara ama bir 16'lığa sahip değilim. Aynı hesap işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...