Bir kızın göğsü niye kaşınır sürekli?

Acaba sütyeninden dolayı falan mı kaşınıyo sevgilimin ki çok şikayetçi doktora gitcem diyo utanıyoda ve bnde izin vermem nedenini bilenler var mı acaba?

Güncellemeler:
en yi cevabı seçecem erken değil mi deyip seçtirtmiyor

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ucu mu kasiniyormus

0|0
    0|0
    • kyu kısım ama ucu daha çok kaşınıyomuş

• var ya hiç zannetmiyorum anında kızaran biri kıpkırmızı oluyo :))

• alisir alisir bizler de oyleydikk ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• İzin vermelisin ya o göğüsleri kaybederse o zaman sevinecek misin?

0|0
    0|0
    • göğüsleri için sevmiyorum ama kendiside gitmek istemiyo ki

• ara sıra kaşıntı tutuyo 3-4 dk sürüyo sonra geçiyo biraz fazla kaşınıyo diyo

• Ne olur ne olmaz gitsin doktora

Erkekler Ne Diyor 3

• Arasına almak istiyodur :)

0|0
    0|1
  • Zihniyete bak izin vermezmis doktora. careyi saat3te issizlikten kirilan bizlerde bulacak tebrik ediyorm

0|0
    0|0
    • izin veremem doktor erkek onun göğsüne dokunurken düşünemiyorum daha bn dokunamıyorum

• Uffffff kafaya bakk. Sozluklerden doktor ve hasta kelimelerinin anlamlarina bak. Bunu senin olayina kurgula. Sende ise yatayacagini sanmiyorum ama dene bir

• bnde kıskançlık hat safada ve bazı doktorların ne kadar şerefsiz olduğunu duyunca böyle bşye normal gelmiyo kuaföre gittik bn dışardaydım sevgilime sulandı yani çekici biri olmasa bu kdr sorun etmezdm ama sulanmayan kalmıyo ztn kendide gitmek istemiyo hani gitmek istese bir bayan bulunur yani

• nasıl yani doktora gitmesinemi izin vermiyorsun?

0|0
    0|0
    • ya bakın bn erkeğe izin vermiyorum daha bn dokunamıyorum başka erkek niye dokunsun tbi ciddi bşy olsa izin verrim ama o kdr ciddi bşy yok ayereten erkeğe o da gitmez

• tamam ikna etmeye çalışcam önce bayana gitsin memnun kalmazsa erkek bir jinekoloja gider

• doğrusunu yapar ve bunda çekinmesin örnk vericem ben bayan doktora gitmiştim aşağıda bende kaşıntı omuştu ve bayana gittiğimdende çok memnun kaldım, sonuçta doktor ve iyi teşhis koymuştu

Yükleniyor...