Bu davranışların anlamı ne?

Bir tatil köyündeyim yabancıların daha çok olduğu bir yer ve çeşitli etkinlikler var burada sutopu mesela oyun oynuyoruz 2 takıma ayırdı animatörler.. ben uzun boylu ve kalıplıyım defans oynuyorum karşı takımda da 35-45 yaşları arasında büyük ihtimalle azgın tırnakları uzun bir İranlı benim bulunduğum alanda... 3-4 kere ben ona atılan topları kesince bir sonrakinde sırtımdan sarıldı.. Ben topu ondan uzak tutabiliyorum top elimdeyken oda topa hamle yapar gibi yapıp bir sağ kolumdan pazarların olduğu yerden bir sol kolun dirseğin alt tarafından birde sol omzumdan kaplan pençesi gibi 3 tırnak izi sahibi yaptı beni... Benim asıl sorum bu yaptıkları çiftleşmeye çağrı mıdır? Izleri gösterdiğimde kaşarca bir gülümsemesi de cabası... Gece saatlerinde sahil bomboş oluyor sizden akıl istiyorum yarın gece bu kadını sahile çağırıcam gerçektende bana mı sarkıyor bu kadın? İranlı olduğuna bakmayın mini etekle geziyor akşamları başı filan açık...

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Çiftleşme çağrısı ahah iyi güldüm gece gece :)) tırnakladıysa git konuş bence

0|1
    0|0
    • Benim ingilizcem üniversite hazırlığını geçecek düzeyde pratik eksiğim var ama sanırım o o kadar bile bilmiyor :D bide 2 adım ileride kocası olmasa orda tutup elinden götürürdüm odaya da :D

• Olur mu asıl Truva'nın zenginliklerini bahane edip yanına diğer Yunanistan krallarını aldı ya adam sırf kadın için yoksa truvayı yenilmez bildiklerinden gelmiyorlardı bile :D

• Yok yahu :D amaç truvayı ele geçirip hakimiyet kurmak, yunan kralı da heleni bahane edip bozuyo barışı marışı hoop truvaya :D alamıyor tabi boru mu koskoca truva, sonra at olaylarıyla hileye başvuruyor falan neyse KADIN BAHANE :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Yüz verme derim ben bu tür kadınlara. Basit birşey işte, neyini merak ediyorsun.

0|0
    0|0
    • Bakirim açıkçası bir Türk kızı yerine Olgun bekaret derdi olmayan yabancı uyruklu biriyle bekaretimi bozmaya daha sıcak bakıyorum fetişli bir seks ihtimali olmasıda cabası :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...